HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

jamówię

No ja gdybym mógł,to bym tak zrobił ;D

gratefullde

Cytat: vasa w Czerwiec 22, 2016, 20:30


Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 20:27myślę czy by Husarii nie rozpakować i nie zostawić sobie jednak.

Przecież Ty człowiek czynu jesteś.
Co będziesz bezproduktywnie siedział i myślał?
Rób co trzeba i tyle [emoji14]
Mariusz, potrafisz pomoc :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

W niedzielę mają przyjechać po Focale i wzmacniacz...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

To co tu myśleć :)MZ lepszego pre nie kupisz a już z pewnością nie  za te pieniądze.

vasa

Krzywdy mieć nie będą.

Tylko żeby nikt się nie rozkleił :o
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: jamówię w Czerwiec 22, 2016, 20:31
No ja gdybym mógł,to bym tak zrobił ;D
Wiem, że znasz ten ból. Też się biles z myślami gdy pre było u Ciebie...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz

Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 20:27Wyłączyłem więc wszystko w cholerę i myślę czy by Husarii nie rozpakować i nie zostawić sobie jednak.

To pre to kółka nie zrobi ;D . Narasta we mnie chęć posłuchania ale mi się nie śpieszy .

Jakub

Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 20:33W niedzielę mają przyjechać po Focale i wzmacniacz...

Na wszelki wypadek schowaj Tannoy'e :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: vasa w Czerwiec 22, 2016, 20:36
Krzywdy mieć nie będą.

Tylko żeby nikt się nie rozkleił :o
No właśnie,  tego się obawiam...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 20:37
Cytat: jamówię w Czerwiec 22, 2016, 20:31
No ja gdybym mógł,to bym tak zrobił ;D
Wiem, że znasz ten ból. Też się biles z myślami gdy pre było u Ciebie...


No właśnie,tylko ja nie zgromadziłem środków a u Ciebie sytuacja inna :)

gratefullde

Cytat: jamówię w Czerwiec 22, 2016, 20:40
Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 20:37
Cytat: jamówię w Czerwiec 22, 2016, 20:31
No ja gdybym mógł,to bym tak zrobił ;D
Wiem, że znasz ten ból. Też się biles z myślami gdy pre było u Ciebie...


No właśnie,tylko ja nie zgromadziłem środków a u Ciebie sytuacja inna :)
Ale budżet, który sobie na pre wyznaczylem, będzie dość znacznie przekroczony. 
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa



Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 20:40
Cytat: vasa w Czerwiec 22, 2016, 20:36
Krzywdy mieć nie będą.

Tylko żeby nikt się nie rozkleił :o
No właśnie,  tego się obawiam...

Wyciągaj to pre.
Jakieś zadośćuczynienie Ci się należy.
Następnemu się powie że na poczcie jest remanent :D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jamówię

Cytat: vasa w Czerwiec 22, 2016, 20:43


Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 20:40
Cytat: vasa w Czerwiec 22, 2016, 20:36
Krzywdy mieć nie będą.

Tylko żeby nikt się nie rozkleił :o
No właśnie,  tego się obawiam...

Wyciągaj to pre.
Jakieś zadośćuczynienie Ci się należy.
Następnemu się powie że na poczcie jest remanent :D



Ta jest! :)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

No nie róbcie sobie jaj kurcze  >:( bo chyba trzeba będzie przeprowadzić akcje pacyfikacyjną  ;)
Przecież możecie zamówić je u Krzyśka, a jak więcej ludzi się zdecyduje i z nim dogada to będzie mu może łatwiej zamówić materiały na 3-4, a nie znowu na jedno do odsłuchów.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: Piterski w Czerwiec 22, 2016, 22:19
No nie róbcie sobie jaj kurcze  >:( bo chyba trzeba będzie przeprowadzić akcje pacyfikacyjną  ;)
Przecież możecie zamówić je u Krzyśka, a jak więcej ludzi się zdecyduje i z nim dogada to będzie mu może łatwiej zamówić materiały na 3-4, a nie znowu na jedno do odsłuchów.
:)  Ale ja potrzebuje pre już :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz

#217
Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 22:21Ale ja potrzebuje pre już
Bu hahahaha ;D . Epidemia ;D
Wydaje mi się że jeżeli jesteś zdecydowany to kupuj . Po co blokować Krzysztofa z kasą . Zrobi następne . To tak z punktu widzenia ekonomicznego . Choć Piotrek też ma trochę racji z tym zamówieniem zbiorowym .

gratefullde

Cytat: kawosz w Czerwiec 22, 2016, 22:26
Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 22:21Ale ja potrzebuje pre już
Bu hahahaha ;D . Epidemia ;D
Wydaje mi się że jeżeli jesteś zdecydowany to kupuj . Po co blokować Krzysztofa z kasą . Zrobi następne . To tak z punktu widzenia ekonomicznego . Choć Piotrek też ma trochę racji z tym zamówieniem zbiorowym .
Wiem wiem, z tym zdecydowaniem jest niestety różnie.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

pelot

Cytat: gratefullde w Czerwiec 22, 2016, 18:04
Pre idzie jutro do moona a potem do Piterskiego, umów się z kolegami.


Przypominam że ja byłem po drodze, gdzieś w tym momencie kolejki. Co by ,mnie cóś nie ominęło.

gratefullde

Drodzy koledzy

Mam do Was ogromną prośbę, byście się zrelaksowali, odprężyli i zaczęli pojmowac świat z dystansem, swobodą i otwartym umysłem.
Napisałem do konstruktora maila z prośbą, bym mógł przetrzymać Husariię do niedzieli. Wtedy będę finalizował transakcję sprzedaży moich kolumn i wzmacniacza.
Jeśli dojdzie ona do skutku to Husarz zostaje u mnie a jeśli nie to w poniedziałek wysyłam pre do moona, tak jak było to uzgodnione wczoraj.
Oczywiście wszystko zależy od Ahaji, czy taka zwłoka wchodzi w grę.

Kawy? Ciasteczko? :)

Pozdrawiam
Andrzej
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Znalazłem pałę, już paczę ile mam kilometrów do Ciebie. Nie dużo...
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 23, 2016, 09:23Znalazłem pałę, już paczę ile mam kilometrów do Ciebie. Nie dużo...

;D ;D ;D

elem

Widzę tylko jedno rozwiązanie. Ahaja musi zbudować drugi egzemplarz z zabudowanym wyłącznikiem czasowym. Pre będzie działać tylko kilka dni. Ponowne uruchomienie nastąpi dopiero po przesłaniu do następnego w kolejce kolegi, który dostanie od konstruktora kod ustawienia hebli pozwalający na wznowienie pracy.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

pelot

Cytat: gratefullde w Czerwiec 23, 2016, 08:49
Drodzy koledzy

Mam do Was ogromną prośbę, byście się zrelaksowali, odprężyli i zaczęli pojmowac świat z dystansem, swobodą i otwartym umysłem.
Napisałem do konstruktora maila z prośbą, bym mógł przetrzymać Husariię do niedzieli. Wtedy będę finalizował transakcję sprzedaży moich kolumn i wzmacniacza.
Jeśli dojdzie ona do skutku to Husarz zostaje u mnie a jeśli nie to w poniedziałek wysyłam pre do moona, tak jak było to uzgodnione wczoraj.
Oczywiście wszystko zależy od Ahaji, czy taka zwłoka wchodzi w grę.

Kawy? Ciasteczko? :)

Pozdrawiam
Andrzej

A więc pomyślności. ;)