Wznowienia na winylu

Zaczęty przez gratefullde, Maj 28, 2014, 06:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Niecały tydzień pozostał do zapowiadanej premiery re-edycji 3 pierwszych albumów grupy Led Zeppelin: 02.06.2014, zamówił już ktoś? Ja poszedłem w wydania de lux czyli z dodatkowym materiałem. Cena w Empik'u, odpowiednio LZ I, II, II to: 149,99, 108,99, 108,99. Bez kosztów wysyłki bo sam sobie odbiorę :)
Piękne wydania kolekcjonerskie to wydatek prawie 500 zł i otrzymujemy tam pełną wersję winylową, cd, pliki, książkę 70 str. oraz gadżety promocyjne.
Można zakupić także winylową re-edycję bez dodatkowych, bonusowych materiałów, cena: 85 zł
Czekam z niecierpliwością bo posprzedawałem swoje japończyki jakiś czas temu, został mi się tylko LZ IV od Thorgooda. Będzie z czym porównać za rok może ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

No - ja też czekam. Zamówiłem dokładnie tą samą edycję. Szkoda, że nie wznawiają IVki...
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Mam nadzieję, że IV będzie w przyszłym roku. I ciekawe co poprawi Mr. Page w tym wznowieniu. Na IV jest mój, chyba the best z LZ... Nie, nie Schody... ale: When The Leeve Breaks. Także też czekam z niecierpliwością.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Dire Straits, same. Wznowienie Back To Black, z naklejka na okladce: The studio albums 1978-1991.  Zastanawiam się,  czy to nie z boxu płyta,  wyciagnieta przez sprzedawców z MM, bo tamże ona zakupiona została. Cena: 74 zł.
Płyta odpowiedniej grubości,  od razu do mycia. Paluchy, smugi i drobiny papieru - standard w BtB.
Po umyciu możemy to już nazwać płytą.  Gra :) Co wcale nie jest takie oczywiste w obecnych czasach.  Sam winyl z gatunku tych cichych. Barwa dźwięku wydaje się być przesunięta delikatnie ku górze.  Jednak nie jest źle.  Chyba polecam.

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

TO JUŻ DZISIAJ !!!!
W Amazon.uk mam estimate dispatch date na Zeppów na 2-JAN !!!!
Teraz trzeba będzie tylko coś na sen brać, aby móc zasnąć do czasu odbioru :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Mam info z 5:38, że wysłali i że już jedzie :) Kurcze, czemu tak długo jedzie?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

A dzisiaj dostałem właśnie Spirit Of Eden Talk-Talk, wraz z DVD-Audio, które właśnie ripuję :)
Pozdrawiam, Wireless

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless

Cytat: elem w Czerwiec 02, 2014, 13:24
https://www.youtube.com/watch?v=Qa-DmAr7JkY

Division Bell, ładnie opisane i pokazane
Też już czekam :)
Szkoda, że nie wznawiają Animals i Final Cut
Pozdrawiam, Wireless

elem

Cytat: gratefullde w Czerwiec 02, 2014, 12:20
Mam info z 5:38, że wysłali i że już jedzie :) Kurcze, czemu tak długo jedzie?

U mnie już gra :-) Zacząłem od II na LP. Jest dobrze, choć nie mam porównania do starych tłoczeń.
Do porządnego odsłuchu wrócę wieczorem.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless

To gdzieś Ty to kupił ? I przesyłka z prędkością światła - Ty łamiesz prawa fizyki ;)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Cytat: elem w Czerwiec 02, 2014, 13:38U mnie już gra :-) Zacząłem od II na LP. Jest dobrze

Oj, szczęściarz :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

U nas w kraju.  Kto rano wstaje...  :)

Boxy w grubych kartonach, gąbka wokół krawędzi, aż żal otwierać  ;)

Niestety, obowiązki wyganiają z domu, więcej niż II/side A nie posłucham.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

No i co tam koledzy, LZ dojechał ? Jestem przy III. Z bonusów dotknąłem tylko koncertu z I. No nie da rady w jeden wieczór łyknąć całego materiału z 3 boxów. LP chyba jednak cięte bezpośrednio z 192/24, po prostu jest bardziej świeżo, otwarcie, z większą werwą.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless

U mnie z UK dojeżdża. Dzisiaj wysłali, więc pewno gdzieś za tydzień będzie ...
Pozdrawiam, Wireless

elem

Gratefullde,

wiem, że masz. Gdzie dodawali bawełniany bonus?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Slucham I czad :)
I pomyśleć,  że miałem odpuścić. 

Zamawialem w empk'u, w pre order. Byłem zaskoczony tymi szmatkami. Wersja rozszerzona, nigdzie nie było w opisie,  że one tam będą.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

Czyli ja też dostanę t-shirty ... ? 8)
A jaki rozmiar dają - mi byłby potrzebny XXXL niestety ...
Pozdrawiam, Wireless

elem

Za młodziaka najchętniej słuchałem LZ II. LZ III jakoś nigdy w całości mi nie wchodziło. A teraz zedrę ją chyba najszybciej :) Alternatywna wersja "Since I've Been Loving You" bardzo surowa, zdecydowanie wolę znaną od lat wesrję.Bardziej rockowym numerom rough mix bez obróbek nawet dodaje uroku.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Wireless

No dostałem swoje !!! Ale bez bawełny, niestety ...
Teraz trza umyć. Dobrze, że nową paczkę Nagaoke byłem zakupiłem w środę, bo akurat mi się skończyły ...
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Ja jeszcze trzeciej nie posłuchałem, mam nadzieję, że dziś dam radę. Generalnie wczoraj ustawiałem wkładkę bo mnie jakaś nerwica natręctw w tym temacie wzięła... ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

A ja właśnie jestem w trakcie kąpieli. Na razie umyta III, przerwa na fajkę :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

No i? Jak tam? Wyschly już ? :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Wireless

I już przesłuchane :). Przynajmniej te "podstawowe" LP - I,II i III za mną :). Tylko t-shirtów nie dostałem ... :(
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Jak pasuje Ci rozmiar L to na pw.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9