Tannoy

Zaczęty przez MAC, Maj 21, 2016, 09:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Cytat: Paragliding w Styczeń 16, 2018, 18:12chce nabyć jakiś preamp lampowy może byście coś polecili 
Jak zamkniemy tutaj projekt "CD player dla wariata" to odpalę następny projekt DIY, a właściwie "zróbmy to razem", a będzie to preamp lampowy na bazie Kondo KSL-M7. Polecam. Będzie nowy wątek.

Lutek

Cytat: admin2 w Styczeń 16, 2018, 14:45
Lutek, proszę uprzejmie o zamieszczanie ogłoszeń tutaj: http://audiomaniacy.pl/index.php?board=18.0

Oczywiscie mialem zamiar zamiescic ogloszenie w odpowiednim miejscu, ale niestety takowego nie znalazlem na stronie Audiomaniacy,
gdyz jak wejdzie sie na strone glowna, to mamy takie zakladki jak: Pomoc, Szukaj, Profil, Moje wiadomosci, Uzytkownicy i Wyloguj sie, natomiast takiej zakladki jak  "Ogloszenia" nie ma. Tym bardziej nowicjusz chcac zamiescic tutaj jakies ogloszenie wejdzie na strone, zobaczy, ze takiej zakladki brak i od razu wyciagnie wniosek, ze na tym forum nie mozna zamieszczac ogloszen i strone po prostu zaraz zamknie. Bo gdzie szukac takiej zakladki jak nie na pasku na gorze - podobnie zreszta jak jest na innych forach. W zwiazku z tym moja sugestia taka, aby- w miare mozliwosci - administrator zamiescil taka zakladke i zapewne wszyscy uzytkownicy beda bardziej zadowoleni z takiego ukladu i latwosci zamieszczania ogloszen o checi sprzedazy badz kupna roznych elementow systemow zwiazanych z audio.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Lutek

No pewnie, ze sie da, ale osoba zainteresowana umieszczeniem ogloszenia standardowo wchodzi na strone glowna i patrzy od razu na gore, gdzie tu zakladka typu "ogloszenia", wiec jak ma sie od razu domyslic, ze trzeba zjezdzac na dol, gdzie kolejno pelno roznych tematow i podtematow, a dopiero tam w ich gaszczu natrafi na "sprzedajemy-kupujemy" Moim zdaniem, to jest na tyle wazna zakladka, iz powinna sie znajdowac na stronie glownej na pasku.

frywolny trucht

To co piszesz smuci z jednej strony, a z drugiej cieszy. Z jednej martwi, że jest zagmatwana nawigacja, a z drugiej zawsze mieliśmy kompleks- jako młodziaki ( forum ma trochę ponad trzy lata), że jest biedne w zawartości, dwa kliki i całe przeleciane ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Lutek

Cytat: admin2 w Styczeń 16, 2018, 14:45
Lutek, proszę uprzejmie o zamieszczanie ogłoszeń tutaj: http://audiomaniacy.pl/index.php?board=18.0

Juz zamieszczone we wlasciwym miejscu.

seblop

#1856
No i właśnie stałem się posiadaczem kolejnych Tannoy. Gold Lancaster jedzie do Wawy.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

michał_flaga

gratulacje, ponieważ jesteśmy sąsiadami, czekam na zaproszenie.

seblop

Cytat: michał_flaga w Styczeń 20, 2018, 21:51

gratulacje, ponieważ jesteśmy sąsiadami, czekam na zaproszenie.

??
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

seblop

Zaczynam zabawę. Do nowych kolumn dołączyły monobloki.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

Michał

A jakież to?bo słabo widać.

seblop

Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

Lutek

#1862
Cytat: seblop w Styczeń 21, 2018, 19:52
Cytat: Michał w Styczeń 21, 2018, 18:18
A jakież to?bo słabo widać.
EAR 509
Na podstawie tej fotki powiedzialbym, ze to kolumny Tannoy-a z serii Surrey, model Bradley SL65, tylko bez fabrycznych standow. Albo - jesli bez standow: Chertsey SL45

miniabyr

Czekamy na wrażenia ! Ondrej mi "wszystko" opowiedział. Całą historię zakupu ;D . Emocje rosną . A ja gratuluję świetnych zabawek ! :D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Lutek

Cytat: Lutek w Styczeń 21, 2018, 20:01
Na podstawie tej fotki powiedzialbym, ze to kolumny Tannoy-a z serii Surrey, model Bradley SL65, tylko bez fabrycznych standow.
A nie...! to nie o kolumny chodzi ale o wzmak. Pardon

seblop

U góry są SL 45. U dołu Lancaster Gold
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

seblop

#1866
Cytat: miniabyr w Styczeń 21, 2018, 20:02

Czekamy na wrażenia ! Ondrej mi "wszystko" opowiedział. Całą historię zakupu ;D . Emocje rosną . A ja gratuluję świetnych zabawek ! :D

No łatwa decyzja nie była. Ondrej mi bardzo pomógł. Szukałem usprawiedliwienia że mam je wziąść. Co do Tannoy byłem pewny jak tylko je zobaczyłem cena 1.8k Eura była nie do odrzucenia z zasady. Poza tym odrazu miałem na nie kupca jakby w domu mi nie podeszły. EAR Było wielka zagadka. Nie mniej wywiad i mój i Ondreja. Słowa kilku innych kolegów sprawiły że też wzięłam monobloki. One kosztowały 2.8k E
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

Michał

Cytat: miniabyr w Styczeń 21, 2018, 20:02
Czekamy na wrażenia ! Ondrej mi "wszystko" opowiedział. Całą historię zakupu ;D . Emocje rosną . A ja gratuluję świetnych zabawek ! :D
A zakupu czego? Tannoys czy EAR?

seblop

Obydwu. Tannoy Gold i EAR. Oba mam od wczoraj.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

miniabyr

Prosimy o ładne fotki tych wzmacniaczy !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Michał


seblop

Cytat: miniabyr w Styczeń 21, 2018, 20:37
Prosimy o ładne fotki tych wzmacniaczy !
We wtorek Ondrej ci all sfotografuje.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

seblop

Możesz już męczyć Ondreja.
Zestaw pierwszy: Luxman PD444+Zontek 14"+ Phasemation PP-1000 Dynavector 505 +Miyjama Shilabe+TRAudio

Lutek

Gdyby ktoregos z kolegow to interesowalo, to wlasnie zostalem upowazniony do oddania tych SRM 12X, ktore sa zamieszczone tutaj:   http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=2521.0  za 8,5 kzl.

Jesli jeszcze dzisiaj bylyby jakies pytania, to juz nie odpowiem, bo jakies chorobsko mnie bierze i musze zaraz do lozka.