Drapaka słit focia - konkurs

Zaczęty przez frywolny trucht, Październik 02, 2014, 15:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

Głosuję na zdjęcie...

zdjęcie 1
2 (12.5%)
zdjęcie 2
0 (0%)
zdjęcie 3
6 (37.5%)
zdjęcie 4
0 (0%)
zdjęcie 5
0 (0%)
zdjęcie 6
0 (0%)
zdjęcie 7
0 (0%)
zdjęcie 8
3 (18.8%)
zdjęcie 9
4 (25%)
zdjęcie 10
1 (6.3%)

Głosów w sumie: 16

Głosowanie skończone: Listopad 18, 2014, 12:14

frywolny trucht

Gdyby urządzenia: gramofon, magnetofon szpulowy lub amplituner vintage, potrafiły zrobić dzióbek, o taki:



To jakby wyglądały?

Założenia konkursowe:
-Obiekt-tylko gramofon, tylko magnetofon szpulowy, tylko amplituner vintage- lub ich podniecający fragment. Na zdjęciu jest tylko jeden bohater, tło jest rozmyte, nieczytelne, nie konkuruje z bohaterem. Zdjęcia na których ktoś pokaże całą wieżę i jeszcze żyrandol i firanki- nie będą brane pod uwagę. Sorry!
- Zdjęcia w dowolnej technice, wielkość minimum 2000 x 2000 pix.
- Zdjęcia wrzuca tylko ich autor i zakłada się, że tak jest, jeśli się tutaj znajdą.
- Zakłada się również, że najwyżej oceniany będzie profesjonalizm, artyzm, ale może się zdarzyć, że  wygra zdjęcie na dzikusa zrobione komórką- jeśli będzie miało w sobie COŚ.
- Jeden użytkownik może wrzucić 5 zdjęć, może żonglować swoimi zdjęciami na bieżąco, wycofywać, wklejać w to miejsce inne do terminu 5 dni przed zakończeniem konkursu. Po tym czasie zdjęcia będą podlegać punktom a,b,c poniżej.
- Nagrodę, po jednym, nowym, zafoliowanym wydawnictwie winylowym, otrzymają trzy najlepiej ocenione w ankiecie zdjęcia.
- By konkurs uznać za ważny musi wpłynąć minimum 7 prac. Prace nie będą podlegać w takim przypadku punktom a,b c, , chyba, że ktoś się indywidualnie zgodzi.

Użytkownik, który zgłosi swoje prace w konkursie zgadza się na nieodpłatne ich wykorzystanie:

a) jako potencjalny nagłówek, logo, tło, motyw dla tego forum,
b) prace, oczywiście podpisane, zostaną skopiowane do działu galeria audiomaniaka, by zasilić  zasoby tego forum,
c) prace mogą być modyfikowane, przerabiane na potrzeby tego forum.

Termin przyjmowania prac - 16 listopada b.r.
Wysyłka nagród tylko na terenie EU.

frywolny trucht

#1
Pula nagród:

Wydawnictwa winylowe, prosto z polskiego sklepu, nowe zafoliowane:










kangie

#2
Zgłaszam zdjęcie:




zdjęcie 1


wprowadzono numeracje zdjęć do ankiety



frywolny trucht

Tak też widzę te podobieństwa :)
Tymczasem konkurs ma taki termin składania prac, że gdyby ktoś się wybierał na Ałdio Szoła, ma szansę zrobić sporo efektownych zdjęć. Fakt, że warto mieć dobre, jasne szkło :)

frywolny trucht

Zostały 4 dni!
Ktoś pamięta jaka płyta była ostatnia w puli? Bo widzę, że ukryto filmik.

[usunięto wcześniejszy wpis z wadliwymi linkami na prośbę autora]

Tomek

#5
Osobowość stosześćdziesiątki.


