Konkurs fotograficzny- vol. 2

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 06, 2015, 15:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

Cytat: frywolny trucht w Luty 19, 2015, 21:30Sygnał został sztucznie wzmocniony.

Yyy? Ile było głosów na 18-kę od "starych" AMiaków?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Cytat: elem w Luty 19, 2015, 21:31
Mario,

umiem czytać  :)
Myślałam, że mogłeś nie zauważyć. To akurat każdemu się zdarza ;)

frywolny trucht

Jest sens tutaj to drążyć? Niemal podwoiło wynik.

elem

ok, szkoda, bo fajne było.

To za zdrowie jedenastki :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jjacek

Kocham takie...  konkursy... :P  i  jezeli  bedzie kolejny , wrzuce oczywiscie jakas swoja fote ..obiecuje !!!

Keef98

Na następny też się wysilę ;) Słowo. Mam srebrny gramofon i czerwoną płytę, może wyjść po prostu ładnie jeśli chodzi o kolorystykę.

frywolny trucht

Cytat: jjacek w Luty 20, 2015, 07:33Kocham takie...  konkursy...   i  jezeli  bedzie kolejny , wrzuce oczywiscie jakas swoja fote ..obiecuje !!!

Skąd my to już znamy? Obiecanki cacanki :)
Jak są chętni, to choćby i dziś można zacząć kolejną edycję.
Jeszcze tytułem wyjaśnienia:
Moje wypociny konkursowe pojawiły się tutaj tylko dla rozruszania. Żeby konkurs miał minimalną wymaganą ilość zdjęć. Ja stary pryk, więc z tych co raczej już wolą dawać, niż brać. Okres zasiębierno dosięrzutny mam chyba szczęśliwie za sobą.  Na szczęście i tak nie grozi mi wygrana, oraz ewentualne dylematy moralne :)


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Głosowanie zakończone. Zwyciężyła praca Jakuba. Proszę o wybranie nagrody. Kszynka, ZraZ, czy coś stąd: http://audiomaniacy.pl/index.php?topic=531.0
Tylko paczę, że pierun trafił czy zdjęcia. No tak to jest jak podwiesza coś z zasobów internetów. Co to było? Zachodzę w głowę.

Jakub

Dziękuję wszystkim za głosy, to bardzo miłe. Pierwszy raz w życiu odniosłem sukces w konkursie fotograficznym :) Cieszę się też, że napisaliście kto na co głosował w wątku z ankietą.

Jeżeli nie ma przeciwwskazań, to z chęcią przygarnę tę skrzyneczkę.

Elem, napisz mi PW w sprawie tego plakatu.

frywolny trucht

A teraz, jak już po wszystkim. Może mi autor zdradzić czy podpórka windy zachodzi na płytę, czy to złudzenie apteczne?


Jakub

Cytat: frywolny trucht w Luty 22, 2015, 11:06
Może mi autor zdradzić czy podpórka windy zachodzi na płytę, czy to złudzenie apteczne?

Zachodzi :) ten łuk, jest zintegrowany z ramieniem. Winda ma postać podnoszonego słupka z czubkiem (czubek można schować kręcąc nakrętką). Podpórka ma od spodu wyżłobienia. Jak przesuwamy ramię nad płytę przy podniesionej windzie, czubek windy zahacza o te wyżłobienia, co ułatwia nam ustawienie ramienia w pozycji startowej dla płyt 12", 10" i 7". Funkcjonalność tę można wyłączyć chowając czubek windy, można wtedy ustawić ramię w dowolnym miejscu płyty przed opuszczeniem windy.

frywolny trucht

Drugie miejsca to ex aequo wojtek41, merlin1973. Proszę wybrać nagrodę, a dresik na priv.

merlin1973

Jeśli można:
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41

#90
O ! A to niespodzianka...)  Jak z realizacja Ciechowskiego...?  Gra dobrze czy do bani...?

frywolny trucht


wojtek41

Dobra, nie jestem zbyt wybredny  ;)

gratefullde

Wszystkim gratuluję serdecznie
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Wojtek, uzupełniłem pulę nagród, może coś innego przypasuje bardziej.

wojtek41

Ostatni Coltrane i sprawa zamknieta  ;)

frywolny trucht

Panowie laureaci, wrzucam Wasze prace na nasz profil fejsbukowy, OK?

merlin1973

Cytat: frywolny trucht w Luty 23, 2015, 16:16fejsbukowy
ok, ale co to ????  muszę żonę poprosic by mi dała popatrzec ::):)
Pozdrawiam S.CH.

wojtek41