etap III

Zaczęty przez frywolny trucht, Kwiecień 17, 2015, 13:12

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Biorą w nim udział ci, którzy nie wygrali dotąd żadnego etapu w tej edycji.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Zapraszam wszystkich na godzinę 20.00. Będzie ciekawie. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

A oto krótkie przypomnienie zasad:

Jak zwykle masz jeden kapiszon na dobę. Podpowiedź pojawi się codziennie o godz. 20.00. Zabawa trwa do soboty, do godziny 21.00. W zależności od warunków jakie się pojawią w trakcie trwania konkursu, mogą pojawić się drobne modyfikacje.
Osoba, która wygrała etap, nie bierze udziału w kolejnych etapach. Dopiero w finale.
To nie będzie łatwe podejście, odgadnij: imię i nazwisko, nazwę zespołu, lub pseudonim artystyczny lub inny pseudonim związany z bohaterem naszego konkursu.
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Podpowiedź pierwsza: obrazek sugeruje część nazwy zespołu.


Trochę tego i trochę tamtego też.

fioni

Wolna Grupa Bukowina
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

elem

And Also The Trees
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

No chyba się napije. :)

Kurna jeszcze jakbyś podała mi numerki do totka to byłoby git. :) :) :)


No to mamy po konkursie.

Ja oczywiście gratuluję ale nie wiem co inni na to? :o

Wolna Grupa Bukowina
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

brawo fioni  ;D

Greg, co Ty masz z tymi drzewami?  :D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Keef98

Wow... Ekspres ;)
Zresztą zespołu w ogóle nie kojarzę, zapytam jakiegoś hipstera, oni kochają mniej znane zespoły :P

elem

Nie kojarzysz WGB ?  :o  Marsz do kąta!   ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Myślałem, że będzie trochę trudniej a tu masz...

Drzewa u mnie są już spalone. :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Keef98

Już biegnę, podłączę telefon nieaudiofilskim kabelkiem z odzysku (ze starych głośników do PCta) do wieżyczki i się dowiem ;D

GregWatson

Wrocławska grupa, poznałem ich na żywca kiedyś dawno w Bieszczadach trochę żeśmy popiwkowali ale tylko trochę. Oni mieli tam jakąś trasę koncertową i tak zupełnie przypadkiem w przerwie spotkaliśmy się na jednym małym. Były jaja bo jak ich poznali kibice to myśleli że ja też jestem od nich i rozdawaliśmy razem autografy. Nie wystarczyły tłumaczenia - musiałem przypomnieć sobie na wakacjach jak się pisze.  :) :) :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

fioni

No sama nie sądziłem że tak łatwo pójdzie :D jak zobaczyłam buki to tak od razu mi się skojarzyło :) a tak swoją drogą to na zdjęciu była cała nazwa: grupa bukow żyjących na wolności ;D
Greg jakbym znała numery lotka to już dawno byłabym bogata a tak jestem tylko bogata duchowo ;)
Dzięki za gratulaski i sorry że już macie po zabawie :)
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

GregWatson

I tak bywa, "co zrobisz, nic nie zrobisz" ale fajnie ich czasami posłuchać. Swego czasu jeździłem do Szklarskiej na nocne spotkania studenckie piosenki turystycznej, poezji śpiewanej, "Na krainę łagodności" czy właśnie w Bieszczady. To były czasy. 8)

Trochę tego i trochę tamtego też.

kangie

Cytat: GregWatson w Maj 03, 2015, 20:30Były jaja bo jak ich poznali kibice to myśleli że ja też jestem od nich i rozdawaliśmy razem autografy. Nie wystarczyły tłumaczenia - musiałem przypomnieć sobie na wakacjach jak się pisze. :) :) :)   
Poproszę o autograf ;)