W drewnianym pudełku
zdjęcie 3




Żarłoczna bestia

zdjęcie 4




Widzisz oko?

zdjęcie 5





Narcyz

zdjęcie 6





Rozterka

zdjęcie 7



wprowadzono numeracje zdjęć do ankiety

cekmar

#6
Załączam moje zdjęcia do konkursu.

Pozdrawiam!

zdjęcie 8


wprowadzono numeracje zdjęć do ankiety

cekmar

#7
Następne zdjęcie. Nie mogę naraz, bo macie dziwne ograniczenia w objętości załączników.

Pozdrawiam!

zdjęcie 9


wprowadzono numeracje zdjęć do ankiety

frywolny trucht

Oj nie narzekaj. Dzięki temu masz dwie wypowiedzi :)
I tak patrzę, że chyba mnie doganiasz.

cekmar

#9
No to jeszcze jedno  ;)

Pozdrawiam!

zdjęcie 10


wprowadzono numeracje zdjęć do ankiety

vasa

Głosuję na to ostatnie.
Odrobina magii i niedookreślenia jak najbardziej pasuje :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Patrzę, że zgapiłem się z godziną w ostatnim dniu przyjmowania prac. Wychodzi więc, że o 0.00.01  z soboty na niedzielę mija termin przyjmowania. W niedzielę zorganizujemy ankietę do głosowania.

Dzięki za dotychczasowe prace. Cekmar, możesz jeszcze się pokusić o dwie, a kangie i qqrydza wręcz o cztery.

frywolny trucht

Dziś po północy mija termin zgłaszania prac.

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Listopad 15, 2014, 19:42
Dziś po północy mija termin zgłaszania prac.
Czyli jutro wielkie głosowanie ;) ależ nam się to zbiegło w czasie :)
Pozdrawiam

frywolny trucht

Wystartowała ankieta 48-godzinna ( na górze wątku). Można głosować na jedno zdjęcie, najlepsze wg kogoś. Głosy zalogowanych od tej chwili, nowych użytkowników nie będą się liczyły. W przypadku remisu, kolejna, kolejne dogrywki z udziałem prac remisowych. Zapraszam do głosowania. Ja swój głos oddałem. Dziś niedziela wyborcza :)

frywolny trucht

Nie wszyscy naraz!

:)

frywolny trucht


frywolny trucht

Vasa miał głosować na zdjęcie nr 10 i?

vasa

Vasa głosuje na nr 10.
Ja w robocie jestem, tylko słuchawkę mam [emoji37]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Muszę podejść do twojego kompa by oddać głos. Ze swojego mi się nie uda.
U góry jest ankieta z niebieskimi paskami, klikasz na które zdjęcie głosujesz, a następnie "oddaj głos".
Jakoś tak. Nie widzę, bo oddałem głos i mam to niewidoczne z automatu.

vasa

Ok, wylazłem z tapacośtam i przez przeglądarkę zobaczyłem i głos oddałem.
Ja zdyscyplinowany jestem.
A jak się boss zorientuje co robię to się bardzo ucieszy bo mu brak ochotnika na poprowadzenie jednego projektu [emoji15]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kangie

vasa, kliknąłbyś na moją fotkę. Bo pójdę do bossa ;P ;)

vasa

Po ptakach.
I tak mi przywalił [emoji21]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Głosowanie zakończone. Pierwszy płytę wybiera Tomek, następnie dwie Cekmar.
Gratuluję zwycięzcom. Jeżeli kolejny konkurs miałby się odbyć na podobnym poziome, bardzo chętnie zorganizujem drugą edycję. Są chętni?

p.s. Proszę podać na priv adresy do wysyłki.


p.s.2 Vasa, jeśli to moja wina, zamierzam być z familią w weekend we Wrocławiu. Już w piątek wieczorem. Chętnie zaproszę na drinka.

Tomek

Pierwszy raz coś wygrałem. :-) Wszystkie zdjęcia świetne. Ja chętnie wybiorę płytę Dżemu. :-)

Frywolny, wyśle zaraz Ci dane do wysyłki. :-)