Belden zasilajacy

Zaczęty przez panerai_47, Kwiecień 20, 2017, 13:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

panerai_47

Witam
Na allegro jest ich troche, potrzebuje na zasilanie, do koncowki mocy, PRE, i DAC. Oraz jako glowny zasilajacy do listwy. Co proponujecie?

moon

nie wiem, czy to nie za maly budzet, ja mialem w ECI-2 Beldena 83803, sciagalem z Hong Kongu, w lampie Cayina tez dziala:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Melepeta

Tego akurat Beldena nie znam, ale tylko troszkę drożej masz Yarbo SP-8000PW. A to już jest kabel! Miałem i żałuję, że sprzedałem.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

elem

Kupcie jakieś kable do falowników. Mam dwa takie, samoróby, ogień :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

#4
Cytat: Melepeta w Kwiecień 20, 2017, 21:17Tego akurat Beldena nie znam, ale tylko troszkę drożej masz Yarbo SP-8000PW

kwestia jakie wtyki , bo ten konfekcjonowany Belden to kolo 55 dolcow +poczta z HK, a tu metr Yarbo bez konfekcji 160
a cos wiecej o tym Yarbo, bo myslalem i wymianie jeszcze jednego zasilajacego?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

panerai_47

Mam mozliwosc poprowadzenia oddzielnej lini z nie wykorzystanego gniazda 3 fazy w garazu. Przewierce sie przez sciane do salonu i zrobie bezposrednio gniazda na scianie. Co do kabla, bezpoeczniej bedzie kupic najdrozszego neotecha. Potrzebuje 3x1m

Melepeta

Zrobiłem kabel zasilający z Beldena 9497. 3x2 kable, czyli 6 przewodów. Dałem podwójny oddzielny ekran na każdy z trzech kabli. A kable we wtykach połączyłem niestandardowo, bo są specyficznie pomieszane. Czyli po jednym (pomarańczowo-czarnym) kablu leci faza i uziemienie, po drugim neutralny i uziemienie a po trzecim faza i neutralny. Wtyki bez szaleństw z allegro:
http://allegro.pl/wtyki-zasilajace-audio-komplet-zlocone-rodowane-i6784553148.html?snapshot=MjAxNy0wNC0xOFQxOTowNToxNy42MDBaO2J1eWVyOzkwYTZkYTZkZDQyZmViYzYwOWZjNzk1ZTg1MTkyYmY1MmZlN2M0MTc1Y2Y4MDM5Yzk1ODc3ZDUzNzFhNWUzOGE%3D

I wyszedł mi bardzo fajny kabel za niewielkie pieniądze.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

malg

a jakaś fotka tego połączenia pomaranczowo- czarnego ? :D

Melepeta

Nie zrobiłem fotek wnętrza. A teraz trochę ciężko to rozkręcić.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

malg

Cytat: Melepeta w Maj 07, 2017, 06:56
Dałem podwójny oddzielny ekran na każdy z trzech kabli.
a ten ekran z czego - zdradzisz tajemnicę ?  :)

Melepeta

Folia aluminiowa plus oplot stalowy wyjęty z kabla antenowego.
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

miniabyr


Ja też będę sobie robić zasilający kabel z Beldena 9497 .Zostało mi sporo z kolumn . Będą  to odcinki około metrowe. Wtyki zasilające kupiłem w Chinach . Pochwale się jak zrobię.  :)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

pierotez

Słuchajcie gdzie kupić Yarbo 8000? Mam ochotę na średnicową sieciówkę.
Teraz widzę tylko u Audeosa.