SET jak Diabli

Zaczęty przez Jamówię, Luty 03, 2017, 07:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

Jamówię

Zakupiłem sobie Jopkową z Rubalcabą,ja pierdziu jak to gra :o :o :o
Nie słyszałem u siebie jeszcze takiego grania,hossanna :)
Czekam na jutro,lampy,lampy,lampy ;D

MAC

Stresujesz mnie kuśwa tymi lampami  :)

szczemirek

Jamówię jest na trwającym już pare dni orgazmie! To musi się żle skończyć ;) :-X ;D

Jamówię

Cytat: masza w Luty 06, 2017, 15:57
Stresujesz mnie kuśwa tymi lampami  :)



Łaj?? przecież doradziłeś mi świetne NOSy,może być tylko lepiej,choć normalnie nie wiem jak :):)
Gadałem dziś PA przez tele i umówiłem jutro odbiór żarówek,cieszę się jak dziecko :)

Jamówię

Cytat: szczemirek w Luty 06, 2017, 16:03
Jamówię jest na trwającym już pare dni orgazmie! To musi się żle skończyć ;) :-X ;D



To prawda,ale jak tu nie być zadowolonym,jak zawodowo gra :)
A nowa Jopkowa świetna,kupcie. Rubalcaba gra tam piękne pasaże

MAC

Cytat: Jamówię w Luty 06, 2017, 16:09Łaj?? przecież doradziłeś mi świetne NOSy,może być tylko lepiej,

Właśnie [wulgaryzm] dlatego  ;D

Jamówię

No i o to się mnie rozchodzi  ;D ;D ;D

tomasz_pianista

Też mam nową płytę Jopkowej, niezły jazz, dość depresyjny. Aczkolwiek realizacja nie jest jakaś super świetna, po prostu OK.
Grupa ratowania poziomu.

MAC

W razie jakbyś jechał mi je rozwalić na głowie albo zatknąć w intymne miejsce to zawczasu deklaruję ich odkupienie  8)
;D


szczemirek

#84
Cytat: Jamówię w Luty 06, 2017, 16:10nowa Jopkowa świetna

Już obsłuchane ;)
Jadę po Marantza MK II

Jamówię

Cytat: tomasz_pianista w Luty 06, 2017, 16:26
Też mam nową płytę Jopkowej, niezły jazz, dość depresyjny. Aczkolwiek realizacja nie jest jakaś super świetna, po prostu OK.



Oj tu będę polemizowal,tak sobie to jest nagrana Sombremesa,a Minione to jest referencja.

Jamówię

Maciek ja wiem,że będzie OK :)

MAC

#87
Jak Marantz to 73.
CDM 0 i 2 x TDA1540

i wygląd jak 1mln $  :)

Pasuje do Lebena  :D








Jamówię

Nie do wiary,że takie rzeczy kiedyś produkowano. TDA 1540 zawsze występuje x2 inaczej tych 14 bitów nie da sie zaaplikować,ale jak porównałem,to 1541 to jest spory krok naprzód,w barwie a przed wszystkim w rozdzielczości i umiejętnym czytaniu kontrastów. 1541 lepiej sobie też radzi z dynamiką i basem. Jest to legendarna kostka i nie bez przyczyny tak jest.

MAC

A bo to nie do słuchania tylko do postawienia i paczenia  ;D

Jamówię

Do słuchania też,na bank gra to pięknie.

kawosz

Cytat: masza w Luty 06, 2017, 17:58A bo to nie do słuchania tylko do postawienia i paczenia 
paczałem na niego dzisiaj . Ale cena mnie odstraszyła . Popacze sobie za nią na nowe płyty od Tomasza . A Szczemirek to farciarz jest ma marantza w cenie druta boldena ;D

Jamówię


kawosz

250 zeta   ;D ;D ;D

MAC

Cytat: kawosz w Luty 06, 2017, 18:02paczałem na niego dzisiaj

Ile zdziercy sąsiedzi chcieli? Na alle jest chyba za 1,4k.

MAC

Cytat: kawosz w Luty 06, 2017, 18:04
250 zeta   ;D ;D ;D

1/3 pustego pudełka po lampach  ;D

Jamówię


kawosz

Nie mogę znaleźć aukcji  >:( No i nie pamiętam czy to dokładnie ten model . Podobnie odjechany . Prawie tysiak ojro . Poszukam jeszcze bo ładny

Jamówię

ile dał za cd 75II?