Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jakub

Cytat: miniabyr w Listopad 11, 2017, 07:57Ja pierdziu zmusić ich do posłuchania czegoś dłuższego niż 20 sekund to sukces.

Zwariować można od takiego ciągłego przełączania. Na Audiofilu i Piotra Guzka we Wrocławiu to chociaż po całym utworze puszczają :)

miniabyr

Tak to są całkiem normalni  ;) Ale w grupie dają czadu.  :o
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Ciekawe kiedy Cie pogonią ;D . Wprowadzasz tam chaos  ;) .
Na marginesie w KAIMie usłyszałem że kable graja . To nie wiem dziękować czy się złościć  :) .

Piterski

Cytat: miniabyr w Listopad 11, 2017, 09:40
Tak to są całkiem normalni  ;) Ale w grupie dają czadu.  :o

He, he, he... mówiłem Ci do tego trzeba przywyknąć, a ja się już od tej naszej klubowej atmosfery uzależniłem  ;D
Czasem to mi ze śmiechu aż łzy spływają po policzkach.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

.....ta . Słuchamy sobie subtelności z sacd  a w podkładzie mamy ciągle  paplaninę ,parzenia kawy  i plotki . No Statler i Waldorf  jak w  Muppet Show
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

malg

Cytat: Piterski w Listopad 11, 2017, 11:20
Cytat: miniabyr w Listopad 11, 2017, 09:40
Tak to są całkiem normalni  ;) Ale w grupie dają czadu.  :o

He, he, he... mówiłem Ci do tego trzeba przywyknąć, a ja się już od tej naszej klubowej atmosfery uzależniłem  ;D
Czasem to mi ze śmiechu aż łzy spływają po policzkach.


mnie też się podoba atmosfera,
reakcje są natychmiastowe, czasami trzeba 10sekund aby ocenić a czasami 5minut - to zależy czy materiał jest znany czy nie
Balke Batagraf -  znamy na wylot, na wskroć, po przekątnej, .... itd,
a to Łał w 2minucie to mi się czasami śni - to zasługa Bubusi ;D)




malg

Cytat: miniabyr w Listopad 11, 2017, 11:27
.....ta . Słuchamy sobie subtelności z sacd  a w podkładzie mamy ciągle  paplaninę ,parzenia kawy  i plotki . No Statler i Waldorf  jak w  Muppet Show
Paweł nie umniejszając atmosferze u Ciebie, gdy jest kilku gości to jest podobnie ;D każdy ma coś do powiedzenia - Ty przeciez też :o,
co innego jak siedzisz sobie z kolegą we dwóch to słuchacie nawet po całej płycie, delektujecie się muzą 


malg

swoją drogą ten Twój SACD gra bardzo ładnie,
choć na jednym płycie, tej pierwszej którą puszczałeś, bardziej podobało mi się CD , było bardziej dziwięcznie.

miniabyr

#2258
KAIM'u trzeba doświadczyć na własnej skórze i po prostu jest zabawnie  . Puenta Jarka potrafi być najistotniejsza . ;) .......................Dzizas co za dzień , śpiący jestem i czuje się do dupy .. Tak to bym sobie golnął coś w przełyk ,ale wiecie nie mogie :(
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

A ja mam dzisiaj jeszcze dużo ECMu do wysłuchania i samopoczucie pierwszorzędne  8)
HOWK  ;D

MAC

I postaram się w końcu druta wystrugać  :)

miniabyr

#2261
Cytat: masza w Listopad 11, 2017, 13:04
I postaram się w końcu druta wystrugać  :)
Grzeczny audiomaniak ,grzeczny!..................a ja robię sobie platformę antywibracyjną lub coś co mi wyjdzie .Będę informować .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Do Electrocompanieta na szczęście nielzja  ;D
Jedną z jego cech wyróżniających jest doskonały system antywibracyjny w samych stopach oraz elastyczne  zawieszenie transportu.

cdt

#2263
Ja zrezygnowałem ostatecznie ze stolika antywibracyjnego . Po przemyśleniu tematu doszedłem do wniosku że albo stolik albo yarbo . Ten kabel działa jak odważnik ;) . W przypadku luxa nie wiem czy nie lepiej było by go dociążyć .
Eletryka czy lectora raczej sie dociążyć nie da . Za to maja odseparowane transporty :)
ps. Przemyślenia mile widziane jestem otwarty

miniabyr

Ponieważ bardzo jestem zadowolony z moich kabli sieciowych Yarbo  1100 ,to poleciłem je mojemu przyjacielowi. A on znalazł coś takiego. Od razu mówię ,że nie potrafię tego zweryfikować. Jeśli cena 300 złoty za metrowy kabel z wtykami jest prawdziwa ,to trzeba stwierdzić że w polandzie  robią nam  niezłe kuku Patrząc na fotki to od wersji którą mam różni się kolorem ,nie ma fotki jak on w środku wygląda . . https://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.73.52a89aa7rAuegT&id=561311698326&ns=1&abbucket=7#detail
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

cdt

Ze zdjęcia tego nie zweryfikujemy ale to ten sam kolor kabla ? Wygląda na inny .

MAC

A w Emiratach benzyna kosztuje poniżej 1 zł.

No i co z tego?

konrado77

Cytat: miniabyr w Listopad 12, 2017, 09:33
Ponieważ bardzo jestem zadowolony z moich kabli sieciowych Yarbo  1100 ,to poleciłem je mojemu przyjacielowi. A on znalazł coś takiego. Od razu mówię ,że nie potrafię tego zweryfikować. Jeśli cena 300 złoty za metrowy kabel z wtykami jest prawdziwa ,to trzeba stwierdzić że w polandzie  robią nam  niezłe kuku Patrząc na fotki to od wersji którą mam różni się kolorem ,nie ma fotki jak on w środku wygląda . . https://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.73.52a89aa7rAuegT&id=561311698326&ns=1&abbucket=7#detail
1m tego kabla na taobao można kupić za 46 USD ale ciężko się odnaleźć w ich krzaczkach a wersji English aplikacji nie widziałem.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


miniabyr

 ;) Ostatnie Yarbo sieciowe zamówione . Jestem zYarbowany  na amen .  A z innej beczki  to zbliża się audio show i tak sobie pomyślałem ,że w tym roku na wystawie zapoluje na jakieś fajne wydania płyt sacd . Winyle  w tym roku odpuszczę sobie, bo  na co dzień zaopatruje się w nie  w Art. Reco  czyli u sławnego Mieczysław Stocha. 
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

A ja u nie mniej słynnego elema  ;D
oraz w japonki na mniej znanym eBayu  ;)

malg

Cytat: miniabyr w Listopad 13, 2017, 15:01
Art. Reco  czyli u sławnego Mieczysław Stocha. 
a wiecie, że to wójek Kamila Stocha ?

elem

stryj  :)  ależ towarzystwo, dzięki masza  :-[ ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

miniabyr

U Miecia zawsze pewnie ,zawsze miło wydawać pieniądze. Winyle z Japonii to świetna inwestycja.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Po ile on ma Japończyki w mint/ex?

miniabyr

Różnie . Od 80 wzwyż -jazz . A klasyka znacznie tańsza!
Szkoda życia na chujowy dźwięk !