TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Poproszę bardzo.
Jeśli istnieje wersja bez DVD to najchętniej.


elem

Dopiero wróciłem ze spotkania z 1/3 RGG, przytachałem walizę płyt RGG, równiez tych już niedostępnych, za ktore chcą jakieś worki dukatów na Allegro. Mam też te wydane tylko przez Maćka. Tylko czasu brak, żeby wszystkiego posłuchać.

Sprawdzę jakie są wersje Rudego i dam ci znać.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

Tomaszu, czy Mare Nostrum III - 2 x LP 45 i nowy Adam "Sacrum Profanum" ?

elem

Mare Nostrum III na LP mam, chyba jeszcze 2 czy 3 sztuki. Nowego Bałdycha nie będzie na LP, takie mam info z ACT.
CD jest aktualnie tylko w Empiku. Nie chciałem robić pod górkę polskiemu dystrybutorowi i ściągać konkurencyjnie z DE, więc muszę poczekać do 14 kwietnia z zakupem CD, Ale za to ma być z...  :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

#579
To poproszę o zarezerwowanie egzemplarza Mare Nostrum i na Adasia "z..." na cd poczekam, przy okazji pewnie dojedzie RGG  :)
Bałdych wystąpi w Poznaniu dopiero (albo już) w maju na Jazzamek więc 14 kwietnia i tak będzie wcześniej  :D

GB

Ja też wezmę Adama. I może dojechać razem z RGG.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gym

Tomku zapytanie o Jakob Bro Balladeering
Pozdrawiam

elem

Hmm, płyta wydana tylko w Danii w 2009. Chyba tylko rynek wtórny, może  duńskie sklepy mają

https://www.discogs.com/sell/release/2772590?ev=rb
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


elem

jak widać wciąż  Arrival Date To Be Announced
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

dyletant

Myślałem, ze to info dla pospólstwa i może wiesz już coś więcej.

elem

no, niestety, tam znajomych nie mam  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander

Jako czekadełko ściągnąłem
https://store.acousticsounds.com/d/108029/Roger_Waters-Amused_to_Death-FLAC_192kHz24bit_Download
wpakowałem na szpulę i mam pierwszą analogową kopię pliku matki  ;D

dino

To jeszcze przegraj ze szpuli na Korga i będzie wersja DSD.  ;D ;D ;D

Alexander

Zanim ściągnąłem poczytałem i sprzedawany tam plik dsd jest konwersją tego 192/24 więc już nie chciałem rozciągniętej gumy do żucia ściągać  :)

dino

Twój będzie "z taśmy matki"  ;)

Alexander

Racja - to zrzucam do dsd!  ;D
"Oferujemy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia pliku dsd będącego jedyną kopią taśmy matki.
Do zakupu otrzymacie Państwo certyfikat oryginalności pliku i jego zgodności z taśmą matką będącą źródłem"
Dobrze będzie ? No i cena tak kole 1,2kzł

dino

Dało się ?  ;D ;D ;D

Alexander

Co się ma nie dać? Wszystko się da konwertować w każdą stronę  8)

jacek-k-wawa

@elem

Tomku - co z wydaniami z tegorocznego RSD? Można jeszcze (już?) chcieć coś?


elem

Można. Sporo  tytułow zamówiłem ale... jak to z limitami na RSD -  jak dostanę w łapy, to potwierdzę, że mam.
Nie chce obiecywać, bo w poprzednich latach wiele zamowionych tytułów nie dojechało, z róznych powodów, Najbardziej banalny - polski dystybutor zapomniał zamówić w zagranicznej centrali. Albo... ja coś namieszałem z barcodami w zamówieniu :)  Nr 1 na liście zamówień w tym roku jest kolorowy (różowy), numerowany Astigmatic. Oby doszedł :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GB

Coś takiego Hania Rani: Esja [Winyl]

Czy dostępne i jaka cena?

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Alexander

Tomaszu czy jest dostępne: MM&W, Alarm Will Sound ‎– Omnisphere ?