HUSARIAA

Zaczęty przez ahaja, Marzec 20, 2016, 12:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Cytat: malg w Czerwiec 30, 2016, 13:06nie wiem gdzie mam się pochwalić swoim sprzętem ? podpowiecie ?
Ad fontes;, goldring eroica lx,2400; pro ject tube box ds, wznak diy lampa SE EL84; goodmans axiom 350

słucham: blues, jazz, rock 60-80, progres,   ....

Nasze ołtarze.
http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=30.0
Trochę tego i trochę tamtego też.

malg

chyba jestem za młody, bo nie mam dostępu do tego wątku

gratefullde

Wiesz,  my tu jesteśmy gronem wzajemnej adoracji i znamy się od lat.
Powierzyć komuś, kogo się nie zna, sprzęt o nie bagatelnej wartości,  hmmm...

Może raczej ktoś zaprosi na odsłuchy.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Cytat: malg w Czerwiec 30, 2016, 18:57
chyba jestem za młody, bo nie mam dostępu do tego wątku

Tak, trzeba mieć na koncie 30 wpisów. Pisanie jest promowane :) Co do pożyczenia- niech właściciel podejmie decyzje- czy pożyczy, czy nie, czy podejmie ewentualne kroki zabezpieczające, może ktoś wpadnie do malg-a z pre. No nie wiem. Rzeczywiście jest tak, że trochę się znamy i wiadomo, że to ja nie oddaję i nie chciałbym oddawać tego przywileju komuś innemu  :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

malg

ok rozumiem sytuację
nadal jestem zainteresowany odsłuchem
najlepiej u mnie, bo wiecie, cały system gra.
nie będę też nic wymuszał, mogę poczekać

dzięki
malg

ahaja

Z tego co się orientuję pre jest u Moona.
Potem ... zdaje się zostaje w Wwie bo chyba jest kilku więcej słuchaczy ...

>Malg
ja w sumie przeciw nie jestem. Trzeba by to jakoś rozegrać. Może faktycznie posiadacz AF będzie słuchać i można by się przyłączyć? Potem w zależności od ustalonej  kolejki jakoś byś się wpasował?



malg

1. ja mogę dopiero wtorek,środa, trochę mi się weekend zmienił
2. dopasuję się do propozycji kolegów
3. mogę też zaproponować odsłuch u mnie, z transportem sobie strony

ahaja:
dzięki za zaufanie


Malg



gratefullde

Ahaja jest gość.
Apel do kolegów z wawy, prxygarnijcie malga, plis :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

jamówię

Gość??geniusz!!!

Piterski

Jak do mnie trafi mogę się umawiać i zaprosić też do siebie.
Na razie spokojnie go słucha Elem, a ja równie spokojnie poczekam nie ma pośpiechu.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jamówię

Tomciu masz Husarrię? ???

gratefullde

Cytat: jamówię w Lipiec 01, 2016, 20:59
Tomciu masz Husarrię? ???
Coś mi tu nie pasuje...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Piterski

To przez upał miałem na myśli Moona
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

gratefullde

Cytat: Piterski w Lipiec 01, 2016, 21:11
To przez upał miałem na myśli Moona
No :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

ahaja

Jakaś turbulencja.... ? ;-)
Ciekawe czy death metal będzie w stanie ją zagotować ...

Jak widać jakoś się ułoży. Pewnie, ze kiedy chorągiew stacjonuje w jakimś mieście łatwiej się poumawiać bo i szybciej można się zaznajomić.

Apropos moich co jakiś czas wtrętów o instrukcji:
nie chodzi mi tu szczególnie o nastawy - bo te raczej są intuicyjne (pokrywa) ale bardziej o kwestie włącz/wyłącz i związaną z tym procedurę. Nie jest to jakoś trudne ale niekoniecznie standardowe. Wynika to z mnogości zastosowanych przekaźników sterujących ale analogowo.

jamówię

Rozumiem obawy Krzycha,czytajcie manual,bo wtedy gra niebiańsko  8)

malg

rozumiem z tego ze będę umawiał się z Piterskim

Piterskim:
Jak sądzisz kiedy to mniej więc ej będzie

malg

gratefullde

Cytat: jamówię w Lipiec 01, 2016, 22:45
Rozumiem obawy Krzycha,czytajcie manual,bo wtedy gra niebiańsko  8)
Dokładnie. Dopiero odpowiedni dobór parametrów, jest w czym wybierać, daje nirvanę :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

krzysiek

Czy krajowe tournée Husarii obejmuje jakiś występ w Trójmieście?
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

Piterski

Cytat: malg w Lipiec 01, 2016, 23:22
rozumiem z tego ze będę umawiał się z Piterskim
Piterskim:
Jak sądzisz kiedy to mniej więc ej będzie

malg

Trudno powiedzieć jak będzie u mnie to się skonsultujemy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

moon

Nie chcę sprzętu dłużej przetrzymywać, bo trafił do mnie w okresie, gdzie średnio mogę posłuchać dłużej, tym bardziej na kolumnach. Ogarnąłem co mogłem na słuchawkowców, przy okazji z nowymi ruskimi lampami, i trochę na kolumnach. W stosunku do mojego "pre Retro", jest lepiej na pewno, jest fajniejsza przestrzen, szczegolowosc wieksza, wiecej wyciaga z mojego Goldringa, bas tez nieco inny, wszystkiego po prostu troche lepiej:) Ale ze mnie na nia na razie nie stac, to trza zostac z tym co mam:) jako ze nie mam porownania z tym pulapem cenowym pre phono, trudno powiedziec, czy w tej kwocie znalazlbym cos lepszego, co bardziej by mnie satysfakcjonowalo, bo dzwiek jako taki jak najbardziej. Mozliwe w drozszych systemach, roznice moga byc jeszcze bardziej wyrazne. Ogolnie super, moglbym zostac z tym pre:) Teraz kierunek Piterski.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Piterski

Właśnie do mnie dotarło wyjąłem pierwsze pudełko spojrzałem , że trzeba się przemeblować ??? ....
i zadzwoniłem do Kawosza. Jutro pewnie do mnie wpadnie i zabierze nie ruszane z opakowania.
Masza jak ty stoisz z czasem i możliwościami?

PS.Ciekawe wczoraj Szary, a dziś Moon jęknął że większych nie było,ciekawe co mieli na myśli ::)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

MAC

Jak kawosz sobie posłucha a Ty jeszcze nie będziesz gotów na to przeżycie ;) to z przyjemnością wepnę u siebie skrzydlatą
W sumie fajnie się składa bo niebawem będę miał też nowe lampowe dzieło (phono pre MM/MC) MPW na testy.

Piterski

No to jesteśmy umówieni.
Ja tak dopytuje bo jak się z nią rozłożę to bity tydzień mam z głowy.
Niestety tyle potrzebuje by się ustabilizować po wstępnym rozchwianiu emocjonalnym  ;)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

ahaja

Że taki duży? No i być musi bo i jeździec i wierzchowiec ...
2 klocki 230x230x90.

...przeca zrobiłem rysunek >> http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=1239.msg105715#msg105715