PHAST - totalna wyprzedaż sprzętu (NOWY)!

Zaczęty przez lonisia, Lipiec 18, 2017, 18:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

krzybel

Szkoda że nie ma w ofercie wzmacniacza słuchawkowego :(.

MAC

Świetne ceny. Zwłaszcza, że to WYPRZEDAŻ 

Kupowane bezpośrednio u Włodka są +/- połowę tańsze. Nic tylko brać w Bydgoszczy z wyprzedaży. Prawdziwa okazja

gratefullde

Cytat: krzybel w Wrzesień 21, 2017, 11:37
Szkoda że nie ma w ofercie wzmacniacza słuchawkowego :(.

Skontaktuj się z Włodzimierzem, niedawno z nim rozmawiałem na temat wzmacniacza słuchawkowego, temat do ogarnięcia i myślę, że w dobrej cenie ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


vasa

Ja tam się nie znam ale używane phono za 7,5kzł to musi być naprawdę dobre phono.
Tym bardziej że tu: http://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/39/269076.php jest za 1/3 ceny :)

Pewnie podróba :o
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Ceny z dupska wzięte.
Te z hifi jest Grześka (cybanta) na najwyższych VCapach. Ja swoje dowalone najlepszymi częściami sprzedałem za 3k.
Nowe standardowe MM/MC od Włodka było w okolicach 1100-1200$

DAC kosztował 900$ a nie OKAZYJNIE Z BYDGOSZCZY  5700  :o

To se Włodek kuśwa Dystrybutora zorganizował. Nie dziwne, że od lat nic się tu nie sprzedaje  ;D

MAC

Swoją drogą pre phono jest bardzo dobre. Wersja MC jest na Lundahlach.

vasa

Cytat: masza w Październik 12, 2017, 11:45Swoją drogą pre phono jest bardzo dobre.
Zgadzam się, słuchałem, podobało się :)
Ale za 7,5 to można znacznie lepiej :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

moon

#9
nadaje sie taki phast do metalu , a jednoczesnie do jazzu?:) prephono w sensie
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

MAC

Cytat: vasa w Październik 12, 2017, 12:11Ale za 7,5 to można znacznie lepiej

Ale ono nigdzie tyle nie kosztuje.

Nigdzie poza WYPRZEDAŻĄ OKAZYJNĄ w Bydgoszczy  :o
Jakaś chyba strefa wolnocłowa  ;D

MAC

Cytat: moon w Październik 12, 2017, 12:18
nadaje sie taki phast do metalu , a jednoczesnie do jazzu?:) prephono w sensie

Wydaje mi się, że tak lecz przyznam, że nie słuchałem na nim metalu.
W sumie na niczym nie słuchałem metalu.
No może na Grundigu w 80'tych trochę  :)

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

vasa

Cytat: moon w Październik 12, 2017, 12:18nadaje sie taki phast do metalu
Cytat: moon w Październik 12, 2017, 12:38ciezkiego rocka pewnie tez nie
Ja to podobnie jak Masza mam, ale wydaje mi się że jak coś gra dużą symfonikę Mahlera to cała reszta to Pikuś ;D

A tak ciut poważniej. Jeżeli rozglądasz się za phono i 2,5-3,0 kzł jest akceptowalnym budżetem to warto posłuchać.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

moon

Cytat: vasa w Październik 12, 2017, 12:50A tak ciut poważniej. Jeżeli rozglądasz się za phono i 2,5-3,0 kzł jest akceptowalnym budżetem to warto posłuchać.

na razie zbieram po zmianie wkladki i mysle, ze kolejny rzecza bedzie pre. wiec tylko sie rozgladam, co maks 3k jest do wziecia pod uwage, tymczasem na weekend Piterski pozycza mi Sensora.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand