TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Cytat: GB w Kwiecień 09, 2019, 17:55Hania Rani: Esja

Damy radę, o ile już dojechała do polskiego przedstawiciela, bo tuż przed premierą (5.04) nie mieli.

Cytat: Alexander w Kwiecień 09, 2019, 18:44czy jest dostępne: MM&W, Alarm Will Sound ‎– Omnisphere ?

w US, trzeba ściągać. Sprawdzę jeszcze w hurtowniach EU, ale to jutro, ok?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Alexander



LampowY

Jakie jest najlepsze, współczesne i dostępne wydanie The Wall Kamandy Pinka Floyda?

Bartolo

Cytat: LampowY w Maj 05, 2019, 11:48
Jakie jest najlepsze, współczesne i dostępne wydanie The Wall Kamandy Pinka Floyda?
To ostatnie jest ok. Piterski porównywał ze "staruszkiem", i nie usłyszał różnicy. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

LampowY

No tak tylko Tomasz przepadł.
Jak żyć? Do sklepu trzeba iść?  :o

Bartolo

Cytat: LampowY w Maj 05, 2019, 12:37Jak żyć? Do sklepu trzeba iść? 
Ludzki dramat.. ;) :D
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

LampowY

Tomasz, gdzie Ty jesteś.
Mam temata do ogarnięcia...
Myślę, że chętnych będzie więcej  ;D



Bartolo, możesz sie zając koszulkami z artystą?  ::)

Bartolo

Cytat: LampowY w Maj 05, 2019, 13:32Bartolo, możesz sie zając koszulkami z artystą? 
Proszę bardzo.. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

LampowY

HA! Super  :D
:np:

rudy-102

Cytat: LampowY w Maj 05, 2019, 13:32Mam temata do ogarnięcia...
Przetłumaczyć teksty na polski i będzie mógł występować na wiecach jedynie słusznej partii ;D.

GB



Cytat: elem w Kwiecień 09, 2019, 20:15
Cytat: GB w Kwiecień 09, 2019, 17:55Hania Rani: Esja

Damy radę, o ile już dojechała do polskiego przedstawiciela, bo tuż przed premierą (5.04) nie mieli.


Czy coś wiadomo o Hani na LP?

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

elem

Zara padnę na pysk, dajcie jeszcze kilka dni. Życie mnie przerosło. Zewsząd atakują wampiry roboty i pogrypowe powikłania. Kill me or love me!  :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GB

Cytat: elem w Maj 07, 2019, 07:22
Zara padnę na pysk, dajcie jeszcze kilka dni. Życie mnie przerosło. Zewsząd atakują wampiry roboty i pogrypowe powikłania. Kill me or love me!  :)
Ok ok, nie ma pośpiechu - dobrze że pamiętasz. Myślałem, że umknęło uwadze.

PS. Rychłego powrotu do zdrowia. Też się teraz po święcie majowym borykam z połamanymi żebrami.

______________
Pozdrawiam,
GB
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

dyletant

Tomku - zdrowie ponad wszystko  :alc:. Zaczekamy


Cytat: LampowY w Maj 05, 2019, 11:48
Jakie jest najlepsze, współczesne i dostępne wydanie The Wall Kamandy Pinka Floyda?
Mam ino te ostatnie. Kiedyś słuchałem polskiego wydania z lat..80tych. Pamięci absolutnej nie mam :-[. Tą ostatnią pomimo nie idealnego stanu mogę na odsłuch użyczyć.

gratefullde

Tomek, jak już wrócisz do rzeczywistości naszej małej społeczności, to ja poproszę:

https://www.youtube.com/watch?v=iYBDt-LpSbU

Płyta zapowiada się hm... zapowiada inaczej, niespodziewanie...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Gdzie jest Tomek???

gratefullde

Jest na private, chcesz do niego tel.?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

Tel.mam.Pisałem maile, które pozostały bez odpowiedzi, stąd zaniepokojenie...

gratefullde

Cytat: paul_67 w Maj 25, 2019, 09:47
Tel.mam.Pisałem maile, które pozostały bez odpowiedzi, stąd zaniepokojenie...
Żyje ale zarobiony. Coś miał mi wysłać wczoraj ale jak dostanę w sierpniu to się nie zdziwię [emoji4]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

paul_67

To pozostaje uzbroić się w cierpliwość :)

gratefullde

Cytat: paul_67 w Maj 25, 2019, 09:52
To pozostaje uzbroić się w cierpliwość :)
Tak. Moje zamówienie z marca dotarło niedawno [emoji2957]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Bartolo

Panie Tomku,
na takie coś można się "zapisać"..?  ;D
SKALPEL KONFUSION
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

masza19

Tomek, co to warte pod względem brzmienia?
Co to za wydawnictwo EARMUSIC?


elem

Normalne legalne wydawnictwo. Profesjonalnie nagrany koncert. To nie jest bootleg nagrywany komórką :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe