Wznowienie serii Polish Jazz

Zaczęty przez elem, Kwiecień 11, 2016, 21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Cassandra? Nie wiem, to już wyszło po przejęciu Blue Note od EMI przez Universal. Mam za to oryginał :)

A wracając do wznowień Polish Jazz, to ciekaw jestem co będzie w drugim rzucie. Music For K mi się marzy.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Stres związany z Maturą Córy dopiero dziś lekko puścił po Polskim i zasiadłem do Komedy,powiem krótko-znakomite wznowienie!MZ gra zdecydowanie lepiej niż first,którego miałem i za którego zapłaciłem furę siana. Z tej nowej serii mam dwie płyty,TWET i Astigmatic i jeśli pozostałe zostaną tak zmasterowane,to nic lepszego z tą serią nikt już nie zrobi a wydatki niestety będą rosły lawinowo :o

elem

Słuchałem jeszcze Go Right - Kurylewicza i Bem. Go Right świetne. Ewa też bardzo dobrze, ale oryginalne nagranie (1981) nie jest już tak świeżo brzmiące jak te starsze płyty. Jest ciepłe, zaokrąglone.
Extra Ball i Novi Singers czekają w kolejce do odsłuchu.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Od "Go Right" Kurylewicza zacząłem. Zaje.... Płyta.  :) 

elem

Mam wiadomość od człowieka, który ma stare wydanie Go Right - wznowienie gra lepiej :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Cytat: elem w Maj 04, 2016, 21:26Mam wiadomość od człowieka, który ma stare wydanie Go Right - wznowienie gra lepiej
Mogę się zamienić na to starocie.  :D

elem

Ma ze trzy, w tym rosyjskie, ale nie chce wydać :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Żywcem go brać, żywcem go....Pazera jedna  :D

jamówię

No więc w skutek oddania fatalnej Natalie Merchant w rozliczeniu MM przekazał w moje ręce dwie płyty,jedna z nich to właśnie Go Right.Co tu do k nędzy pisać,żeby nie wyjść na debila?ZNAKOMITE,PO PROSTU ZAPIERDOLISTE GRANIE.Wstyd przyznać,że choć znam inne rzeczy Kuryla,to tej nie znałem.Czy Wy też tak macie,że słyszycie na tej płycie mnóstwo z KOB Davisa?
Co do jakości,no napisać,że gra świetnie,to nic nie napisać,naprawdę szacunek dla Warnera,że tak do tej serii podeszli,no i czarny label,przyznam,że widzę pierwszy raz,pomarańczowy,czerwony,kość słoniowa i owszem,ale czarny? :)
Drodzy elem mi mówił,że jest tego 500 sztuk i więcej nie będzie,moja rada,brać bo lepiej i taniej już nie będzie.
Zajebista,ale to zajebista rzecz,normalnie Ptaka mam w pokoju :o

gratefullde

O Jazzu, Tomasz odłóż mi natychmiast i ślij...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Dobra, dostaniesz jeszcze w starej cenie :)  Warner PL podniósł ceny od 1 lipca na wiele winyli, w tym wszystkie polskie. Ceny nie wzrosły drastycznie, w wiekszości to wzrost o 3zł (Sony PL w czerwcu - ponad 30% a w kilku przypadkach prawie 100% :)  )

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Cytat: gratefullde w Lipiec 01, 2016, 18:17
O Jazzu, Tomasz odłóż mi natychmiast i ślij...

tak jest! :)

jamówię

Jedno jest pewne,jak zechcę sięgnąć po jazz z najwyższej półki, to Go Right zawsze będzie na short list.
Zjawiskowa płyta,jak zwykle cichy winyl,paluszki lizać :D
I jeszcze jedno,początkowo zakładałem,że wybiorę z tych wznowień rodzynki, teraz wiem, że kupię wszystko,to jednak jest kawał historii naszego Państwa-musi być!

MAC

A można to jeszcze gdzieś dostać czy zamówić? elem?

gratefullde

No właśnie. Ja chyba też przestanę opuszczać bo potem za dużo trzeba nadrabiać...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: masza w Lipiec 01, 2016, 18:37
A można to jeszcze gdzieś dostać czy zamówić? elem?

Tomcio trzymał jedną dla mnie,ale ponieważ ja dzięki wymianie już mam,to Maćku śmiało bierz moją :)

MAC

Nie, no nie... AnJ był pierwszy.

jamówię

Cytat: masza w Lipiec 01, 2016, 18:45
Nie, no nie... AnJ był pierwszy.

To jasne,ale Andrzejkowi Tomcio towar zabezpieczył,takim dłużnikiem  a jestem Andrzeja dłużnikiem bym nie był:)
Tomcio jeszcze pewnie ma a jeśli nie ma to ja Ci jutro kupię i wyślę bo w katowickim MM jeszcze jest.

gratefullde

Myślę, że Tomasz da radę ściągnąć tego więcej.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Michał, przestań z tym dłużnikowaniem plisss,  jest Oki i bawimy się dalej ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: gratefullde w Lipiec 01, 2016, 18:50
Michał, przestań z tym dłużnikowaniem plisss,  jest Oki i bawimy się dalej ;)

:)

elem

Z pierwszego tłoczenia wznowienia mam jeszcze 3 sztuki :)  Nowe będzie ale już droższe o kilka złotych.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Cytat: elem w Lipiec 01, 2016, 18:52
Z pierwszego tłoczenia wznowienia mam jeszcze 3 sztuki :)  Nowe będzie ale już droższe o kilka złotych.


Nie mówiłem,Tomciu ja u Ciebie już teraz zamawiam całą resztę,jakoś będę odbierał_obowiązek patriotyczny :)

MAC

Cytat: elem w Lipiec 01, 2016, 18:52Z pierwszego tłoczenia wznowienia mam jeszcze 3 sztuk

Raz, dwa, czy baba jaga paczy, jedna dla mnie :D

MAC

Cytat: masza w Lipiec 01, 2016, 18:56jedna dla mnie

Nie ma to jak silny charakter. Wszystkie sześć poszłooo...   :o ;)