Mirasol 2000

Zaczęty przez amati74, Październik 22, 2016, 14:05

Poprzedni wątek - Następny wątek

amati74

Panowie czy macie moze jakies wiadomosci czy tetenal mirosal 2000 wersja dla kolorowych zdjec i druga wersja do czarnobialych ma jakies istotne znaczenie w miksturze do czyszczenia winyli ? Niestety na moja wioche (NI) nie przysla mi tego zwyklego tylko moge zamowic wersje B/W. Tu nawet cięzko kupic wode destylowana w aptece bo patrząsie na ciebie jak na zamachowca ze pewnie chcesz skonstruowac jakis ładunek haha

amati74

krzysiek

Zwilżacz ma zasadnicze znaczenie w domowej miksturze.

Zerknij:
https://londonjazzcollector.wordpress.com/for-audiophiles/home-brew-cleaner-for-vacuum-rcms/

Na Twoją wiochę możesz sobie zamówić Ilfotol z ebaya, darmowa przesyłka do Argosa. Tylko, że to drogie. Może taniej wyjdzie przywieźć sobie Fotonal z Polski?
http://www.ebay.co.uk/itm/Ilford-Ilfotol-Wetting-Agent-1L-/321995808900?hash=item4af8722084:g:mrsAAOSwuTxWCSVf
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

amati74

#2
No jak podliczysz samolot w dwie strony dojazd na lotnisko do dublina to wyjdzie naprawde taniej ;-) chyba sie zdecyduje :-p
Moze ta opcja bedzie lepsza



amati74

krzysiek

To zdecydowanie lepsza opcja ;) tylko zwróć uwagę, że ten Fotonal na zdjęciu ma raptem dwa miesiące przydatności. Kiedyś pytałem się na innym forum, czy można używać przeterminowanego, sam zresztą używałem przeterminowanego i nic specjalnego się nie działo. W każdym razie nikt mi nie odpowiedział w tym temacie. Jakoś w tym roku kupiłem kolejną butelkę Fotonalu na allegro, termin przydatności 2018.
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

amati74

Tak czy inaczej bede sie staral walczyc na ebaju o mirosal bo podobno jest leszy musze czylko uzyc mojego uroku osobistego moze to podziala haha

amati74


jajacek1410

Cytat: blackholesun w Październik 22, 2016, 15:53ten Fotonal na zdjęciu ma raptem dwa miesiące przydatności.
Termin przydatności raczej bez znaczenia. To w końcu tylko detergent. Sie nie psuje.
Zamiennie można użyć dobrego płynu do naczyń ( parę kropel, tek żeby się nie pieniło nadmiernie).
Do zwilżania, czyli obniżania napięcia powierzchniowego, znakomicie nadaje się sok z czosnku. Polecam na jesienne wieczory :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

amati74

O to ten sok to i wampiry można wygonic i brzydkie kobiety odstraszyć i płyty wyczyscic

Wysłane z mojego ZTE BLADE V7 LITE przy użyciu Tapatalka


jajacek1410

Z egzotycznych preparatów polecam jeszcze żółć wołową. Nie pieni się jak klasyczny detergent. Dostaniesz w pobliskim sklepie dla plastyków. Spróbuj i opisz wrażenia. Będziesz prekursorem nowej technologii i zapiszesz się w historii.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

rudy-102

Cytat: jajacek1410 w Październik 23, 2016, 09:22Z egzotycznych preparatów polecam jeszcze żółć wołową.
Uu. No mam tego sporo i wiem że służy do tego samego, ale do tej pory się nie odważyłem.
Można też zastosować jak ktoś ma dostęp czyste EDTA.

jajacek1410

Cytat: rudy-102 w Październik 23, 2016, 13:06mam tego sporo
Jesteś pewnie Głównym Technologiem w koncernie piwowarskim :)

Cytat: rudy-102 w Październik 23, 2016, 13:06do tej pory się nie odważyłem.
Twardym cza być , nie mientkim.
Lej.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

rudy-102

Cytat: jajacek1410 w Październik 23, 2016, 14:39Cytat: rudy-102 w Dzisiaj o 13:06

    mam tego sporo

Jesteś pewnie Głównym Technologiem w koncernie piwowarskim :)
Kilka buteleczek. Może litr by się zebrał. To i tak chyba więcej niż przeciętny zjadacz frytek.
A to oni to do piwa dodają?  Brrrr.
Cytat: jajacek1410 w Październik 23, 2016, 14:39Twardym cza być , nie mientkim.
Lej.
Następnym razem jak będę nowy kanister mieszał to dodam.