Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

Są takie samochody, do których nie potrzeba ani haka ani bagażnika.


:)

GB

Cytat: rudy-102 w Marzec 13, 2021, 17:37
Są takie samochody, do których nie potrzeba ani haka ani bagażnika.


:)
Powiększ to zdjęcie i pomyśl, czy tak czysty rower chciałbyś wkładać do tego pięknego, lśniącego auta.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

To akurat było nie moje zdjęcie, ale mam taki sam sam samochód. Nie mam problemu z przewożeniem zabłoconych rowerów. Poza tym do busa można dokupić wkładki na podłogę typu płytka wanna i wtedy nawet dla osób bardziej wrażliwych na punkcie czystości w samochodzie nie powinno być problemu.

dyletant

Cytat: GB w Marzec 13, 2021, 18:19Powiększ to zdjęcie i pomyśl, czy tak czysty rower chciałbyś wkładać do tego pięknego, lśniącego auta.

Zapakuj jeszcze neden dobrze skonfigurowany rower a beda droższe niz brudne auto zewnatrz😉

GB

Ślężański Park Krajobrazowy. 26km, 800 m przewyższenia, 1600 kalorii. Piękny dzień.

Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Moje klimaty, brawo, tak pięknie brudny rower😈

amati74

Cytat: GB w Marzec 06, 2021, 17:41
Wielka Sowa i bunkry Osówka, hitlerowskie bunkry i twierdza wykute w skałach.

Pozdrawiam,
GB
Piękna zima

ziko369

W Trójmieście piękna pogoda...czas dać czadu w lesie 😈😈😈

GB

#1633
Cytat: ziko369 w Marzec 26, 2021, 08:00
W Trójmieście piękna pogoda...czas dać czadu w lesie [emoji48][emoji48][emoji48]
Świetnie, ja juto w góry cisnę , ale tam ma padać.  Nie jestem jednak z cukru i się nie rozpuszczę.

Taka trasa na jutro.



______________
Pozdrawiam
Grzegorz
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Doskonały plan 🚵😈
Dajesz czadu💪

Aż takich wzniesień na Kaszubach nie mamy, ale te co są nieźle potrafią dać w kość 😋🙃

ziko369

Śmieszne te aplikacje sportowe...jeżdżę od kilku miesięcy praktycznie bez przerwy a aplikacja pokazuje "odzyskiwanie sprawności" 😋🙃

ziko369

Cytat: GB w Marzec 26, 2021, 08:29Nie jestem jednak z cukru i się nie rozpuszczę
Wczoraj w lesie wszystkie pory roku 🚵😈

GB

Dziś 4pory roku. Słońce, śnieg, deszcz, błoto. Deszcz sporych rozmiarów zmusił nas do skrócenia trasy. Tylko 30km.



______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369


traumeel

#1639
Dziś u mnie pierwsza lekka przejażdżka po zimie przejechanej na trenażerze. Spacerowe 25 km spędzone na łapaniu zapachów, nasłuchiwaniu ptaków ect. Generalnie lajt.

I nie byłoby o czym mówić gdyby nie spotkany na asfaltowej dojazdówce gość na rowerze. Trek najprawdopodobniej Domane, a więc nie najtańszy, ale na głowie zawadiacki brak kasku. Pomyślałbym może, że biedak i że po zakupie roweru zabrakło już kasy na kask, ale nie, starczyło na monstrualne nauszne słuchawy. Znaczy kolarz-meloman. Zadumałem się na chwilę nad ludzką głupotą.

Co sądzicie na temat niepisanego zwyczaju niepozdrawiania na trasie ludzi bez kasków?

ziko369

Cytat: traumeel w Marzec 27, 2021, 17:10Zadumałem się na chwilę nad ludzką głupotą.

Co sądzicie na temat niepisanego zwyczaju niepozdrawiania na trasie ludzi bez kasków?
Jestem za edukacją 😋

GB

Cytat: traumeel w Marzec 27, 2021, 17:10
Dziś u mnie pierwsza lekka przejażdżka po zimie przejechanej na trenażerze. Spacerowe 25 km spędzone na łapaniu zapachów, nasłuchiwaniu ptaków ect. Generalnie lajt.

I nie byłoby o czym mówić gdyby nie spotkany na asfaltowej dojazdówce gość na rowerze. Trek najprawdopodobniej Domane, a więc nie najtańszy, ale na głowie zawadiacki brak kasku. Pomyślałbym może, że biedak i że po zakupie roweru zabrakło już kasy na kask, ale nie, starczyło na monstrualne nauszne słuchawy. Znaczy kolarz-meloman. Zadumałem się na chwilę nad ludzką głupotą.

Co sądzicie na temat niepisanego zwyczaju niepozdrawiania na trasie ludzi bez kasków?
Zwyczaj pozdrowienia znam z motocykla. Każdy motocyklista pozdrawia drugiego napotkanego po drodze. Nie wiedziałem, że rowerzyści też tak robią.

A co do braku kasku, no cóż, kiedyś, też go nie zakładałem, myśląc, iż mam niezniszczalną czaszkę.

Z wiekiem zdanie zmieniłem, tym bardziej, iż często w lesie zjeżdżam po szutrówkach z górki z prędkością 30-40km/h. Spotkanie czaszki z ziemią przy takiej prędkości może boleć.

Do pewnych rzeczy się dorasta.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

😂

W Trójmieście piękna wiosna...nakręcony porannym słuchaniem Vivaldiego w pięknym wykonaniu udałem się oczywiście na małą przejażdżkę 😈

ziko369

#1644
...

ziko369

...

GB

Cytat: ziko369 w Marzec 31, 2021, 14:47
...
No Panie takie podjazdy i zjazdy to koszulkę górala dostajesz.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Ten miesiąc był niezły 💪💪💪

GB

Ładnie 2,5x więcej ode mnie.



______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.