Najlepsze okładki

Zaczęty przez SVART, Styczeń 04, 2017, 23:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

tatachabera

Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS



corey665


corey665

Ogólnie Gojira jest zajebista. Polecam ;-)

Eternal Seeker

A ja tradycyjnie:
Led Zeppelin "IV"  i Jethro Tull  "Aqualung" .
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

SVART


SVART


il cattivo

SVART, za tego Sleepa masz u mnie duuuże bongo ;)
Uwielbiam bardzo!

Lyset

Dupa Sleep'a,12 cali,tez bardzo bongowa  ;-)

'To Mega Therion'.Wlasnie piluje.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

elem

Anarchoart.  Może powinna trafić do najgorszych... ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

vasa



Nie dość że mi się okładka podoba to i zawartość smaczna ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

SVART

Cytat: il cattivo w Styczeń 27, 2017, 12:20SVART, za tego Sleepa masz u mnie duuuże bongo

Baja bongo? :) Dla mnie własnie ten album jest najlepszy w ich dyskografii. Kiedyś była taśma, notabene dziś poszukiwana, potem CD a dziś winyl :). Mam każdą z wersji. Album nic się nie zestarzał. Kapitalna płyta, na miarę najlepszych Sabbsów.

il cattivo

Ponoć nawet gdzieś Jego Ekscelencja Ozzy docenił Sleep jako najlepszych kontynuatorów schedy po BS.
Ile w tym prawdy - nie wiem.
Wiem natomiast, że nie mam tego albumu na LP, czego strasznie żałuję. Bo dla mnie to również ich najlepsza płyta.

Z kolei Jerusalem/Dopesmoker (mam obie wersje tego nagrania) wolę z CD z uwagi na brak przerw podczas odsłuchu.
Z winyla leci z pauzami na okoliczność zmiany strony, co wiąże się z wyrwaniem z transu :)

ziko369

Dla mnie naj naj naj...Tatoo sobie taki zrobię...


Ps. Po depilacji pleców 😂😂😂