Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Cytat: Piterski w Grudzień 13, 2018, 21:04nie podoba mi się to co robi ten model sieciówki Furutecha z moim prampem   :-\ .
A jakie masz przy nim wtyki?

Piterski

Wtyk sieciowy FI-E11(G), a wtyczka FI-15.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

Ja mam zrobionego tego Furutecha na rodowanych Viborgach i wymieniałem go z Yarbo na takich samych Viborgach w dwóch pre (ARC i klon M7). Stawiam litry kawy i dwa metry mojego ciasta drożdżowego temu, kto usłyszy jakąkolwiek różnicę. Nic. Zaprzęgłem nawet żonę do roboty (raczej ma słuch). Nikt, nic.

Piterski

Nie mów mi że to robota wtyczek bo mnie zamkną w wariatkowie :-X
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

McGyver

Cytat: Piterski w Grudzień 13, 2018, 21:17Nie mów mi że to robota wtyczek
Raczej muszę to powiedzieć. Ja się pozbyłem Furutechów na rzecz Viborgów.

LampowY

Cytat: Piterski w Grudzień 13, 2018, 21:17
Nie mów mi że to robota wtyczek bo mnie zamkną w wariatkowie :-X

Ja zaczynam wierzyć, że sieciówki to ściema taka jak i audiofilskie coaxiale, toslinki i nie daj Boże ethernet :o
Że liczy się tylko przekrój druta.
Ale mogę albo głuchnąc albo świrować  ;D

vasa

Cytat: LampowY w Grudzień 13, 2018, 21:19
Cytat: Piterski w Grudzień 13, 2018, 21:17
Nie mów mi że to robota wtyczek bo mnie zamkną w wariatkowie :-X

Ja zaczynam wierzyć, że sieciówki to ściema taka jak i audiofilskie coaxiale, toslinki i nie daj Boże ethernet :o
Że liczy się tylko przekrój druta.
Ale mogę albo głuchnąc albo świrować  ;D
Nie przejmuj się.
Z tym da się żyć [emoji23]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

traumeel

Cytat: McGyver w Grudzień 13, 2018, 21:19Raczej muszę to powiedzieć. Ja się pozbyłem Furutechów na rzecz Viborgów.
Zabrzmiało jak herezja.
Znam takich, którzy by chętnie podpalili stos pod Tobą. ;)

Piterski

Maciek ale ja w tym wypadku wolę fabryczną sieciówkę  :censored:.
Chyba poproszę Jacka o pożyczenie jakiegoś wyższego modelu Furytecha, tak na próbę.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

McGyver

Cytat: traumeel w Grudzień 13, 2018, 21:25Znam takich, którzy by chętnie podpalili stos pod Tobą.
Ja też takich znam. I mam to w dűpie  ;)

LampowY

Piotrek, u mnie były podpięte wysokie MITy, wysokie Transparenty i bardzo wysokie i grube  ;D Shunyaty.
Kiedyś miałem zajobca na punkcie kabli. Posprzedawałem w cholerę. Ja ich nie słyszę...
Głośnikowe i konekty owszem. I to bardzo. Sieciowych i cyfrowych ni diabła.
Ale jak słyszycie, to fajnie. Na pewno nie będę psem ogrodnika i bumem  ;D


Piterski

IC i głośnikowe mi grają co do tego że nie, to mnie nawet Mariusz nie przekona.
Na sieciówkach to ja się nie znam  :-[. Miałem u siebie może ze trzy, i na tej jednak coś się tam niefajnego dzieje ale gdyby nawet działo się lepiej ale w takim zakresie jak to słyszę to nie wydał by na to kasy.
Do mojego transformatora też zrobiłem kabel na grubych solidnych drutach z ekranem. Kupiłem na Toroidy pl by nie ciągnąć prądu byle sznurówką od komputera.
Dlatego tak pomyślałem, że z ciekawości pożyczę jakąś landrynkę.

Generalnie wcale by mnie nie zmartwił brak wpływu sieciówek. Sprawie sobie tylko fajną listwę sieciową i bajka.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

cdt

Dodawał bym zawsze w moim systemie przy tak kategorycznyc stwierdzeniach  ;) . Zwłaszcza w wątku kabloluba . Inaczej to mało eleganckie  ;) . Lampowy miełeś tego do transa co połknął chomika czy inszą istote  ;D ?

LampowY

A najzabawniejsze jest stosowanie audiofilskich sieciówek do napędzania gramofonu albo do klocków z zasilaczami impulsowymi  ;D
Pielęgnowanie prunda drutem przed transformatorem w zasilaczu na chopski rozum przestaje do mnie przemawiać...

LampowY

W moim systemie rzecz jasna  :P
Zasadniczo... ;D

LampowY

Cytat: cdt w Grudzień 13, 2018, 21:41Lampowy miełeś tego do transa co połknął chomika czy inszą istote  ;D ?

Miałem  8)

Accu miałem podpięty do Hydry Anacondą Zitron  :o


vasa



Cytat: LampowY w Grudzień 13, 2018, 21:44
Pielęgnowanie prunda drutem przed transformatorem w zasilaczu na chopski rozum przestaje do mnie przemawiać...

Masakra kaset z operą została Ci niniejszym odpuszczona [emoji3583][emoji915]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

LampowY


traumeel

Cytat: LampowY w Grudzień 13, 2018, 21:48Accu miałem podpięty do Hydry Anacondą Zitron
Z drugiej strony jak to mówią: wyglądówka to podstawa.  8)

LampowY

To nie to forum. Tu w większości zbieracze truchła  :P

Hubertrs

Przytargalem kiedys takie anakondy, nawet nie pamietam co to bylo, aczkolwiek rownowartosc wzmacniacza,
Na szczescie jestem za gluchy na kable zasilajace.

LampowY


dino

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/50/312568.php

Ciekawe o co chodzi..
"Był używany w warunkach domowych w skończonym systemie"
Może kable nie grają jak system jest "nieskończony"  :D

Piterski

Maciek ....  nie kuś  >:D
I tak już mam na koncie okrągły debecik, ale muszę go kiedyś z ciekawości wypróbować.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.