Blues i okolice bluesa.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2014, 21:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Najnowszy Big Bill Morganfield – Bloodstains On The Wall  8)
Bardzo fajna płyta, choć oczywiście słychać trochę wpływ ojca. Jednak szczerze przyznam, że nie jest to wada. Świetnie się tego słucha.


wojtek41

The Veldman Brothers – Refuel. Zaciekawiła mnie recenzja tej płyty. Napisano w niej, że ten holenderski zespół to połączenie bluesa i stylistyki rocka. Coś pomiędzy Gary Moorem a Black Crowes.
Bardzo, bardzo dobra plyta. 8)


rudy-102

Uff. Żyje i cały.
Miałem nadzieję, że tego dnia nie robiłeś tam zakupów.

wojtek41

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 11, 2017, 21:09Miałem nadzieję, że tego dnia nie robiłeś tam zakupów
Byłem jakieś dwa, trzy kilometry od tego miejsca. Kwitłem w korku...

wojtek41

Deserek :)  Adrianna Marie And Her Roomful Of All-Stars – Kingdom Of Swing. Kapitalna płyta w starym dobrym klimacie lat 50-tych. Producentem jest Duke Robillard, czyli mamy muzyków  Roomful Of Blues. Tego trzeba koniecznie posłuchać. Dla mnie - bajka  8)


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Świetny to był debiut. Nic nie stracił, słuchając tej płyty dziś, nadal się zachwycam. Jedna z najlepszych gitarowych...

https://www.youtube.com/watch?v=5MN2kcetqIM
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

malg

ja najbardziej lubię "Irisch Tour 1974" Gallaghera - świetny koncert  ;D ;D ;D

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

rudy-102

Cytat: wojtek41 w Marzec 30, 2017, 22:32Nowości.  8)


* MI0004186599.jpg (128.71 kB, 616x616 - wyświetlony 42 razy.)
Dopiero dzisiaj wyszło na LP i dla tego dopiero teraz kupiłem.
Bardzo ich lubię. Bardzo fajna orkiestra.

malg

Bardzo dobra płyta z 2013 roku
we wkładce pokazują scenę instrumentów - coś dla nas audiofilów

gratefullde

Bo oni grali to na setkę. Jeszcze rozmieszczenie mikrofonów mogli by wrysować. Wydaje mi się, że tak się nagrywa koncert w studio. Np. ostatni Gov't Mule posiada takie tracki.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


wojtek41

Nowy Kenny Wayne Shepherd - Lay It On Down  8)


wojtek41

Nowy George Thorogood - Party of One  8)


wojtek41

Nowość. Altered Five Blues Band "Charmed & Dangerous"  8)

wojtek41

Bardzo, bardzo fajna Eliza Neals  8)


wojtek41

Okolice ale całkiem fajne  :) The Wood Brothers  8)


miniabyr

Fajne te Drewno. Lubię takie luzackie granie.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cóż na piękny album zaserwował nam Gregg, choć nie ma go już z nami... :(

https://www.youtube.com/watch?v=dP3hBo_tC-A&list=RDdP3hBo_tC-A&t=34
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Znają ? Bardzo dobre granie  8)

wojtek41

Cytat: gratefullde w Wrzesień 08, 2017, 11:38Cóż na piękny album zaserwował nam Gregg, choć nie ma go już z nami...
Czuję, że mnie z lekka rozwali.... :'(

wojtek41