Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

Qrde... nieodżałowany Janek (mamel) mi sie przypomniał  :'( :'( :'(


gratefullde

Cytat: LampowY w Kwiecień 14, 2019, 13:57
Qrde... nieodżałowany Janek (mamel) mi sie przypomniał  :'( :'( :'(



Ty przestań z tymi reminiscencjami...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

ahaja

Takiego sobie Pik'TA ukręciłem do śmigania na łonie.
Graty w większości przełożone ze starszego projektu, nowe szyte na miarę kółka u znanego kołodzieja.
Jestem zadowolony. :-)

amati74

Cytat: ahaja w Czerwiec 19, 2019, 23:10
Takiego sobie Pik'TA ukręciłem do śmigania na łonie.
Graty w większości przełożone ze starszego projektu, nowe szyte na miarę kółka u znanego kołodzieja.
Jestem zadowolony. :-)
To 29 cali?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Alexander

Cytat: ahaja w Czerwiec 19, 2019, 23:10Takiego sobie Pik'TA ukręciłem do śmigania na łonie.
Na łonie...nie bujaj w środku miasta Cię widziałem dzisiaj! Zieleń z fotoszopy dorobiłeś pewnie...  :P
Ale maszyna fajna wyszła  :)

amati74

To mój wypad z dziś Cregah Glen

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


ahaja

Tak, 29er.
Trochę się też zastanawiałem na fullem, ale ramy Cuba z tych dostępnych mają za dużo wydziwianek i kombinacji.

Na łonie, na łonie ... to akurat był wypad do Wnuczindy z Juniorem. No i dostawa narzędzi do właściciela 'pod dźwi'. ;-)


amati74

Cytat: ahaja w Czerwiec 20, 2019, 00:02
Tak, 29er.
Trochę się też zastanawiałem na fullem, ale ramy Cuba z tych dostępnych mają za dużo wydziwianek i kombinacji.

Na łonie, na łonie ... to akurat był wypad do Wnuczindy z Juniorem. No i dostawa narzędzi do właściciela 'pod dźwi'. ;-)
Full może fsjny, ale ja z chęcią zmienił bym ramę na sztywny lekki tył ze sztywną osią. Sztywny tył daje dużo możliwości i dobra prędkość bez bujania. Marzy mi się lekka węglowa rama do xc

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


LampowY

No dziady... Dziabłem w tej duchocie 25km.
Leje się ze mnie jak z dziurawego dzbana :o

Jeszcze wieczorkiem z 15 chcę przejechać.

paul_67


LampowY

Po wódkę do biedronki.

paul_67


LampowY

Odkryłem nowe hobby.
Pomykam przez cały tydzień rołwerem  ;D wszędzie. Do roboty, po zakupy, na basen, na piwo  8)
Czadowo jest  :np:

paul_67

Czyli pedałujesz :)

Kangie

Kupiłeś jakiegoś Rovera?

LampowY

Gdzie tam. Gonie wiatr na starym, 20letnim trekkingowym Giancie GSR.

LampowY

Dokładnie taki sam jak na tej fotce.

Myślicie, że na takie obręcze da się wsadzić szersze opony? To jest rower na ścieżki miejskie i chodniki. Ja jeżdżę pół na pół ścieżkami rowerowymi i leśnymi. W lesie na tych wąskich gumkach ciężko jest. Często się wkopuję  :-\



ahaja

1. Sprawdź co jest napisane na oponach w sensie rozmiaru. np 700x??
2. Zapewne musiałbyś ściągnąć błotniki.
3. Pomierz rozstaw widełek z przodu i z tyłu - ile jest miejsca na boki na wysokości opon. Może się zdarzyć, że dużo szersze nie wejdą bo będzie za mało miejsca.

rudy-102

Cytat: LampowY w Lipiec 11, 2019, 21:46na takie obręcze da się wsadzić szersze opony?
Da się, tylko mogą trzeć o błotniki.

rudy-102

Cytat: ahaja w Lipiec 11, 2019, 23:25Sprawdź co jest napisane na oponach w sensie rozmiaru. np 700x??
Na ogół do 700x45 nie ma problemu z widełkami.

frywolny trucht

Błotniki są dla mięczaków  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Kangie

Nie ma to jak piasek między zębami :D

LampowY

I błoto na plecach  :)

moon

glownie brudna dupa:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Kangie

Co do wątku. Odniosłem sukces jako ojciec dwójki dzieci. Córka ma już to za sobą. Natomiast syn w zeszłym tygodniu po raz pierwszy pojechał rowerkiem bez kija i bocznych kółek. Radość, radość, radość... :)