Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

ofkoz  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


elem

 ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

#278
.

tomekkk1

Cytat: McGyver w Styczeń 26, 2018, 23:15Mnie by wkürwiało nawet obudowane, przez samą świadomość że jest krzywo  :(
Jakie znowu krzywo? To zamierzone jest - dodatkowa eliminacja prądów wirowych rdzenia. Nie znasz się  :P ;D
Tak samo kondy AN - no popatrz, to wszystko zorganizowane  :D

wojtek41

Cytat: tomekkk1 w Styczeń 27, 2018, 01:31Jakie znowu krzywo? To zamierzone jest - dodatkowa eliminacja prądów wirowych rdzenia. Nie znasz się   
Tak samo kondy AN - no popatrz, to wszystko zorganizowane 
O ! Wydało się... :) ;) :D


tomekkk1

No, a tak bardziej serio - oby grało jak najlepiej i jak najdłużej. Kosmetyką zawsze można się zająć i dodatkowo cieszyć z efektów pracy :)

wojtek41

Cytat: tomekkk1 w Styczeń 27, 2018, 13:36No, a tak bardziej serio
Tomek, traktujmy to z przymrużeniem oka ;)  Czas nauczył mnie ogromnego dystansu do różnych forum.... :)

MAC

"Problem" w tym, iż mimo tych "krzywizn" łun gra zajebiaszczo  :)

wojtek41

Blues w samo południe ) Kapitalny blues...8)

wojtek41

Cytat: masza w Styczeń 27, 2018, 13:42"Problem" w tym, iż mimo tych "krzywizn" łun gra zajebiaszczo 
Jak by się ktoś pytał, to się pod tym podpisuję  :np:

tomekkk1

Cytat: wojtek41 w Styczeń 27, 2018, 13:45
Cytat: masza w Styczeń 27, 2018, 13:42"Problem" w tym, iż mimo tych "krzywizn" łun gra zajebiaszczo 
Jak by się ktoś pytał, to się pod tym podpisuję  :np:

I o nic więcej niezbędnego w tym hobby nie chodzi. Przecież to jest hobby i to całkiem uszczęśliwiające  :np:

wojtek41

W sąsiednim wątku dyskusja o Thorensie, więc przypomniał mi się mój egzemplarz 160. To była wersja TD 160 Super w której zamontowałem ramię SME 3009. Fajna maszyna była, ładnie grała. Pamiętam, choć miałem kilkanaście Thorensów... :)
Zdjęcia mojego egzemplarza pochodzą z innego forum. Pozwoliłem im kiedyś skopiować gdy byli jeszcze w powijakach :D


MAC

160ka jest na miękkim zawieszeniu?

wojtek41


MAC

Podobny do mojego ex...  :)


wojtek41

Piękny Linn :) Była już kiedyś długa i wyczerpująca dyskusja na temat Linn / Thorens. Podobizny i wyścigi w czasie  ;)
Jak się ponownie trafi, to wezmę bez zastanowienia :)

MAC

Jakbym miał wtedy dzisiejszą wiedzę i doświadczenie z patefonami to byłby do dzisiaj. Nigdy bym go nie sprzedał i grałby dla mnie do końca. A tak tyle kasy na wymianach poszło w pi...nechy.
Gupi zgredek, gupi...  :)

wojtek41

Jest jak jest...Najbardziej żałuję sprzedaży Thorensa TD 125.  :-\
Chyba muszę z żalu... :smok:

Michał

Cytat: wojtek41 w Styczeń 27, 2018, 16:57
W sąsiednim wątku dyskusja o Thorensie, więc przypomniał mi się mój egzemplarz 160. To była wersja TD 160 Super w której zamontowałem ramię SME 3009. Fajna maszyna była, ładnie grała. Pamiętam, choć miałem kilkanaście Thorensów... :)
Zdjęcia mojego egzemplarza pochodzą z innego forum. Pozwoliłem im kiedyś skopiować gdy byli jeszcze w powijakach :D


U mnie było tak samo,ale amati zdaje się kupił orginal,tylko z inna,też oryginalną matą

wojtek41

Nie wiem ile było wersji 160 ?  O matę bym się nie martwił, to najmniejszy problem ;)
Wersja 160 Super, była w nieco innej wyższej plincie. Nie pamiętam, czy to nie był jakiś jubileuszowy wypust..?

Michał

Super to był wypust z arm board pod SME

wojtek41

Cytat: Michał w Styczeń 27, 2018, 17:42Super to był wypust z arm board pod SME
Tak, ale ktoś mi kiedyś opowiadał właśnie o wersji jubileuszowej. Dziś już nie pamiętam... :-[

wojtek41


wojtek41

Czuje się jakbym w studiu był  :)