Menu główne

Dobry film

Zaczęty przez frywolny trucht, Lipiec 07, 2014, 10:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

"księża powinni ten film obejrzeć, nawet ku przestrodze"

https://www.youtube.com/watch?v=wdFWjnY9wno
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

"- Powstanie drugi sezon ,,Pułapki". Pracujemy aktualnie nad 10 serialami jednocześnie, nie mamy ciśnienia, żeby robić drugi sezon od razu na wiosnę 2019 roku. Chcemy żeby scenariusz był tak dobry jak w pierwszej serii - wyjaśnia portalowi Wirtualnemedia.pl Edward Miszczak, wiceprezes i dyrektor programowy TVN Discovery."

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/serial-pulapka-2-tvn-edward-miszczak-kiedy-emisja-opinie



Śmiechłem  ;D ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

obejrzalem te nowy serial, pierwszy odcinek, "Znaki" na AXN, najgorzej nie jest, czekam na drugi.

a przy okazji wpadlem na "Slad" na Polsacie, no coz, takie gorsze "Kosci" czy "Zabojcze umysly", slabawe toto.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Therion

Dupki nie urywa, ale miło się oglądało

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

elem

Polsatowski "Ślad" to poziom paradokumentalnych gówien typu "Dlaczego ja?". Okropne.  "Znaki" - dla mnie słabiutko, ale dam im szansę jeszcze raz.  "Pułapka" mimo wielu braków to o klasę lepsza produkcja. A tak po prawdzie, wszystkie te serialowe kryminałki to strata czasu.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

A ja polecam ten serial. Ogląda się bardzo dobrze, nie ma nudy i jest fajny dreszczyk... Temat duchów ograny ale puki co sposób prezentacji mnie nie znużył :)

https://www.youtube.com/watch?v=-vWGnZYcC2Y
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Cytat: elem w Październik 15, 2018, 16:30A tak po prawdzie, wszystkie te serialowe kryminałki to strata czasu.


Oglądam Outlandera i ciągle mówię sobie: O [wulgaryzm]!
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Tak źle czy tak wspaniale?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Doskonale! Scenarzyści, reżyserzy pana Miszczaka- i sam on jako producent-powinni razem usiąść i popatrzeć jak się kręci, jak wyglądają zwroty akcji. Jak wygląda serial przez duże S. I nie zgadzam się z Andrzejem i moją żoną, którzy mówią, że są słabsze momenty ( Boston, Paryż). To jest wielogodzinne widowisko. Spowolnienia są po to, by trochę widz odpocząć mógł. I za chwilę znów w łeb i Rollercoaster :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Poczekaj, są następne sezony [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Houston, mamy problem. Jestem w połowie trzeciego- ostatniego dostępnego- sezonu i jest b.dobrze. Tymczasem postanowiłem odpalić ostatni odcinek Pułapki. Najgorsze są te bezpośrednie porównania. Są takie brutalne... Pieczyński, przecież dobry aktor, gra w finale jak  ktoś z Ukrytej Prawdy, Dlaczego Ja, Anna Maria Wesołowska czy co tam jeszcze?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Przed chwilą skończyliśmy oglądać tevałenowskie ( nagrane w niedzielę) "Pod powierzchnią". Jakie to życie jest trudne. Wyrobisz sobie pewne schematy i rzadko się mylisz, ale się zdarza- tu kroi się chyba grubsze kino  :o :o :o :o Czujnym trzeba być. Zawsze :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

ja wczoraj zaczalem walijski "Grzechy przeszlosci" z C+, po angielsku Hidden, po walijsku Craith, zobaczymy, nie jest najgorzej.

https://www.youtube.com/watch?v=P4dtJXv9axM
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Hubertrs

o widzisz, dobrze wiedziec, snowdonia to moja ulubiona czesc wyspy, z checia lookne

moon

widoki ladne, faktycznie
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Hubertrs

i d...., nie ma na netflixie

moon

przeciez mowie, ze na C+:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Hubertrs

Ah oh, mialem nadzieje ze na netflixie tez bedzie

moon

filmy/seriale emitowane na C+ raczej nie trafiaja na netflixa
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Hubertrs

Tego nie wiedzialem, z zasady jestem wrogiem tv, nie mam w domu podlaczonej nawet anteny tv, mam nteflixa bo czasem cos trzeba obejzec, przewaznie jak ktos cos poleci. Zazwyczaj jednak, jak juz mnie najdzie to ogladam po raz setny big bang theory

dino

Z opóźnieniem obejrzałem wczoraj szumnie zapowaiadaną ekranizacje "Nielegalnych" Severskiego.
I co ? Ch. dupa i kamieni ....
Czy ci debile nie potrafią się powstrzymać przed wciskaniem na siłę wątków miłosno/obyczajowych ?
O "modyfikacji" scenariusza nawet mi się nie chce gadać.

elem

Cytat: dino w Październik 24, 2018, 19:58Czy ci debile nie potrafią się powstrzymać przed wciskaniem na siłę wątków miłosno/obyczajowych ?

Bond i Bondowa to sukcesu połowa. Resztę załatwia trailer i odcinki "making of".  Ale porównując z ostatnimi krajowymi kryminalnymi serialami nie wypada źle. Jest akcja a nawet reakcja :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

dino

Masz oczywiście rację ale mnie zawsze szlag trafia jak w miarę dobra książka zamienia się w "jedną z wielu" produkcji opartych na schemacie.
Wiem, że tak będzie ale po cichu ...po cichu