HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Cytat: gratefullde w Czerwiec 23, 2016, 08:49Kawy? Ciasteczko?
Ty to sobie potrafisz nagrabić  :P :P :P 8)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

moon

Cytat: kawosz w Czerwiec 22, 2016, 17:30Moon gdzie na Bielanach ?

Magiera, rownolegla do Broniewskiego
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Cytat: vasa w Czerwiec 23, 2016, 09:48Ty to sobie potrafisz nagrabić
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kawosz

No to nie to podwórko ale blisko  :) . Zapuszczaliśmy się do Żeromskiego dalej raczej już nie

kawosz

 ;D Oddawaj  ;D

moon

chyba sie jednak nie doczekam;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

jamówię

Cytat: elem w Czerwiec 23, 2016, 09:35
Widzę tylko jedno rozwiązanie. Ahaja musi zbudować drugi egzemplarz z zabudowanym wyłącznikiem czasowym. Pre będzie działać tylko kilka dni. Ponowne uruchomienie nastąpi dopiero po przesłaniu do następnego w kolejce kolegi, który dostanie od konstruktora kod ustawienia hebli pozwalający na wznowienie pracy.



:) :) :)

gratefullde

Cytat: vasa w Czerwiec 23, 2016, 09:48Ty to sobie potrafisz nagrabić    


Szczerze proponowałem :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 23, 2016, 09:23Znalazłem pałę, już paczę ile mam kilometrów do Ciebie. Nie dużo...

Arek, spoko :) Wiem, że nie miał bys serca mnie jeb..ć tą pałą ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

No dobrze poczekamy ::)
Andrzeju przemyśl moją propozycję bo ja całkiem serio pisałem.
W celach poznawczych i poszerzających horyzonty.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: Piterski w Czerwiec 23, 2016, 13:35
No dobrze poczekamy ::)
Andrzeju przemyśl moją propozycję bo ja całkiem serio pisałem.
W celach poznawczych i poszerzających horyzonty.

Piotr, oczywiście :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

ahaja

Ano. Jestem trochę między młotem a kowadłem... ;-)
Myślę, że może zostać do niedzieli a po wizycie będziesz wiedział.

Jak pisałem wcześniej, nie odmawiam posłuchania tylko na jeden raz nie mogłem więcej zrobić z powodów prozaicznych.
Pewne rzeczy mam już pozamawiane, inne muszą zaczekać aż spłynie mi trochę do trzosa analogowego ...

gratefullde

Cytat: ahaja w Czerwiec 23, 2016, 14:40Ano. Jestem trochę między młotem a kowadłem... ;-)
Myślę, że może zostać do niedzieli a po wizycie będziesz wiedział.


No i o to chodzi :) Dziękuję :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

christo

Szanowni. Przyglądam się trochę z boku tej dyskusji i też w sumie mam ochotę na wypróbowanie Husarii. Może akurat nie w tej chwili, gdy mam tylko MM'kę i MCHO, zaraz urlop a potem remont. No ale w sierpniu już chętniej. Co z tego, jeśli słyszę bez przerwy że ktoś kto dostał ją na parę dni chce ją zatrzymać. Wydaje mi się więc, że ten egzemplarz powinien zostać jako demonstracyjny a zainteresowani niech wpłacą Krzysztofowi uzgodnioną kwotę jako przedpłatę i wtedy wszyscy będą zadowoleni. Husaria jak skończy Tour de Pologne, powinien trafić do Krzyśka na przegląd i potem kupi ją kto będzie miał na to ochotę. Kto za?
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

Raffi

Jako osoba patrząca na to bez tzw. ciśnienia, powiem krótko-niegłupie rozwiązanie.

gratefullde

Dobra, ja też jestem za. Ale jednak posłucham jej do niedzieli, będę miał trochę czasu na testy bo pierwsze dwa dni to było tak na szybko.
Potem odsyłam i o reszcie ew z Krzyśkiem będę rozmawiał. Hough.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

Od początku to powtarzam 8)
Ten model już pewnie przepadnie następny idzie do Moona i do mnie, a ja obiecuje :) że go nie zawłaszczę.
Nawet jak mnie mocno sponiewiera.

PS. A jednak uda się go porównać z godnym towarzystwem to fajnie :)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

juter22

A ja mam prośbę aby ustalić kolejkę bo się pogubiłem ???
Czy po Piterskim ktoś był czy jestem ja?

kawosz

Proszę mnie uwzględnić jak pre będzie w Warszawie . Wystarczy mi jeden dzień . Jak doznam szoku zamówię u Krzysztofa . Warunki już znam .

gratefullde

Najpierw moon i Piterski, najlepiej gdyby następny był Kawosz bo też z Wawy. Taka ma sugestia ale ustalcie między sobą by dymu nie było (dym u nas? nie no niemożliwe ;D ).
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz

Mi to styknie nawet kilka godzin . Jak będzie łoł to zamawiam jak nie będzie łoł na dzień dobry to nie zamawiam  :) . Długie odsłuchy są przereklamowane  ;D 8) .

gratefullde

Cytat: kawosz w Czerwiec 23, 2016, 19:55Długie odsłuchy są przereklamowane  

Tu masz sporo możliwości. Naprawdę warto się pobawić ustawieniami. W godzinę tego nie oblecisz ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

A ja bardzo proszę a wręcz apeluję żeby nie przynosić skrzydlatej do mnie.
Nie mam czasu, nie stać mnie, nie znam się... Zarobiony jestem  ;D

Nie chcę cierpieć jak jamówie  :-\

kawosz

 . Jak na dzień dobry dostanę znaczącą poprawę względem tego co mam to po co się męczyć . Mam jedną wkładkę . Cena tego urządzenia jest super . Musi mnie urzec na dzień dobry na siłę nie będę szukał zalet .
Ja raptus jestem  ;)

gratefullde

Cytat: kawosz w Czerwiec 23, 2016, 20:02Ja raptus jestem 

To dobrze :) Kazdy jest jaki jest, halleluja !  :D :D :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9