Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

AKCENT - PRZEKORNY LOS
! ! ! (EDYCJA LIMITOWANA) ! ! !
----> NR 001 <----

NAKŁAD LIMITOWANY TYLKO 200 SZTUK !
KAŻDA PŁYTA ZAWIERA POZŁACANĄ 24-KARATOWYM ZŁOTEM BLACHĘ Z INDYWIDUALNYM NUMEREM ORAZ CERTYFIKAT Z NUMEREM PODPISANY RĘCZNIE PRZEZ ZESPÓŁ AKCENT I WYDAWCĘ
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102


elem

Waters? A ile on płyt sprzedał w Polsce? Akcent miliony  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

cdt


McGyver

Cytat: cdt w Listopad 17, 2017, 21:33
Nowy Waters jest do bani  :P
Bo każdy nowy Waters jest coraz bardziej stary. A przecież nie każdy starzeje się z godnością. Jak Sting. Albo jak Latimer.

gratefullde

Cytat: McGyver w Listopad 17, 2017, 21:51
Cytat: cdt w Listopad 17, 2017, 21:33
Nowy Waters jest do bani  [emoji14]
Bo każdy nowy Waters jest coraz bardziej stary. A przecież nie każdy starzeje się z godnością. Jak Sting. Albo jak Latimer.
Sting... przesadziłeś ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


cdt

Cytat: gratefullde w Listopad 17, 2017, 21:53Fajny jest
Tak też twierdzi mój kolega u którego byłem tydzień temu :) . A ja mu że do bani . A on że fajny . I włączyliśmy jazz co by się nie spierać ;D

gratefullde

Cytat: McGyver w Listopad 17, 2017, 21:57
Cytat: gratefullde w Listopad 17, 2017, 21:53Sting... przesadziłeś
Nic nie przesadziłem, tego że starzeje się z godnością to mu nie odmówię.
Fizycznie, muzycznie ciut gorzej, choć mam do niego słabość... muzycznie oczywiście [emoji39]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: cdt w Listopad 17, 2017, 21:58
Cytat: gratefullde w Listopad 17, 2017, 21:53Fajny jest
Tak też twierdzi mój kolega u którego byłem tydzień temu :) . A ja mu że do bani . A on że fajny . I włączyliśmy jazz co by się nie spierać ;D
I słusznie, też bym poszedł w jazz [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

bum1234


fotobia

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

Michał

Mam na sprzedaż pre Musical Fidelity vlps 90. Pre jest całkiem nowe,kupione we wrześniu w audiostylu. Zapakowane nie śmigane. Jak już je kupiłem,to wpadł lepszy grosz i kupiłem inne pre. W sekcji MM goni do budy wszelkiej maści Pro Jecty. Testowałem to z miesiąc w domu z 5 innymi. Na prawdę gra zacnie. Cena 750zł,jak ktoś gdzieś znajdzie nowy,zapakowany taniej i będzie potrafił to udowodnić,oddam za tyle samo.

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand


christo

Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

Michał


rudy-102


Michał

Nie wiem,bo Nuda była tylko MM a na Trigonie MM jeszcze nie grałem,natomiast wniosek który nam się wspólnie z elemem nasunął,to to że Trigon to jest poziom Sensora jedynki. Pytałem nawet ostatnio Rogera czy ma zasilacz aku,żeby sprawdzić,czy będzie progres. Nie miał,ale stwierdził że  lepiej już pójść w coś wyższego. Wyższego rozumiem Sensora II
Tak więc jestem bardziej niż zadowolony. Pre gra wszystko i nie wydziwia. Rzetelna robota i nie najgorszy zasilacz,który można albo z upgradeować,albo zamienić na aku.


christo

Cytat: rudy-102 w Listopad 26, 2017, 10:27I on zagrał lepiej od Nudy?
Cytat: Michał w Listopad 26, 2017, 11:02Nie wiem,bo Nuda była tylko MM a na Trigonie MM jeszcze nie grałem,natomiast wniosek który nam się wspólnie z elemem nasunął,to to że Trigon to jest poziom Sensora jedynki.
Ja mam bezpośrednie porównanie. Uważam, że Nuda gra lepiej - dźwięk jest pełniejszy i szersza scena ale to nie jest jakaś porażająca różnica. Aby oddać sprawiedliwość - Nuda w sekcji MC jest bardziej podatna na wszelkie zakłócenia. Po rozkręceniu wzmacniacza poza godzinę 12 pojawiają się jakieś śmieci. W praktyce nigdy wzmacniacza tak głośno nie rozkręcałem. W sekcji MM nic takiego w Nudzie nie zauważyłem. Na korzyść Nudy przemawia jeszcze zakres regulacji MM.
Ważna uwaga - nigdy w Trigonie nie bawiłem się opampami a myślę, że tu również jest pole do popisu. Trigon vanguard to bardzo popularne pre w Niemczech, mało znane w Polsce. Szczerze mówiąc trochę się dziwie, że nikt tego mojego nie chce... :)
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

elem

DD-40 z linku jest bez pokrywy i pewnego drobiazgu. Oferta tatachabera chyba jednak lepsza :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Cytat: tomasz_pianista w Listopad 26, 2017, 12:28Micro DD-40 w całkiem normalnej cenie.


Tatachabera ma bardzo ciekawe dodatki.
Trochę tego i trochę tamtego też.