HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

jamówię

Cytat: gratefullde w Czerwiec 14, 2016, 21:30
Cytat: jamówię w Czerwiec 14, 2016, 21:28No to jutro do Ciebie wyrusza,będzie bolało

Ja się chyba zamknę w sobie....


Nic już nie będzie takie jak wcześniej...  :)

gratefullde

Cytat: jamówię w Czerwiec 14, 2016, 21:39Nic już nie będzie takie jak wcześniej... 

Trudno... trzeba się umartwiać by życie nie było zbyt proste... ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Za dwa dni Andrzej będzie wyprzedaż garażową robił?  :)

Ja nie biorę, nie jestem zainteresowany jak gra to pre. Wszystko już wyprzedałem na angielskie komódki  ;D

jamówię

Cytat: masza w Czerwiec 14, 2016, 22:08
Za dwa dni Andrzej będzie wyprzedaż garażową robił?  :)



He he kto wie?

gratefullde

Cytat: masza w Czerwiec 14, 2016, 22:08Za dwa dni Andrzej będzie wyprzedaż garażową robił? 

Już robi... na OLX prawie 14 kzł wisi ha ha ha

Jeszcze kabli nie powyciągałem ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

ahaja

No mnie niezręcznie pisać, ale zgadzam się, inny poziom. To, że Nuda była w stanie zagrac bardzo dobrze to fakt. Z wieloma wkładkami.
Skrzydlata jak to wcześniej ktoś ładnie napisał, od niechcenia sobie pogrywa tam gdzie Nuda już nic nie pokaże. Co fajne, nie w którymś tam aspekcie dźwięku ... w każdym jaki się weźmie pod uwagę.

Ja prawdopodobnie również zakończę etap poszukiwań ;-). Tu jest tyle różnych opcji do przetrenowania, że i tak będzie zabawy na długi czas.
Jedno pre, 2, 3, 4 ramiona z wkładkami i to one ewentualnie będą ograniczeniem.

jamówię

Cytat: gratefullde w Czerwiec 14, 2016, 22:16
Cytat: masza w Czerwiec 14, 2016, 22:08Za dwa dni Andrzej będzie wyprzedaż garażową robił? 

Już robi... na OLX prawie 14 kzł wisi ha ha ha

Jeszcze kabli nie powyciągałem ;)



A co tam do ludu idzie?

jamówię

Cytat: ahaja w Czerwiec 14, 2016, 22:16
No mnie niezręcznie pisać, ale zgadzam się, inny poziom. To, że Nuda była w stanie zagrac bardzo dobrze to fakt. Z wieloma wkładkami.
Skrzydlata jak to wcześniej ktoś ładnie napisał, od niechcenia sobie pogrywa tam gdzie Nuda już nic nie pokaże. Co fajne, nie w którymś tam aspekcie dźwięku ... w każdym jaki się weźmie pod uwagę.

Ja prawdopodobnie również zakończę etap poszukiwań ;-). Tu jest tyle różnych opcji do przetrenowania, że i tak będzie zabawy na długi czas.
Jedno pre, 2, 3, 4 ramiona z wkładkami i to one ewentualnie będą ograniczeniem.




Dokładnie tak jak pisze ahaja,to jest inny,galaktyczny poziom. Ja naprawdę jestem porażony tym pre i ostro zbieram kasiorę

gratefullde

Cytat: jamówię w Czerwiec 14, 2016, 22:18A co tam do ludu idzie?

A pary głośników (Focal i BMN) Dwa wzmacniacze (Nuda Veritas i WBA lampowy) Gramofon Ad Fontes, pre phono LAR LPS-1 ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: gratefullde w Czerwiec 14, 2016, 22:21
Cytat: jamówię w Czerwiec 14, 2016, 22:18A co tam do ludu idzie?

A pary głośników (Focal i BMN) Dwa wzmacniacze (Nuda Veritas i WBA lampowy) Gramofon Ad Fontes, pre phono LAR LPS-1 ....



To co Ci będzie wzmacniać?

pelot

Może dałoby się jakoś ustalić kolejność kto po kim  może liczyć na odsłuch  Husari, ja chyba byłem trzeci albo czwarty . Jakoś się w tym wszystkim pogubiłem  :-\  ktoś pomoże?

