Miniabyra ulubiony klocek

Zaczęty przez miniabyr, Luty 12, 2015, 17:35

Poprzedni wątek - Następny wątek

Melepeta

U mnie hardkorowo. Bezpieczników brak.
A nie. We wzmacniaczu jest jeden ruski, co to kiedyś Masza załatwiał.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

wiki

Ja mam jeden w przedwzmacniaczu, w końcówce mocy nie wiem.
A w CD chyba nie ma....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Kangie

Panowie, teraz poważnie - grają te bezpieczniki czy nie grają?

U mnie grają, bo jak wyjmę, to nie gra.


;) ;) ;)

Pboczek

Kupiłem jakiś wypaśny i od trzech lat leży w szufladzie.

Bezpieczniki grają, co mają nie grać ale systemu nie zmienią.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Melepeta

Kable też nie grają.
Spróbuj odłączyć chociaż jeden ;)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Kangie


Melepeta

A tak na poważnie. Nie raz przekonałem się na własne uszy, że bezpieczniki też "grają".
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

miniabyr

Dajcie mi czas . To nie takie proste i szybkie . Jest trzech zawodników  w cenie 3 zł ,30 zł oraz 100 zł za sztukę  . Wszystkie są w moim posiadaniu od dłuższego czasu ,ale dopiero teraz wygrzebałem je z niebytu . Ten za 3 zł jest wetknięty w pre (2 sztuki ) oraz końcówki mocy ( po jednym na końcłwkę) od 2 lat .Teraz "grzeję " te za 30 zł  a od poniedziałku te po 100 zł CDN  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

michał_flaga


a co z tym...?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

miniabyr

#5059
Leży i czeka na wetknięcie . Jezzzuuu dajcie żyć panowie  :)   To kabel głośnikowy Neotech Ns1952 w technologii UPOCC . Może być interesujący. Sam jestem ciekawy jak wypadnie w porównaniu do mojego Kimber KS 3033.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

michał_flaga

nie było pytania


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wiki

Te widełki to jak żywe....
Same znad podłogi wstają...  ;)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

miniabyr

Cytat: wiki w Maj 15, 2020, 22:29
Te widełki to jak żywe....
Same znad podłogi wstają...  ;)
No rwą się do gniazda głośnikowego .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Kangie

#5063
Cytat: miniabyr w Maj 15, 2020, 20:36Dzięki . Trzymam się i coś już z rodziną ustaliłem . W przyszłym roku wymiana poszycie dachu . Reszta konstrukcji jest w b.dobrem stanie,z wyjątkiem kilku desek do wymiany. Dam radę .
Oczywiście że dasz radę. Zagrzeję Cię Pawle do działania i pokażę moją ostatnią robótkę  u rodziców w domku letniskowym. Kilka rzeczy: podłogę, balustradę i przede wszystkim zadaszenie zrobiłem od zera. Klient zadowolony, nic nie cieknie :) Jeszcze nie jest skończone. Zaraz jadę robić resztę...

miniabyr

Widzisz jak ktoś ma zdolności w tym kierunku to da sobie radę-jak na załączonych zdjęciach ! . Ja niestety muszę wynająć dekarza  aby mi to zrobił dobrze. Qurwa jestem kompletnym beztalenciem w sprawach budowlanych i nic na to nie poradzę . 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Kangie

Tak powinno być. Fachowcy powinni to robić. Problem w tym że sporo "paparuchów", którym nie chce się robić, nie chce im się wyceniać, przyjeżdżać. Biznesmenami wielkimi się zrobili. Na szczęście nie zostałem z tym sam. Robię to z ojcem, aczkolwiek projekt i wykonanie robione jest pod moje dyktando. Innego zdania nie biorę pod uwagę. Dlaczego? Dlatego, że biorę za CAŁOŚĆ prac odpowiedzialność. Samemu byłoby ciężko. Znam takich. Teść robi takie rzeczy sam. Trudniej ma, ale daje radę.
Paweł, powodzenia. Przypilnuj dekarza. Pozdro!

miniabyr

Faken zi qurwen gdzie są moje bezpieczniki ! Frywolny  niejaki Goky  zeżarł mi moje bezpieczniki. :( :( Odfrunęły w audifilską nicość. Amen . W sumie pies je trącał!  8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Niestety kable Neotecha które widać na jednym ze zdjęci nie zostały u mnie wpięte w system bo moje  końcówki mocy  mają zbyt grube terminale aby  widły z neotech'a dokręcić . Trudno ! Ale w kablach sygnałowych  rca mam większe montażowe sukcesy . Właśnie otrzymałem do testu kable "Red Corona " KBL Sound . ....i sobie słucham !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

goky

Ten 3220 jest znakomity, wart próby. Nie pamietam, testowałeś głośnikowe neotechy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

miniabyr

Tak testowałem . Ale nie pamiętam który model. Niestety nie zachwycił mnie .Ale to był jeden z wielu ich modeli kabli które Neotech robi . Leży u mnie kabel głsnikowy , który Lech mi podrzucił do sprawdzenie . Niestety nie mogę go wetknąć bo widełki nie wchodzą bezpiecznie  konektory  w końcówkach mocy .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Ha ! Dziś spotkaliśmy się w gronie audio znajomych u Sebastiana . Co prawda ja przybyłem późno ale wszystkich jeszcze zastałem . Fajnie widzieć te znajome facjaty w dobrej kondycji !  Przy  grillu omawiane były wszystkie wariacje sprzętowe , teorie spiskowe ,nurtujące problemy i układany był nowy plan pięcioletni jak zawładnąć światem -jednym słowem plotki ,ploteczki . Jak zwykle posłuchaliśmy muzyki z taśm - Elka i Luis rządzą ! .....................Sebek zobacz jakie cuda można osiągnąć przestawiając kolumny w inne miejsce !
;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

goky

Tak właśnie było [emoji41]


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Piterski

Cytat: miniabyr w Czerwiec 07, 2020, 00:12Sebek zobacz jakie cuda można osiągnąć przestawiając kolumny w inne miejsce !
Miniabyr słynie z meblowania pokoi kolegów ;D
Najpierw mnie chciał zostawić z kolumnami na krzesłach, potem przestawił sofę u Grześka, a teraz słyszę, że przemeblował Sebastiana  :)
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

goky

Spokojnie nie tym razem ;D ,
Seba i ja robiliśmy demolkę z mikrofonem i kolumnami,

Kangie

U nas we Wro też co drugi przestawia kolumny w gościach :D ;)