Arcy intymny wątek muzyczny

Zaczęty przez gratefullde, Wrzesień 08, 2018, 17:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

MarkN

Pamiętam wiele sytuacji bardzo fajnych i frywolnych z różnymi kobietami swojego życja, ale za chiny nie pamiętam co w tym czasie grało, a prawie zawsze coś grało. No nie wiem, ale w trakcie sexu zawsze koncetrowałem się na jego uprawianiu, a nie na towarzyszącej muzyce. Albo słuchamy, albo uprawiamy. Wyobrażce sobie, że podczas ruchów frykcyjnych liczymy takty i zastanawaimy się nad formą i metrum - przecież to dekoncentruje zarówno skupienie nad muzyką jak i nad kobietą. Albo wyobrażcie sobie, że na przykład podczas wykonywania oralu, panna czyta Zwierciadło, albo Harlequina? Przecież to dekoncentrują ją na maxa, tak? Czy nie?

frywolny trucht

Nie wiem. Chyba za mało w życiu widziałem. Tfu! Słyszałem  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Sex i uczucia zawsze kojarzę z muzyką. Nie wiem dlaczego tak mam. Pamiętam sporo muz i muzyk. I zawsze gdzieś były w tle niezle dźwięki... Pamiętam jesień, ciepłą, nocną, rozgwieżdżoną .. materac z liści i King Crimson, Starless...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Albo ławkę na boisku szkolnym... Przez okno ktoś wynosił Altusy (była chryja) ale z estradowek Orion Metallica'y... Prosiliśmy się o brak światła...
Takie wspomnienia proszę Państwa...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Old Man Kensey

Ło kurde, fajny wątek 😁

Nie jest to takie zero-jedynkowe, ale niech i ja coś dołożę: spróbujcie z "Wielką Fugą" Beethovena, op. 133. Trwa jakieś 15 minut, więc dla facetów jak znalazł 😈
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

malg

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 09, 2018, 16:56Andrzejowi chyba chodziło o uniesienie erotyczne.
ja zrozumiałem wręcz że nie tylko
Cytat: gratefullde w Wrzesień 08, 2018, 17:23Czy być może (nie twierdzę, ze zawsze) sexualne?

malg

Cytat: MarkN w Wrzesień 09, 2018, 17:29
Pamiętam wiele sytuacji bardzo fajnych i frywolnych z różnymi kobietami swojego życja, ale za chiny nie pamiętam co w tym czasie grało, a prawie zawsze coś grało. No nie wiem, ale w trakcie sexu zawsze koncetrowałem się na jego uprawianiu, a nie na towarzyszącej muzyce. Albo słuchamy, albo uprawiamy. Wyobrażce sobie, że podczas ruchów frykcyjnych liczymy takty i zastanawaimy się nad formą i metrum - przecież to dekoncentruje zarówno skupienie nad muzyką jak i nad kobietą. Albo wyobrażcie sobie, że na przykład podczas wykonywania oralu, panna czyta Zwierciadło, albo Harlequina? Przecież to dekoncentrują ją na maxa, tak? Czy nie?
tak bez podkładu, tylko mechanicznie ....  :o ;D