Konkurs ekspresowy 3

Zaczęty przez merlin1973, Styczeń 03, 2015, 22:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

#25
Wszystko jasne:)

gratefullde- 1pkt
elem -         1pkt

no już jest was dwóch :):)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Cytat: gratefullde w Styczeń 05, 2015, 20:25Mało nas do tej zabawy, niestety.
I to też mnie smuci ,,, zabawa jest przednia , nagrody fajne , merlin nie zgaduje :):) a reszta gdzie???
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

A bo te świnta ciągle jeszcze trwają. Wczoraj goście, przedwczoraj goście. Trudno usiąść przed lapkiem o konkretnej porze. Piszę oczywiście o swojej sytuacji życiowej :)

frywolny trucht

Ogarnąłem się w końcu z pulami nagród. Oto jedna dla tego konkursu, ale będzie nietypowo. Płyty niby są nowe, kupione w MM, ale dodajmy szczyptę hazardu :) Elton jest przeceniony i otwarty. Z moich oględzin wynika, że wydawnictwo jest kompletne, płyta nie ma rys, śladów paluchów, a położona na talerz okazuje się być prosta. Sporo wrednych, białych paprochów, ale wątpię by one były powodem przeceny :)  Dodatkowo ciśnienie niech podniesie kwestia taka, że po wpisaniu kodu wydawnictwa, tj: LR322, wyskakuje to: http://www.discogs.com/Elton-John-The-Covers-Record/release/2633743  czyli, że ruska płyta, ale z drugiej wygląda, że to całkiem już rzadka rzecz  :)


                              klik w zdjęcie powieksza je.

merlin1973

Za godzinę zagadka , w imieniu kolegi elema zadam ja  ;D ;D ;D

Będzie obrazek  ;) ;) ;) a może dwa ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Zagadka na dziś: Co to za zespół ?
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht


frywolny trucht


merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Jestem z siebie dumny  8)
Swoją drogą czas leci. Lidera w zasadzie można poznać już tylko po oczach.

merlin1973

Opisz krótko jak na to wpadłeś?  ;) ;):)

gratefullde- 1pkt
elem -         1pkt
frywolny trucht-  1pkt


ale idziecie ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

no tak leci i nie chce się zatrzymac :( :( :(
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Cytat: merlin1973 w Styczeń 06, 2015, 20:20Opisz krótko jak na to wpadłeś?

Po oczach. Naprawdę. Pierwszego zdjęcia mogłoby nie być, ale drugie... wiedziałem, że znam gościa. Pomyślałem najpierw o Level 42, później UB 40, którzy do tej pory też dają koncerty zdaje się, ale nie pasowali. Trzeci był New Order, a wyszukiwarka pokazała drugie zdjęcie i sprawa stała się oczywista.

merlin1973

Właśnie myślałem ,że padnie Level 42 lub  UB 40, a tu niespodzianka.
Jutro Ty będziesz zadawał zagadkę proszę by była łatwa bo będzie -1pkt  ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

elem

Dzięki merlinie za nietypowe zastępstwo. New Order jak najbardziej pasuje do sytuacji  :)

Brawa dla Frywolnego za pamięć wzrokową, nie zgadłbym, myślałem, że jakis niemiecki band.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht


merlin1973

Nie dziś ja  >:(
wygram :'(
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Wyjaśnij, bo nie kminię. Ta edycja polega na tym, że tylko ty zadajesz pytania? Czy o co chodzi?

gratefullde

chodzi o to, że merlin znowu zgadnie, Ty pytasz [emoji14]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

OK. To o 20.00 zapraszam!

frywolny trucht

No to proszę. Zespół w 2014 roku obchodził 40 lecie istnienia, więc działał w latach 80-tych. Nawet pewną wizerunkową transformejszyn przeszedł w rzeczonym okresie (chyba w 83 roku).

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

ale moge sie mylic ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Ano Kiss :)


Za Wikipedią: "Epoka "bez masek" (1983-1996)
Gene Simmons i jego rytualne plucie krwią.
Zdesperowani utratą wcześniejszej popularności Kiss postanowili powziąć rozwiązania ostateczne. Legendarny makijaż, który ukrywał ich prawdziwe twarze przez prawie dziesięć lat, został zmyty 18 września 1983 r. podczas występu w MTV promującego singel "Lick It Up". Całkowita zmiana przyniosła zamierzony efekt – zespół ponownie został zauważony, a singel stał się pierwszą, w dotychczas czteroletniej przerwie, platynową płytą."


Ale najbardziej są znani oczywiście w tej wersji: