SEAS type 72k

Zaczęty przez Mikut1982, Czerwiec 13, 2020, 15:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Po wstępnych odsłuchach, kolumny grają świetnie.  Wymiana okablowania pomogła,   dół troszke sie poprawił.    Ale za to góra , brzmi o wiele lepiej.  Kondensator od piterskiego zrobił swoje.  Dziękuję mu za to 👍.   Pojawiło sie dużo detali.  O takie coś właśnie mi chodziło.  Jutro porobie fotki jak wyszło.   No i mieliscie racje, lepiej zmienic cały materiał maskownic.  Dziś coś wybiorę.   Od jutra zaczynam kolejne prace..

Mikut1982

#101
Znalazłem jeszcze taki materiał.   Niestety musiałbym czekać około 30 dni..   wysylka z chin..

Piterski

Rozumiem, że ZN pokazał na co go stać? W moim odczuciu one są lepsze niż czerwone Jantzeny. Bardziej gładkie przy zachowaniu rozdzielczości.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

Tak zagrał świetnie.  Kolumny idealne zgrały sie z grundig sv 40.

Mikut1982

Na tył zamówie sobie plakietke z opisem.

Mikut1982

...

Mikut1982

...

Mikut1982

....

Mikut1982

...

Mikut1982

Została do zrobienia plakietka i maskownica. 

nikhil

Wyglądaja świetnie. Tylko ich nie sprzedawaj, też chcę posłuchać. :)
Ad Fontes, Ortofon M2 black, Lite Ga-31A, Saba acoustic monitor 140, Ultra HIFI professional ST 7140, Teac V- 3010, Teac PD-H 500c, Tascam 34

Mikut1982

Te sobie zostawiam🙂

wiki

Kolejne małe piękne arcydzieło Ci wyszło....  :)

Te kolumny z wyglądu mają głośniki takie, że już patrząc na nie ma się wrażenie, że będą dobrze brzmieć...  :)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka