JBL L 96

Zaczęty przez kawosz, Czerwiec 02, 2016, 16:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

kawosz

Nervos u mnie trwa nadal . Nie pisałem o kolejnych perturbacjach z EV ale jest jeszcze minimalny cień szansy że je będę miał .
Zawsze również chodziły za mną monitory JBL . Wziąłem do posłuchania L 96 .
Pierwsze wrażenia są takie że to bardzo jasne granie .

frywolny trucht

Tam są dwa pokrętła do ściemniania  ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Pewnie zmostkowane  ;D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Żeby nie czeszczały  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 02, 2016, 16:40Żeby nie czeszczały 
;D . Działają bo ustawiałem właśnie na 0 . Już tak nie kroją powietrza ale dalej bardzo jasne .

rudy-102

A jaka jest powierzchnia pokoju w którym słuchasz?

kawosz

#6
mniej więcej 25m2 ale jest wąski . Dziś przychodzi dopłacić i zabrać fonciaka to jedna szafka zostanie rozebrana i będą bliżej ściany

rudy-102

Cytat: kawosz w Czerwiec 02, 2016, 17:14mniej więcej 25m2
To powinny dać radę. Może jakiś kawałek dywanu pomiędzy kolumnami, a fotelem by trochę wytłuścił. Podłoga to panele, czy kafelki?

kawosz

Kafle . Myślę od jakiegoś czasu o jakimś dywaniku . Tylko ja leń jestem i mi się odkurzać nie chce . Coś tam jednak położę na próbę

frywolny trucht

Puchatego kota kup. Coś dużego. Może Main Coon'a?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Zdecydowanie jakiś dywanik.Pamiętam jak ja się zmagałem z akustyką po przeprowadzce...Grube zasłony w oknach i dywan załatwił sprawę.Piramidki na ścianach to już tylko był gadżet :) 

tomasz_pianista

Wiem, że nie na temat...ale piękne masz Luxmany:))
Grupa ratowania poziomu.

kawosz

A dziękuje Żona mówi że częściej je głaszcze niż ją  :o
Do przyszłego tygodnia zostałem bez gramofonu  :( . Taka prowizorka muszę zupełnie nową szafkę zrobić


miniabyr

Darek rasowo to wygląda . :) Audiofilia pełną gębą  ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kawosz

Już się przyzwyczaiłem do dźwięku . Mniej krzyczy ale ja nie jestem obiektywny .

MAC

A stawiałeś je wyżej?

kawosz

Jeszcze nie nie mam na czym. W niedziele wpadnie Paweł to je oceni