TU WOŁAĆ!

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 16, 2016, 14:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Na "bida-rsd" czyli Black Friday, tak? Jeszcze się nie rozglądałem. Dam znać.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

il cattivo


elem

Owszem, ale będzie odrobine drożej niz bezpośrednio z ich sklepu. Chociaż wysyłka z Turku tania nie będzie, sumarycznie może wyjśc taniej.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo

To zamówiłbym u Ciebie wersję na czarnym winylu, skoro jest taka możliwość.

elem

ok, podam szczegóły na PW
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

il cattivo


moon

Cytat: elem w Październik 09, 2018, 23:06Na "bida-rsd" czyli Black Friday, tak? Jeszcze się nie rozglądałem. Dam znać.

podobno ma to byc dostepne na US / Kanada, ale nie moge nigdzie znalezc potwierdzenia, daj znac, jak sie zorientujes czy sie to da sciagnac, jak nie, bede cisnal kogos zza Oceanu
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

LampowY

Tomasz
Jon Batiste... co tam jest z niego dostępne na winylu i cd?

elem

Universal Polska najwyraźniej nie wie o istnieniu artysty, zapytam ich czy będą wprowadzać na polski rynek. CD jest dostępny na świecie od września a vinyl (2LP) ma premierę 30.11
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY


elem

Przesadził :)  Za połowę ceny można mieć, choc to i tak nie tanio. Nawet 2Lp wyjda taniej niz to CD z allegro.
Poczekaj do jutra, zapytam UMP czy wprowadzą w PL.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY


cdt

Posłuchałem Artysty i się przyłączam , zasadniczo  ;D

EmilioE

Mnie też się podoba!
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

gratefullde

Tomeczku, proszę o info o dostępności i cenie. Nośnik wsio radno.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Therion

ROGER WATERS Radio K.A.O.S

Tchaikovsky Serenade op.48

?
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

elem

Andrzejku,
Płyta od dawna niedostępna w dystrybucji. Jedna, jedyna sztuka była dostępna na Discogs ale poszła.

Therion

Radio K.A.O.S jeszcze nie doczekało sie wznowienia.

Czajkowski Serenada op. 48 - na CD od groma, na LP trzeba szukać starych wydań, wznowień nie namierzyłem.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Therion

dzięki. Na CD mam, szukam na winylach.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

LampowY

Tomek, coś się może wyjaśniło z dostępnością Jona Batiste czy ciągnąć sobie ze świata?

elem

Maciek,

Jesli potrzebujesz pilnie CD, to pozostaje zagranica. Zanim machina korporacyjna ruszy to trochę czasu upłynie.
LP ma premierę 30.11, więc trochę czasu jeszcze jest.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Jona Batiste kupiłem w U.K. na ebay ale widzę, że gość jeszcze nie wysłał. Kupiłem CD.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: elem w Październik 29, 2018, 20:43Andrzejku,
Płyta od dawna niedostępna w dystrybucji. Jedna, jedyna sztuka była dostępna na Discogs ale poszła.

Dziekuję za info. Jest na ebay 1 szt. ale w chorej cenie....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Na Discogs była za 16 euro
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

LampowY

Cytat: elem w Październik 30, 2018, 09:15
Maciek,

Jesli potrzebujesz pilnie CD, to pozostaje zagranica. Zanim machina korporacyjna ruszy to trochę czasu upłynie.
LP ma premierę 30.11, więc trochę czasu jeszcze jest.
A widzisz, przegapiłem tą datę.
Nie ma pośpiechu, poczekamy.
Jest go na szczęście sporo na TIDALu.