Izolator pętli masy

Zaczęty przez axolotl, Grudzień 30, 2017, 19:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

axolotl

Witam.

Korzysta ktos?

http://allegro.pl/izolator-separator-petli-masy-uziemienia-audio-rca-i7050363063.html

Zdaje egzamin? Lekko mi brumi w glosnikach jak tylko wlacze gramiak. Jakis czas temu olałem sprawe ale chyba wroce do tematu.
Odlaczalem mase, obracalem wtyczke od zasilania , silnik odseparowany od projecta .... tak zeby uprzedzic pytania.

Jakub

Cytat: axolotl w Grudzień 30, 2017, 19:48Odlaczalem mase, obracalem wtyczke od zasilania , silnik odseparowany od projecta

Ten typ tak ma, obawiam się.

McGyver

Cytat: axolotl w Grudzień 30, 2017, 19:48Lekko mi brumi w glosnikach jak tylko wlacze gramiak. Jakis czas temu olałem sprawe ale chyba wroce do tematu.
Odlaczalem mase, obracalem wtyczke od zasilania , silnik odseparowany od projecta .... tak zeby uprzedzic pytania.
Obawiam się że to będzie raczej problem z ekranowaniem elektromagnetycznym niż z pętlą masy.

dino

Ta zabawka z alle śmierdzi mi tanim transformatorem separującym.
Po wpięciu pomiędzy wkładkę a pre może być ciekawie  :)

malg

A jaką wkładke używasz ?

malg


dino

Żeby było jakiekolwiek brzmienie najpierw musi cokolwiek zagrać.
Jeżeli to liniowe trafo separujące 1:1 to będzie bieda z samym sygnałem.
Pasmo takich traf to najczęściej 100Hz-10KHz a bywają też gorsze.
Sadząc po cenie i braku jakiegokolwiek opisu ....

axolotl

Posiadam 2m red. Sprawa jest bardzo dziwna. Przy tej samej konfiguracji itt 8010b tez mi brumil. Wcześniej miałem art dj pre i brum tez był. Jak przeniosę gramiak do innego wzmacniacza brum znika po odpieciu uziemienia.

Jakoś nie mogę tego rozgryźć.