artreco zaprasza

Zaczęty przez artreco, Październik 21, 2015, 18:11

Poprzedni wątek - Następny wątek

artreco

Juz w piątek seminarium na temat Czajkowskiego, w sklepie przy ul. Galczynskiego 5/10, wejscie od ul, Nowy Swiat 48
serdecznie zapraszamy o godz. 18

vasa

Cytat: artreco w Październik 21, 2015, 18:11Juz w piątek seminarium na temat Czajkowskiego,
My tu ludzie wsiowe przeważnie.
Gdzie nam tam do Nowego Świata?
My o wykładzik z relacją ze spotkania poprosimy
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Cytat: artreco w Październik 21, 2015, 18:11
Juz w piątek seminarium na temat Czajkowskiego, w sklepie przy ul. Galczynskiego 5/10, wejscie od ul, Nowy Swiat 48
serdecznie zapraszamy o godz. 18
No właśnie rodzi się nowa ,świecka tradycja czyli  spotkania w Artreco  . Spotkania "na zadany" temat. W ten piątek uczestnicy pochylą się nad P. Czajkowskim i dokonają wiwisekcji  6 symfonii " Patetycznej" Spotkania w miłej atmosferze gości ze zbieraczym ADHD  ,intelektualne pląsy ,zaginanie czasoprzestrzeni ,żonglerka wykonaniami ,postękiwania i pohukiwania,szczypta narzekań ,hektolitry zielonej herbaty.REFLEKTUJECIE ? ............... a na serio będzie to ważne miejsce w Warszawie  gdzie kupicie ciekawe i rzadkie  wydania winyli ,oraz uzyskacie wyczerpujące informacje o wykonawcy ,wydaniu etc.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

miniabyr

Cholera ze względów zawodowych nie mogę uczestniczyć w jutrzejszym spotkaniu w Artreco :( .Ale gorąco zachęcam obywateli z Warszawy i nie tylko do stawiennictwa.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Szkoda że to nie przyszły piątek, też mnie wysyłają służbowo do Poznania. Nie ma szans bym zdążył :-\.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

miniabyr

Jak będą nastepne spotkania będziemy informować. Ja też bardzo żałuję że mnie tam nie będzie .Do tego temat spotkania bardzo mi odpowiada. Wszak Czajkowski to mój ulubiony romantyczny kompozytor.  :) Zapraszam w imieniu Artreco wszystkich melomanów.......audiofilię pozostawiamy za drzwiami .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

[przerzuciłem z audioteki winylowej w lepsze miejsce, wątek może mieć ciekawą kontynuację, zasługuje na samodzielny byt]
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

miniabyr

Cytat: frywolny trucht w Październik 22, 2015, 18:15
[przerzuciłem z audioteki winylowej w lepsze miejsce, wątek może mieć ciekawą kontynuację, zasługuje na samodzielny byt]
Dzięki Frywolny. Myslę ,że tych imprez w tym miejscu będzie więcej.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !