FLAC to DVD Audio

Zaczęty przez arturrogo, Marzec 10, 2017, 14:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

arturrogo

Witam
Mam problem z nagraniem a raczej odtwarzaniem nagranej płyty DVD Audio. Płytę nagrywam w programie DVD-Audio Solo 4.4.2 z plików flac Hi Res. Cały proces przebiega pomyślnie. Wypala płytę. Natomiast w odtwarzaczu Pioneer BR450, płytę odtwarza tylko do 5 utworu, następnie przewija kolejne i wraca na początek odtwarzania. Myślałem, że problem jest w tym, że mam wersję testową, zakupiłem więc uprawnienia na 2 miesiące. Po kolejnym i kolejnym nagrywaniu (2 rożne płyty) to samo, tylko odtwarza do 5 utworu każdą z nagranych płyt. Próbowałem robić to na różnych materiałach (płytach) i wciąż to samo. O dziwo kiedy posiadałem wersję testową 30dniową to nagrałem 2 płyty i było OK? Na pewno nagrywa cały materiał widać to po ilości zapisanej płyty????.
Proszę o pomoc
Denon AVR-X1600, KEFQ7, Audio Technika LP5X +  AT 150 MLX , Pioneer BDP450

arturrogo

Znalazłem odpowiedź. W zakładce Export -> Wite w okienku  Format DVD zaznaczamy Quick i z płyty odtwarzane są wszystkie utwory.
Denon AVR-X1600, KEFQ7, Audio Technika LP5X +  AT 150 MLX , Pioneer BDP450

arturrogo

To jednak nie to okazało się że chodzi o nośnik na którym nagrywam Vrbatim DVD+R  RW nie odtwarzał, zatrzymywał na 5 utworze. Natomiast Maxell DVD+R "idzie" bez problemu!
Denon AVR-X1600, KEFQ7, Audio Technika LP5X +  AT 150 MLX , Pioneer BDP450