Czy posiadacie jakieś zabytkowe autko poniżej 1992r

Zaczęty przez Mikut1982, Sierpień 03, 2019, 16:33

Poprzedni wątek - Następny wątek

Mikut1982


il cattivo

Dobra myśl, bo research zrobiłeś dość powierzchowny ;)

goky

Super temat , z racji iż lubię youngtimery kilka ich było chodź szczerze przyznam na chwile obecną brak. To niestety rozleniwienie autem służbowym. Ale wrzucę swoje ostatnie autko z rocznika 83. to już moje nie pierwsze auto ze Szwecji , ale następny również będzie krokodyl.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

vasa

Kiedyś byłem blisko kupienia sobie takiej zabawki jak na zdjęciu.
Ale usiadłem i poczekałem aż mi kryzys przejdzie.
Teraz młodzież ma do mnie pretensje [emoji19]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Hubertrs

To byl moj pierwszy samochod, bylem wtedy gowniakiem i az przykro myslec o tym do czego to auto bylo zmuszane ,
coraz czesciej mysle zeby sobie takie sprawic i doprowadzic do stanu swietnosci

il cattivo

Też marzę o takiej Skodzie, nazywanej swego czasu "Porsche dla biedaków" ;) Piękna linia!

Hubertrs

#81
Ten samochodzik mial niesamowicie wygodne siedzenia, dokladnie takie tam byly

Mikut1982


Mikut1982

Zapomniał bym o moim pierwszym autku.   Też coupe.  Ford Sierra.  Dokładnie taki model.  Ale z silnikiem 1.6
4 biegi.  Mół totalny zero przyspieszenia ale na gazie za 15zl robiłem 100km.   Tak brało olej że pewno jak by mi się paliwo skończyło to jechałbym na oleju.

Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

Bartolo

Resorak.. ;) Tylko że 94'.
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

rudy-102

Mój ojciec cały czas jeździ jeszcze Audi 80 z 1981 roku. Kolor sraczka/metalik.

goky

To moja byłą ścierka  :D

Mikut1982

Tu jeszcze z mojej okolicy.  Chevrolet Camaro.  Stoi sobie pod chmurką. 

Mikut1982


Mikut1982

Tu trochę większy kaliber.  Ta sama posesja.

Mikut1982

Jest tego ,pochowane po szopach,. Po krzakach i się marnuje.

Old Man Kensey

Świetny wątek, Panowie, nie samym wszak audio człowiek żyje... oto moje pierwsze auto, VW Polo, rocznik 1979.

Tutaj zdjęcie z netu, lecz mój był dokładnie taki sam: majtkowy błękit, chromu dużo z przodu i po bokach, no i tapicerka w pięknym, sraczkowym brązie. Dziś już nikt nie odważyłby się zrobić takiego zestawienia! Miałem do tego 2 silniki, 900 ccm z 4-biegową skrzynią i 1300 ccm na 5 biegów. Wtedy zdawało mi się, że to jest jakiś demon prędkości, hahaha :) Auto było w doskonałym stanie, dosłownie igła... niestety, szybko zaczęła go zjadać rdza, trafił się jakiś jeleń, i sprzedałem :(
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

Mikut1982

Kiedyś chrom to był chrom a teraz plastik powlekany jakimś sreberkiem.  Dziś wsiadłem do tego Camaro.  Siedzenia bardzo wygodne.  Drzwi ogromne i ciężkie.  Akumulator był rozładowany i można odpalić tylko z kabli,  ale właściciel obiecał uruchomić auto jak wróci , mam nadzieję że będę się mógł przejechać.  Podobno ryk tego V8 jest niesamowity, ma przerobiony wydech.  Niestety wnętrze auta nie jest w dobrym stanie.  O ile dobrze myślę to jest to model R6.

Alexander

Cytat: Mikut1982 w Sierpień 09, 2019, 23:27Podobno ryk tego V8 jest niesamowity, ma przerobiony wydech.  Niestety wnętrze auta nie jest w dobrym stanie.  O ile dobrze myślę to jest to model R6.
To Camaro serii II produkowane w latach 1971-1980. Jeśli to wersja R6, to raczej nie posłuchasz ryku "fałósemki"  ;)

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

Mikut1982

Model wygląda jak R6.  .   Silnik V8 jest , tak twierdzi właściciel.  W poniedziałek będę. Wiedział i pstrykne fotkę silnika

Mikut1982

Z tego co wiem to ryk tego auta włącza alarmy w innych autach.  Tak twierdzi  znajomy co jeździł ta bestią.  Cały wydech został przerobiony.  Jak uda się ją odpalić w poniedziałek nagram filmik.. widzę że dużo z was miało fajne autka. 

Alexander

Cytat: Mikut1982 w Sierpień 10, 2019, 18:23Model wygląda jak R6.  .   Silnik V8 jest , tak twierdzi właściciel.
"Karoseryjnie" modele serii II z silnikami 6 i 8 cylindrów się nie różniły zbytnio. Były w tej serii 3 typy silników 6-cio cylindrowych - 2 rzędowe i jedna V6, natomiast ósemek było 5 typów, a  największy miał  7,4 litra pojemności. Miał prawo ryczeć i potrząsać otoczeniem   >:D

Mikut1982

W poniedziałek podniosę maskę i sprawdzę co tam siedzi.  Wiem że V8 jest.