Uwaga na nieuczciwych sprzedawców.

Zaczęty przez frywolny trucht, Wrzesień 29, 2015, 14:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Luty 16, 2018, 19:25przebywa na alegru długo . Jedna, jedyna opinia negatywna.
Parę miesięcy temu wyzerowali opinie. Jestem tam od 11 lat i mam zerowy "dorobek". Mnie to rybka, ale uwiarygodnili wszystkich cwaniaków z wiadrami negatywów. Dobra zmiana :(
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

MAC

Na allegro już przestałem sprzedawać szpeje jak się znudzą. Raz to co jajacek mówi, dwa to prowizje odstraszające.
eBay. Nie wiem czemu reszta sie tam nie przeniesie?

elem

Bo Allegro ma reklamę, jak Empik i Biedronka.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

Liczy się tylko kasa. Zmienili wygląd usuwając niektóre opcje wygodne do wyszukiwania. Zmodyfikowali tak aby kasa była większa a sprzedawca czy kupujący stał się "drugim sortem". Mam złe odczucia po tych zmianach.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

#79
Allegro ma być klasycznym sklepem internetowym - kup teraz. Aukcje to dla nich margines.
Jest nisza na rynku - portal, na którym można sprzedawać tylko poprzez aukcje i tylko od 1 zł :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

MAC

Cytat: elem w Luty 16, 2018, 20:44Jest nisza na rynku - portal, na którym można sprzedawać tylko aukcje i tylko od 1 zł :)

Dobre  :o

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jajacek1410

Cytat: GregWatson w Luty 16, 2018, 20:41Zmienili wygląd usuwając niektóre opcje wygodne do wyszukiwania.
Usunęli opcję alfabetycznego sortowania przedmiotów. Przeszukiwanie kilkudziesięciu stron jednego sprzedającego z chaotycznie prezentowanymi płytami, to nie dla mnie.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

krzysiek

Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

tomekkk1

Przecież to Gerwazy, już o tym było trąbione. Nie pamiętam tylko czy na tym Forum również ;)

GregWatson

Tak, ja wiem nawet o tym przedmiocie była mowa tylko akurat nie było dowodu rzeczowego gdzie i za ile tak naprawdę można to kupić.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie

Panowie, toż to różne stopy metali! Te audiofilskie dodają powietrza. Te drzwiowe dodają dołu, kopią w zad :D

Hubertrs

Ostatnio na audiooszolomie przeczlapalem sie miedzy stoiskami z gadgetami i polowa wystawcow to tacy Gerwazowie, pocieszajace jest tylko to ze w moim drugim hobby identycznie ktos stara sie przewietrzyc szczeline miedzy posladkami maniaka, takie dzisiaj czasy, gdzie sie nie odwrocisz to dupa zawsze z tylu