Problem z kablami przy wkladce

Zaczęty przez amati74, Grudzień 14, 2016, 12:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Dziękuję już wszystko wyczytałem iw wiaem

Amen

No a nie zechciałbyś podsumować?:) Będziesz wymieniał te kable (wg mnie błąd,subiektywnie) czy co będziesz robił?

amati74

Cytat: Amen w Wrzesień 29, 2017, 20:46
No a nie zechciałbyś podsumować?:) Będziesz wymieniał te kable (wg mnie błąd,subiektywnie) czy co będziesz robił?
Postaram się polutowac te które mam ale jak by się nie udało to mam alternatywę. Znalazłem w necie sklep który oferuje oryginalne kabelki pro ject'a do mojego modelu  za nie duże pieniądze.

amati74

Koledzy czym wyczyścić nadmiar pasty lutowniczej z lutu?

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka


amati74

Właśnie próbowałem przylutowac wtyki do kabelkow, zdejmując osłonke z kabelkow okazało się że zielony kabelek który był za krótki miał pusta osłonke. Nie wiem czy ten kabelek nie jest jakoś porwany w środku. Zamówiłem oryginalne kabelki do pro ject debut III. Jak przyjdą kable to postaram się je przeciągnąć używając starych a jak się nie uda to zrobię tak jak radził Paul za pomocą drucika a jak i to będzie trudne to odkręce ramię od plinty I będę wtedy próbował.

amati74

Czy ktoś wie może czy ta śrubka na kluczyk ampulowy z tyłu ramienia za zawieszeniem może być do odlaczania rurki ramienia od zawieszenia?

amati74

Spieszę poinformować kolegów że kabelki w ramieniu PJ wymienione polutowane igła przełożona z luxmana AT 3600 czy coś koło. Wszystko gra i jest ok. To moja pierwsza wymiana kabelkow ale się udalo[emoji16]

amati74

Piny w tym AT wyglądały jak zrobione z druta który jest używany do wieszaków na ubrania zero pozlocenia

amati74

Kabelki przeciagnolem klejąc jeden stary kabelek do nowych a potm przeciagnolem cieniutkim drucikiem od podstawy kabelki może troszkę za bardzo wystają z przodu jeśli macie wiedzę że to problem to mogę je ściągnąć od tyłu bo jest nadmiar.

amati74

Chciałbym podziękować wszystkim kolegom którzy dawali bezcenne rady, nie będę wymieniał po imieniu każdy kto radził będzie wiedział że o niego chodzi.