Czy posiadacie jakieś zabytkowe autko poniżej 1992r

Zaczęty przez Mikut1982, Sierpień 03, 2019, 16:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982

Żeby okleic to i tak gumą musi zniknąć bo nie będzie trzymać.  Zdjecie mało mi mówi.  Może rozebrać i okleic rączkę skórką.

Mikut1982

Odkręcić same rączki to chyba aż tak dużo roboty nie ma..

Pboczek

Dziękuję.
Dla kogoś o złotych rękach, nie będzie wiele roboty, ale ja bym tego już nigdy nie złożył o ile udałoby mi się to bez destrukcyjnie zdemontować. Tam nie widać żadnych śrubeczek :D
Chylę czoła przed Twoimi wyczynami. Pozdrawiam.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

GB

Cytat: Pboczek w Sierpień 21, 2019, 07:54
Dziękuję.
Dla kogoś o złotych rękach, nie będzie wiele roboty, ale ja bym tego już nigdy nie złożył o ile udałoby mi się to bez destrukcyjnie zdemontować. Tam nie widać żadnych śrubeczek :D
Chylę czoła przed Twoimi wyczynami. Pozdrawiam.
Potraktuj to jak rakietę tenisową.

https://youtu.be/v25lLVTxblg

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Mikut1982


Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

Mikut1982

Zobaczcie jaka piękna honda.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Mikut1982


Alexander

W drodze na parking natknąłem się na BMW serii 3 kombi, pięknie utrzymany!
A na samym parkingu stał wyprawowy Landy Defender - "nówka" :)

Mikut1982

Niedługo  u mnie w okolicy rajd zabytkowych aut.  Będzie na co popatrzec..  dobrzyca, jarocin, pleszew.

Therion

W automoto wkleiłem link. Kabrio Suzuki swift, 1992r.

Nówka. 315km.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Piterski

Cytat: Therion w Sierpień 29, 2019, 12:45
W automoto wkleiłem link. Kabrio Suzuki swift, 1992r.

Nówka. 315km.

Jak bym był kawalerem, to kto wie .... może bym się skusił.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

Tankowałem dziś i podjechało autko.  I to nie małe.  V8 5,7l..   w pieknym stanie. 

Mikut1982

Spalanie ponad 30l po miescie  ..  miły gość,  pogadałem troche z nim..  przynajmniej już wiem ile kosztuje przejscie na żółte tablice.

Piterski

Raczej nie mało, a i ubezpieczenie takiego auta to też inny level cenowy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

cdt

Z tego ci widać tablice są na auto zabytkowe . Nie trzeba zachowywać ciągłości ubezpieczenia .

Piterski

Ostatnio pytałem o to ubezpieczyciela i mówił mi że stawki są znacznie wyższe bo inaczej oblicza się koszt odbudowy takiego auta po kolizji. Dochodzą też te obostrzenia o których pisali koledzy wcześniej.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Mikut1982

Przejscie na te tablice to koszt 2tyś.. a ubezpieczenia nie wiem jak wygląda. 

Mikut1982

Jak na ten silnik to powiem wam że nie było dużego ryku..  większy byl u mnie przy 4,2l   a tu bylo 5,7l..

Melepeta

Auto zabytkowe można ubezpieczać tylko wtedy, gdy się będzie jeździło. Jak się nie jeździ, to nie trzeba. Najkrótsze ubezpieczenie jest chyba na miesiąc.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Piterski

Cytat: Melepeta w Wrzesień 02, 2019, 19:58Najkrótsze ubezpieczenie jest chyba na miesiąc.
Dobrze że jest taka opcja.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Therion

Cytat: Mikut1982 w Wrzesień 01, 2019, 22:35
Tankowałem dziś i podjechało autko.  I to nie małe.  V8 5,7l..   w pieknym stanie. 

Vołga??? :)
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.


Mikut1982