Audio Show 2014

Zaczęty przez frywolny trucht, Listopad 07, 2014, 10:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Ano właśnie! Najlepszego!

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Niestety lotto => zero trafnych, więc powinienem jak najszybciej zapomnieć co widziałem i słyszałem.

Sporo świata dziennikarskiego sie zjechało, więc na pewno jakieś szczegółowe opisy niebawem się pokażą i zdjęć będzie sporo, bo flesze błyskały po oczach, że hej.
Jak grało? Noo, tak jak powinien grać milion dolarów, bo coś około bańki zielonych stało w sali odsłuchowej. Czystość (nie sterylność), swoboda, transjenty, dynamika (makro i przede wszystkim mikro), genialna średnica z dużego diamentu i fantastyczna góra z mniejszego.
Tak brzmiącego analogu jeszcze nie słyszałem, tor mono też świetny (Feickert+SME+Miyajima). Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie taka chwila, że znajdę Simplicity z drugiej ręki. O elektrowni Vitusa i Berlinach nie myślę, bo nie mam gdzie tego chwilowo wstawić  ;)



Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SVART

Hm, kompletne systemy Avatar Audio można już mieć za trochę ponad 30k PLN. Szczyt marzeń audiofila, Zestaw nr 3 za bagatela 100k PLN (Uwaga, w cenie laptop!). W sumie to i tak O K A Z J A, jeśli pod uwagę wziąć ceny setów np. MBL itp.

http://allegro.pl/avatar-audio-holophony-numer-trzy-koncert-w-domu-i4849392368.html

SVART

Cytat: elem w Grudzień 01, 2014, 19:21elektrowni Vitusa

Była ostatnio piękna końcówka na AudioMarkt. Szybko zniknęła, bo cena była przystępna, bodajże 11.000 EUR, kiedy nowy kosztuje ok 30k EUR.

elem

Cytat: SVART w Grudzień 02, 2014, 12:44Avatar Audio

Svart,

słuchałeś tych paczek? recenzje branżowe znakomite, pasowałyby do moich 16 watów...
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

SVART

Na Audio Show przez jakiś czas. Wiem, nie jest to miarodajne, ale nie podobało mi się(Holofony).

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Opinia nr 3. Moja :)

Super wnętrza i światło. Z zewnątrz gorzej, jakieś przypadkowe krawędzie. Na dobrych materiałach elewacyjnych mocno zaoszczędzono. Szkoda, jest trochę łyso.

Zgromadzony sprzęt przytłacza. Się zastanawiam, czy choć na pyłek z któregoś klocka byłoby mnie stać. Sprzęt główny zupełnie abstrakcyjny. Może jako zamanifestowanie możliwości finansowych. Dla przeciętnego zjadacza chleba, onieśmielający jak pierwszy raz ujrzana, przez średniowiecznego wieśniaka, katedra z Reims.

Bardzo fajny kącik z ramionami:



miniabyr

Ale to  SALON z prawdziwego zdarzenia , a nie sklep kolonialny z kilkoma zamorskimi frykasami upchniętymi na półeczkach i po kątach.Chyba coś takiego i na taką skalę zaistniało po raz pierwszy w Polsce.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GregWatson

Aż oczy bolą od paczenia. "Wyszedł z domu i zaginął". A ceny są ukazane czy to tylko wiadomości dla tych o mocnych nerwach i sercu?.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 04, 2014, 01:09Zgromadzony sprzęt przytłacza. Się zastanawiam, czy choć na pyłek z któregoś klocka byłoby mnie stać. Sprzęt główny zupełnie abstrakcyjny.

No właśnie nie przytłacza, sala expo jest tak przestronna, że nawet Berliny RC-11 wydają sie być niewielkie. Dopiero, jak wstawisz je do 40m2 to możesz odnieść wrażenie dominacji nad słuchaczem :)

Mało kogo stać na zestaw złożony ze szczytów cennika, ale fajne jest to, że masz przegląd Gaudera od najtańszej do najdroższej pozycji. Podobnie jest z innymi firmami. Coś zamiast Goldringa  i Projecta na pewno znajdziesz w rozsądnych - no, może nie dla wszystkich :) - pieniądzach.




Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Chodziło mi raczej o przytłoczenie ilością zer. Gdzie nie spojrzysz same zera. Brniesz w tych zerach po kolana ze stanowiska na stanowisko, a z góry przysypują Cię kolejne zera.
Jest jakieś bezpośrednie połączenie lotnicze Katowic z Abu Dabi?

elem

#88
 Aaa, ten cieżar też mi doskwiera. Pozostaje nam polować na S/H :) 

W Abu-Dabi jest pewnie z 10 takich salonów na kazdej ulicy, chyba, że u nich też kryzys?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe