Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

ziko369

#1675
To jest gravel "od urodzenia"😜piekielna maszyna😈uwielbiam nim jeździć po bezdrożach...
Na Kaszubach jest gdzie pojeździć...dzisiaj jestem na występach gościnnych w Łobzie, zachodniopomorskie...
Ale tez fajnie pojeździłem 😋

GB

Cytat: ziko369 w Kwiecień 03, 2021, 17:32
To jest gravel "od urodzenia"[emoji12]piekielna maszyna[emoji48]uwielbiam nim jeździć po bezdrożach...
Na Kaszubach jest gdzie pojeździć...dzisiaj jestem na występach gościnnych w Łobzie, zachodniopomorskie...
Ale tez fajnie pojeździłem [emoji39]
A ja myślałem, że Ty z Drawska.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369

Pochodzę z zachodniopomorskiego, z Choszczna...ale mieszkam koło Gdańska 😋

GB

Dolina Baryczy i stawy milickie.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Park_Krajobrazowy_Dolina_Baryczy

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

Cytat: rudy-102 w Marzec 06, 2021, 17:45
Od początku roku tyle udało się ukręcić.
I dalej się kręci...

merlin1973

Ja dziś pochodzę. Lekko chłodno bo 7 stopni ale trzeba sie dotlenić.
Ta tablica nagrobna to moje klimaty, stare nekropolie ale i pojedyńcze groby.
Pozdrawiam S.CH.

GB

Cytat: merlin1973 w Kwiecień 04, 2021, 13:56
Ja dziś pochodzę. Lekko chłodno bo 7 stopni ale trzeba sie dotlenić.
Ta tablica nagrobna to moje klimaty, stare nekropolie ale i pojedyńcze groby.
Tu masz info o niej. W miescu, gdzie kiedyś mieszkałem pełno tego.

Bobry wycinkę sobie urządziły.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369


traumeel

Przyjemnie zaskoczyłem się dziś okołorowerowo.

Ale zanim przejdę do rzeczy, uprzedzę, że to co napiszę zabrzmi jak reklama, ale niech tam, najwyżej gromowładni usuną wpis jeśli uznają za stosowne.

Otóż jak wiemy rowerowa wiosna przyszła. A żeby z początku sezonu większa radość była, moja żona zapragnęła obkupić się w nowe skarpety rowerowe. Stosowne zakupy tuż przed świętami poczyniliśmy na luxa.cc i dziś z paczkomatu odebrałem przesyłkę. Wśród zakupionych skarpet miały być te:



Były, ale nie do końca. Zabrakło DOWN-a, ale za to dostałem dwa LOCK-i. Niby też fajnie, ale jednak to nie to samo. Do paczkomatu mam ok. 5 km i już cieszyłem się na wyjazd ze zwrotem. Ale coś mnie tknęło, żeby zadzwonić do sklepu.

I tu przechodzę do rzeczy.
Po krótkim wyłożeniu tematu, Pan po drugiej stronie bardzo mnie przeprosił za pomyłkę i zaznaczył, żebym nie zawracał sobie głowy odsyłaniem źle skompletowanej pary! On tymczasem natychmiast wysyła nową, bezbłędną parę!
Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z taką reakcją sklepu internetowego.

Niby drobiazg, a dobrze usposabia do przyszłych zakupów u nich.

GB

Park Krajobrazowy Gór Sowich. 1300kal, 600 przewyższenia, 30km. Piękna pogoda i okoliczności przyrody.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

ziko369


rudy-102

Tak się trochę wczoraj pokręciłem. I zaraz znów wsiadam na rower bo pogoda wspaniała.

ziko369

Nie zsiadam prawie z rowera od 1.5 roku...ale najważniejsze jest to...

Pierwsze większe kilometry mojej córci💪💪💪

Ps. Prędkość grubo błędna...GPS wczoraj niedomagał 😋

ahaja

Czołg wejdzie/wjedzie ... to i własne M podziemne można sklecić ...

ziko369


rudy-102


masza19

100km ze średnią prędkością 23km/h i spaliłeś tylko 2k kcal?
Przyznaj się, elektrycznym jechałeś?  ;D

rudy-102

Ja nie uznaję elektryków. Gdyby dzisiaj na ścieżce nie było elektryków to miałbym większą średnią. Tutaj na elektrykami jeżdżą głównie ludzie po sześdziesiątce, którzy prawdopodobnie przez ostatnie 20 lat nie jeździli w ogóle na rowerze. Jeżdżą szeroko - tak mniej więcej środkiem drogi rowerowej i robią to z zawrotną prędkością max. 15 km/h. Co kilkaset metrów trzeba przyhamować, poczekać aż milosciwie raczy zjechać lekko w bok i wyprzedzić. Tak niechcący jak jest ładna pogoda to zamiast fajnego wyjazdu masz trening interwałowy. 😉

rudy-102

Tak się spała na rowerze 400 do 600 kcal na godzinę. No chyba, ktoś więcej waży to wtedy więcej.

ziko369

Ładnie pojechane 😈

GB

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 11, 2021, 19:50
Ja nie uznaję elektryków. Gdyby dzisiaj na ścieżce nie było elektryków to miałbym większą średnią. Tutaj na elektrykami jeżdżą głównie ludzie po sześdziesiątce, którzy prawdopodobnie przez ostatnie 20 lat nie jeździli w ogóle na rowerze. Jeżdżą szeroko - tak mniej więcej środkiem drogi rowerowej i robią to z zawrotną prędkością max. 15 km/h. Co kilkaset metrów trzeba przyhamować, poczekać aż milosciwie raczy zjechać lekko w bok i wyprzedzić. Tak niechcący jak jest ładna pogoda to zamiast fajnego wyjazdu masz trening interwałowy. [emoji6]
Ja sobie chwalę elektryka. Jeden z lepszych zakupów, sprawdza się bardzo dobrze w górach. Szczególnie podjazdy. Choć wiadomo radochę największą daje zjazd singlem. Tak, więc elektryk łagodzi zło konieczne - wjazd pod górę.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Gdzie? Gdzie kurna ta wiosna?

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

Piękna wiosna. ;)

traumeel

U mnie dziś +6 i paskudna mżawka. Nie jadę.

W niedzielę za to było okno pogodowe i przekręciłem 30 km po Poleskim Parku Narodowym. Skowronki darły się jak opętane, masa czapli i żurawi. Było widać wiosnę.

GB

Ludzie na narty a ja rowerem.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

______________
Pozdrawiam
Grzegorz