SET jak Diabli

Zaczęty przez Jamówię, Luty 03, 2017, 07:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jamówię

Cytat: szczemirek w Luty 03, 2017, 13:51
Cytat: Jamówię w Luty 03, 2017, 12:11Podobno są w połowie drogi
Diabełki są niewiadomej starości ale pamiętaj, że Psvane jest nowe i niewygrzane.
Powodzenia i cieszę się, że polubiłeś Almarro ;)


A Golden Dragon?ile ma przebiegu?



Jamówię

Tak już oglądałem,wrócę do cdp,jak ogarnę temat lamp.Są bardziej potrzebne ;)

szczemirek

Cytat: Jamówię w Luty 03, 2017, 13:58A Golden Dragon?ile ma przebiegu?

"Prawie" nówka.

Jamówię

Gra,gra jak diabli. Nie ma powrotu do PP. Pewnie za jakiś czas znowu człowieka zaswędzi,żeby może SETa na 300B,ale to dopiero wtedy,jak wygram w totka,bo taki ruch to dziś bankructwo,nowe paczki,nowe źródło,nowe druty i oczywiscie "tanie jak barszcz"lampy ;D ;D
Jak sie znowu odkuje,to nakupię diabełków pełny kosz,bo taniej już było >:(

MAC

Dlatego też od dobrego miesiąca odwlekałem pomiar lamp. Z obawy o stan 300b.
Ale odważyłem się i odetchnąłem z ulgą. Obie równo 110%.
Bo jak te mi klękną to na średniaki (Sophie) to trzeba ok 3 koła  :o

Jamówię

Dlatego Almarro pogra u mnie, oj pogra ;D

szczemirek

A zdobyłbyś się na porównanie z Lebenem? ;) Wstyd się przyznać ale nigdy nie słuchałem...

Jamówię

Nie ukrywam,że wolałbym nie,bo to chyba nie byłoby uczciwe porównanie.PP i SET to kompletnie różne światy i ja to od dwóch dni rozumiem,natomiast jeśli chodzi o PP,to Leben CS300F jest najlepszym wzmacniaczem jaki w tej topologii słyszałem ever,jest także duuużo lepszy od wszystkich tranzystorów,które miałem i słyszałem.Ma w dźwięku coś takiego,za co u innych trzeba zapłacić jeszcze raz tyle.
Po Almarro nie ma powrotu do Lebena,ale samo Almarro musiałbym odnieść do innego SETa w tej samej topologii i wtedy coś bym wiedział:)

Jamówię

Cytat: bubusia w Luty 03, 2017, 11:14
Ten marantz nie ma wiekszych problemow z rozdzielczoscia, naprawde za pare stowek mozna miec niezly cdek, i to bez przerobek. A co jakby go podrasowac. Jestem na 100% przekonany, ze spodobalby sie Jamowie, Tobie tez. Zreszta wpadnij do mnie to posluchasz i porownasz do metronoma



A co z wersją CD75? Tam też jest 1541A i CDM1,można go grzebnąć i grać do usranej:) kupiłem:)




Melepeta

Jaki bias na diabłach masz w tym Almaro?
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Jamówię

Staram sie aby był 0,17 w obu kanałach. Producent podaje 0,18 or less,więc chyba jest ok?

Jamówię

No dobra,wieści z frontu.Dodatkowe Diabełki zakupione,jak będzie z parametrami,to się przekonamy w domu.Wczoraj po całodziennych konsultacjach z maszą zamówiłem,za jego radą,parę TungSoli ,cały dzień dumałem nad Nationalami,też z czasów wojny ;D bo TungSole zamówiłem wczoraj i stwierdziłem,po konsultacjach z Maćkiem,że może mi okazja uciec,więc biorę i zwiewam przed Małżonką ::)wszystkie NOS NIB :o  Zamówiłem też odpowiednie przejściówki i wszystko to mam zamiar wypróbować we wtorek,wtedy całe to ujstrojstwo przyjdzie :)   Jeśli będzie jeszcze lepiej,to chyba zemdleję ;D

MAC

A teraz masz jednego chińczyka a druga?

Jamówię

Też chińczyk ;D   jedna PS Vane,druga Golden Dragon

MAC

To kombinuj podwiązki do skarpet żeby sie nie zrolowały we wtorek  ;D

Jamówię


MAC

No chyba, że te chińczyki takie dobre są?  :o

Ale nie... ja jedną taką parkę miałem. Strasznie u mnie muliła.
Taka?


Jamówię

A nie,nie,nie to jest CV 181 TII i na moje ucho nie muli,tyle,że ja nie mam punktu odniesienia,bo jak Almarro wylądował w nocy,to mu zapiąłęm 6sn7 i 6h9c a następnego dnia już chińczyki

MAC

A to takich nie słyszałem


Jamówię

Dokładnie te,ja mam mocno ambiwalentny stosunek do tej firmy,ale Ciechomir mówił mi,że one są nowe,więc wsadziłem,żeby nie ryzykować i grają i fajnie to gra a na ile jestem w błędzie,to pewnie przekonam się jak przyjdą lampy frontowe ;D  Fakty są takie,że do ceny zakupu,już dodałem prawie tysiaka do żarówek.Za te pieniądze,do Lebena miałbym TIRa lamp :o

MAC

No ale masz pełen zapas. Kupowałeś pary a potrzebujesz tylko po jednej.
Jeśli chodzi o sterujące (jeśli ich granie podpasuje) to masz na 10 lat.
Diabły na krócej  ;)

Jamówię

Mam nadzieję,bo inaczej  karny jeżyk   ;D ;D

MAC


Jamówię