Piterski

Trzeba zerknąć na początek wątku. Tam się wpisywaliśmy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: jamówię w Czerwiec 14, 2016, 22:28To co Ci będzie wzmacniać?

Integra lampowa made in Andrzej Analogowy na "diabełkach" i 6f8g.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

pmcomp

Ochłodze Wasze emocje, żeby z wrażenia Wam gumki w rajstopach nie popękały ;).

Oto wzorzec:



Miałem, słuchałem w swoim systemie. Nic juz nie będzie takie samo.

Pozdro

Piterski

Tylko ile ten wzorzec kosztuje, to też trzeba brać pod uwagę, a może właśnie przede wszystkim od tego zacząć.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

frywolny trucht

Ale brzydkie wkręty.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

EmilioE

Nigdzie nie widzę informacji jaki jest koszt zakupu tego pre.
Czy to informacja poufna?
Chciałbym wiedzieć, bo nie chciałbym się ślinić wiedząc, że na razie muszę dać sobie na wstrzymanie...
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

frywolny trucht

Cytat: EmilioE w Czerwiec 15, 2016, 08:27Czy to informacja poufna?

Jest ona wyliczana indywidualnie w zależności od ilości wpisów. Mnie np wychodzi za 500 zł   ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Jakub

Cytat: pmcomp w Czerwiec 15, 2016, 08:09Oto wzorzec

"Zgodność z krzywą RIAA: +/- 1 dB (30 Hz... 15 kHz)"

Wiesz, na pewno gra fajnie, pewnie robi świetne wrażenie, ale wzorcem tego pre nie można nazwać, z tej prostej przyczyny, że przy takich parametrach nie jest "przezroczyste".

robiz

ahaja, skrobnij cos o kosztach tego " skrzydlaka ", bo czytam i czytam i widzę , że frywolny pisze cos o 500 polskich złotych... toż to rewelacyjna cena ;)  Wezmę z 5-6 sztuk ;)
Yamaha CD-N301 + WD My BookLive 1TB, Audiolab 6000A
Rega P3 ( Planar 3) + Ortofon 2M Silver, Audiokultura Iskra 1, NEO PSU-Rega, Audio Academy Phoebe III plus/v.2 , KaCsa KCS-200 SPC,  RealCable BM 150 T,  PGD4000 Profigold OxyPure

MAC

Chyba jednak bliżej 5k

ahaja

Ano tak.

Czasami mam pytania jak się to może zgrać z tym czy owym. No, skrzydlata jest zrobiona jak ... drut.
To chyba właściwe określenie. Myślę, że dla niej ograniczeniem jest/może być ramię i wkładka. Ja np cały czas uważam takiego Ortka Romka za super przetwornik, któremu nic nie brakuje, nie trzeba nic dodawać ... a po podpięciu Husariaa chce jeszcze.

Na samym początku jak zrobiłem tą wersję napisałem gdzieś, że podpiąłem MMkę ... a zwlekałem z podpięciem MC bo się wystraszyłem ... ;-)

A:
jako, że np testując taki czy inny kloc riaa nie zawsze chce mi się/czas pozwala śmigać co 20 minut do sprzętu ... podpinam sedesa. Oczywiście można to zrobić poprzez odwróconą RIAA. I nawet sedes zaczyna grać ... ;-)

frywolny trucht

W powyższym wpisie jest zaszyfrowana cena, oraz zdolności produkcyjne w sztukach na miesiąc. Można je odczytać posiadając szablon, który posiadam tylko ja. Cena szablonu 500 zł.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

pelot

Cytat: Piterski w Czerwiec 14, 2016, 22:46
Trzeba zerknąć na początek wątku. Tam się wpisywaliśmy.


Po analizie pierwszej strony ,  wygłąda na to że ja po tobie. 8)

tomasz_pianista

Nie chcę tutaj pisać za autora, ale kiedyś było ogłoszenie na AS i ów husariaa kosztowała chyba 3300zł. Chyba, że coś mi się pokiciało.
Grupa ratowania poziomu.