Ignorant kupuje szpulaka.

Zaczęty przez frywolny trucht, Grudzień 17, 2015, 20:55

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Cytat: pmcomp w Marzec 18, 2016, 09:55Zależy za ile.

Jak na średnią cenę B77 to dużo ale w tym wypadku wiadomo za co sie więcej płaci.

Licznik elektroniczny można kupić za śmieszne pieniądze do niego na revox-online ale wiadomo, że on nie ma żadnych funkcji jakie masz na myśli.


Czy też wspomniany TASCAM 32 póki co niewiadomego mi stanu czy TEAC ze wspomnianej aukcji.
I chodzi tylko o walory brzmieniowe bo stan techniczny wiadomo, że będzie się różnić.

kawosz

Brak elektronicznego licznika to wada ale i zaleta . Im więcej elektroniki tym więcej potencjalnych awarii . Choć Piotr ma racje jest fajny i przydatny .

pmcomp

Cytat: masza w Marzec 18, 2016, 10:06
Cytat: pmcomp w Marzec 18, 2016, 09:55Zależy za ile.

Jak na średnią cenę B77 to dużo ale w tym wypadku wiadomo za co sie więcej płaci.

Licznik elektroniczny można kupić za śmieszne pieniądze do niego na revox-online ale wiadomo, że on nie ma żadnych funkcji jakie masz na myśli.


Czy też wspomniany TASCAM 32 póki co niewiadomego mi stanu czy TEAC ze wspomnianej aukcji.
I chodzi tylko o walory brzmieniowe bo stan techniczny wiadomo, że będzie się różnić.

Ten Teac zdecydowanie nie.
A żeby obejrzec i posłuchać Tascama masz samochodem wg. google maps ok. 3 km :). Telefon Ci wysłałem.

pozdro

MAC

OK.
Mam tylko kuśwa dzisiaj malutki problemik, mianowicie obudziłem sie i nie mówię  :o
Mam chyba zapalenie krtani  ???

pmcomp


MAC


kawosz


gratefullde

Cytat: masza w Marzec 18, 2016, 12:25
OK.
Mam tylko kuśwa dzisiaj malutki problemik, mianowicie obudziłem sie i nie mówię  :o
Mam chyba zapalenie krtani  ???
Miałem takie zapalenie w zeszłym roku. Byłem bezdzwieczny jakieś 2 dni. Niestety bez antybiotyku się nie obyło. Zdrówka życzę.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Wykorzystując swoją chorobę stwierdziłem, że kaleki (no bo chore gardło u faceta to już praktycznie przyznana grupa inwalidzka) żona bić nie będzie ;)
Na wszelki wypadek założyłem kask do nart, obłożyłem się córki ochraniaczami od rolek, zrobiłem dobrą kawusię i sadzając kochana żonkę na kanapie pokazałem zdjęcia naszego :) magnetofonu  ;D
Skuliłem się, przykryłem kocem i czekam... Nic, cisza! Myślę sobie, jest gorzej niż myślałem!
A żona moja Małgorzata - super, jaki fajny, że ojciec też miał taki (no oczywiście nie taki) i fajnie się z niego słuchało i w ogóle fajna ozdoba  :o :o :o :o

Nie wiem co się stało? W każdym razie mimo zapalenia krtani idę się napić i mam nadzieję, że to nie sen  ;D

frywolny trucht

Bo to dopiero pierwszy...
A powiedz, że chcesz jeszcze drugi i pokaż zdjęcia  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Cytat: masza w Marzec 19, 2016, 11:48Nie wiem co się stało? W każdym razie mimo zapalenia krtani idę się napić i mam nadzieję, że to nie sen 

potrafimy wzbudzać uczucia wyższe u istot z doboru indywidualnego. Fajnie że tak możesz do barku... ja muszę się pilnować ale jestem tak blisko niego jak tylko łańcuch pozwala :) Niemniej, idę zaraz go douzupełnić gdyż przestrzeń barkowa nie znosi pustki :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Cytat: frywolny trucht w Marzec 19, 2016, 11:49A powiedz, że chcesz jeszcze drugi i pokaż zdjęcia  ;D

Nie odważyłbym się :)

MAC

Cytat: gratefullde w Marzec 19, 2016, 11:54potrafimy wzbudzać uczucia wyższe u istot z doboru indywidualnego.

Np politowanie :D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


paul_67

 Kiedyś mi się za bardzo nie podobał, ale zmieniłem zdanie gdy usłyszałem jak gra  :)

kawosz

 ;D Śpulak i fonciak to jedyne sprzęty jakie się podobają mojej Żonie . Zwłaszcza śpulak . Choć szczerze powiem że revox podoba jej się mniej od Akaica  ;)

vasa

Cytat: paul_67 w Marzec 19, 2016, 12:12Kiedyś mi się za bardzo nie podobał,
A dla mnie wygląda jak kwintesencja szpulakowości. Nie wymuskane Akai ale właśnie ten.
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

#268
Cytat: paul_67 w Marzec 19, 2016, 12:12Kiedyś mi się za bardzo nie podobał, ale zmieniłem zdanie gdy usłyszałem jak gra  :)
Paweł, ładnego masz tego śpulaka  8)



paul_67

Te boczki czasami nie ode mnie? Komuś sprzedawałem, ale już nie pamiętam komu :)

MAC

A to już z Mirka musisz pytać. To od niego magnetofon.

paul_67

Masza, gratuluję! Myślę,że będziesz zadowolony z nowego nabytku, czego Ci oczywiście życzę!Co by napisać o jego brzmieniu, aby było krótko i na temat? Na pewno nie wymuskane, wygładzone, upiększone jak na głowicach GX, ale prawdziwe,dobitne, dynamiczne i chwytające za serce.Nie ma tu chęci przypodobania się słuchaczowi, ale przekazanie wiernie tego co mu się dało ze źródła.Basem potrafi kopnąć konkretnie.Takie są moje wrażenia na temat tego modelu :)

MAC

Dzięki.
Prawdopodobnie jutro go od Mirka odbiorę ale w domu nie posłucham.
Nie mam jeszcze niczego - taśm, długich kabli i co tam mu jeszcze do grania potrzeba.
Dzisiaj siedzę i zamawiam.

pmcomp

Gdybys chciał mam do sprzedania reduktor szumów dbx taki jak Paul67 pokazał na zdjęciu. cena 200 zł.
Mam takie dwa, jeden do oddania.

Pozdro

MAC

A poczebne to?
Gdzieś czytałem, że jak nagram z dbx to juz mozna zapomnieć o odtwarzaniu materiału bez dbx.