SET jak Diabli

Zaczęty przez Jamówię, Luty 03, 2017, 07:07

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

#500
Zawsze może dopaść Cię nerwica wysychających kondensatorów

Od dzisiaj wchodzą silne mrozy. Ja przy GMach rodzinę ogrzeję a takim Naimem...   >:D

cdt

Mirek dostał zamówienie na wypasione monosy na krzemie . Mam obiecane wypożyczenie jak skończy bo fochna zapodałem że bez lamp ;D . Posłuchamy itd :)
Za pół roku  ;D

McGyver

A  ja jak wsadziłem do Art Audio lampy kilka lat temu, tak nie ruszam. Nawet już nie pamietam co tam siedzi. Cieszę się muzyką.
Tak że kwestia nie w urządzeniu, tylko w nastawieniu.
Sądzę Michał że jak kupisz tranzystora, to Cię będzie z kolei zadek swędział z powodu, że nie masz czym kręcić i czego wymieniać  :P

Michał


wojtek41

Toś mnie Michaś zostawił w dżapońskiej samotni...;) :D

Michał

Cytat: wojtek41 w Luty 23, 2018, 23:24
Toś mnie Michaś zostawił w dżapońskiej samotni...;) :D
Nie ma mowy.Takie rzeczy ma się w sercu  :)
Będę Cię wspierał  a Twój wątek zawsze otwieram w pierwszej kolejności :)

Michał

Drodzy cały mój set analogowy czyli:Lenco,Trigon,Shelter i Nitty Gritty idzie pod młotek.Ceny dla forumowiczów bardzo przyjazne.
Jakby co dajcie znać na priv,lub tel
885550163

MAC


wojtek41


gratefullde

Idziesz w pliki?  :o :o :o
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Michał

#510
Nie,nie w pliki,ale wychodzę z analogu.Muszę się tego ukochanego sprzętu w miarę sprawnie pozbyć,więc jak coś z tego Was interesuje,to dajcie znać,dogadamy się :)
Lenco 3kzł
Shelter 3,5kzł
Lenco z Shelterem 6 kzł
Trigon 1kzł
Nitty Gritty 1,1 kzł
Taniej kupić tych gratów w stanie fabrycznym chyba się nie da :)

EmilioE

Synu!
Zwątpiłeś, ale ducha nie gaś!
Prędzej Meat Loaf się przeciśnie przez ucho igielne, niż plikariusz trafi do audio-nieba...
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

tomasz_pianista

Jaki model Nitty?:)Jak coś to ja chętnie, ale przemyśl sprawę:)
Grupa ratowania poziomu.

McGyver

Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 15:35Trigon 1kzł
On jest MM i MC czy MM alone? Jakby co, można na dwa dni na odsłuch? Czy masz mnie dość?  :P

Michał

Cytat: McGyver w Luty 24, 2018, 17:07
Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 15:35Trigon 1kzł
On jest MM i MC czy MM alone? Jakby co, można na dwa dni na odsłuch? Czy masz mnie dość?  :P
Jest MM/MC,przecież napędzał Sheltera MC,ale jest już kupiec. Jeśli nic z tego nie wyjdzie,dam Ci znać w poniedziałek.

Michał

Cytat: tomasz_pianista w Luty 24, 2018, 16:55
Jaki model Nitty?:)Jak coś to ja chętnie, ale przemyśl sprawę:)
Model 1.0,właściwie już nie do dostania. Jeśli propozycja jest poważna,to oddam Ci ją za 1000. RCM na stronie woła 1900,więc jesteś wygrany,bo ja umyłem nią może z 10 płyt,stan fabryczny.

tomasz_pianista

Grupa ratowania poziomu.

Michał

Sold!jeśli chcesz to mogę Ci ją dziś podwieźć. Obiecuję,że do domu nie będę się ładował :)
A i jeszcze jedno,mam ją zdjąć z Allegro?bo jak się kliknie,to po,ptakach...

plastik1989

#518
Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 15:35
Nie,nie w pliki,ale wychodzę z analogu.Muszę się tego ukochanego sprzętu w miarę sprawnie pozbyć,więc jak coś z tego Was interesuje,to dajcie znać,dogadamy się :)
Lenco 3kzł
Shelter 3,5kzł
Lenco z Shelterem 6 kzł
Trigon 1kzł
Nitty Gritty 1,1 kzł
Taniej kupić tych gratów w stanie fabrycznym chyba się nie da :)
O kurczę widzę, że tak jak ja kiedyś znudziło Ci się ciagłe ustawianianie VTA, overskatingu, machania headshellami, mycia płyt, polowania na 1st pressy i takdalej, a zacząłeś tęsknić za słuchaniem muzyki. :-) Ja tez mialem sprzedać w cholerę gramofon, wszystkie 1000 vinyli jakie zgromadziłem, ale stwierdziłem, że ani jakoś dużo z tego kasy nie odzyskam, no i żal trochę tyle poświęconego czasu i pracy, za przeproszeniem psu w dupę... Zostawiłem analog, nawet w międzyczasie dokupiłem szpulowca tyle, że z analogu prawie nie korzystam i raz na jakis czas sobie odpalę for fun.
Także to, że zmęczył Cię analog to rozumiem, ale żeby tak od razu sie na lampy obrazić... :-D. Ja do swojego wzmaniacza kawał czasu temu skompletowałam lampy tak, ze zadzwoniłem do horneta, poprosiłem najlepsze wg Niego 6sn7 w relacji cena/jakość wziąłem kwadre i tak sobie grają - nic nie grzebie bo i po co sie denerwować ze nosy po x tysi trzeba kupic.
Diabeł raz mi padł to go zmieniłem, po 1,5 roku znów padł to wsadziłem kolejna pare i tyle. Jedynie co to by je w pary dobrać troche trzeba sie nabiegać, ale miesiąc temu kupilem idealna parke, jedna seria, nowe w pudełkach nigdy nie użyte, w pomiarach idealna para za cale 75zl sztuka. Także tragedii nie ma. No i lamp mam zapas taki, że teraz powoli sie do GM70 przymierzam i pewnie Abraxasa sprzedam jeszcze z paroma kompletami lamp na zapas ;-)
.

plastik1989

.

Michał

No dokładnie jak piszesz,obmierzło mi. Po 15 latach zmieniam klimat:)

plastik1989

Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 17:38
Sold!jeśli chcesz to mogę Ci ją dziś podwieźć. Obiecuję,że do domu nie będę się ładował :)
A i jeszcze jedno,mam ją zdjąć z Allegro?bo jak się kliknie,to po,ptakach...
Dajesz modyfikuj albo edytują aukcje i tam masz zakończ przed czasem. Nie można tego zrobić jesli ktoś juz zalicytował, wtedy trzeba najpierw usunąć licytujących.
Aha i jako powód nie podawaj ze sprzedałem poza aukcja bo Ci karę mogą dowalić. 
.

MAC

Plastik, słuchałeś Abraxasa Starego na 300b i Lundahlach?
Ciekawe w czyje ręce popadł. To było fenomenalne granie. Do jazzu nic lepszego nie słyszałem.

Jakub

Cytat: Michał w Luty 24, 2018, 17:55No dokładnie jak piszesz,obmierzło mi. Po 15 latach zmieniam klimat:)

Ale płyt nie sprzedawaj, bo najdalej za pół roku zatęsknisz :)

MAC

W analog raz miałem zwątpienie. Szybko przeszło. Ale na lampy nigdy się nie obraziłem  8)