Najzabawniejszy komentarz vol. 2

Zaczęty przez frywolny trucht, Styczeń 06, 2015, 22:45

Poprzedni wątek - Następny wątek

Najzabawniejszy jest:

1- Posłuchaj jak gra na takim dywanie co ma Frywolny!
1 (5.3%)
2- Henryko! Czy cudeńko w szafce to KRELL?
0 (0%)
3- Chodź tu do mnie, Bronski Beat, kakao...
0 (0%)
1. Coś ta wkładka chyba źle ustawiona...
2 (10.5%)
2. Co się dziwisz? Płyty drogie więc tylko na rajtki mi zostało!
0 (0%)
3. Obczaj mego miksa!
1 (5.3%)
1- Mój fetysz to filmy z lat 70-tych po turecku i walizkowe gramofony. A Twój?
0 (0%)
2- Winyl jest sexy, a ja też się staram!
0 (0%)
3- Kochanie, dzisiaj Ty zrób obiad a ja się trochę pobawię gramofonikiem :)
1 (5.3%)
1.zatańczymy?
1 (5.3%)
2.twoje hobby nie jest tanie,nie mogę wyjść już z domu...
1 (5.3%)
3.skarbie walizki robią zdecydowanie za małe,jak mam spakować się do mamusi?
0 (0%)
1. Ostatnie kazanie Ojca Rydzyka wydali na vinylu....
1 (5.3%)
2. Patrz na panią,  za moment złożymy pieskowi obroże. .
1 (5.3%)
3. Kiedy igła dotknie rowka,  twoje zycie zmieni się nieodwracalnie. ..
0 (0%)
Chopek 3 do dupencji 2: He,he opuściłem windę i cycki ci opadły
6 (31.6%)
Dupencja 2 do chopka 3: Przestań, bo ci pazurami OBI rozdrapię
4 (21.1%)
Dupencja 1 do obojga: Zamknąć ryje, azymut ustawiam !
7 (36.8%)
1. Zygmunt! To tylko lampa, maska, dach i błotniki. No już, już, puszczę tą Twoją Villas...
1 (5.3%)
2. Ludwiku! Potrzebuję na fryzjera. Tak, wiem, że byłam wczoraj.
0 (0%)
3. Rżnie czarnulkę, aż wióry ido!
0 (0%)
 1.  "Kochanie, nie o to Bambino dzisiaj mi chodziło"
3 (15.8%)
2.  "Te Twoje rajtuzy zasłaniają cały SPRZĘT"
4 (21.1%)
 3.  "Skarbie wiem,że lubisz trzaski ale czy te też?
1 (5.3%)

Głosów w sumie: 19

Głosowanie skończone: Styczeń 23, 2015, 20:48

gratefullde

Keef, zmień forum jak nie lubisz cycków ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Niedawno się pojawiłam i już mam uciekać ;) musicie się bardziej postarać, aby się mnie pozbyć ;)
A w ogóle myślałam, że mnie masz za Mariana ;), czyli skąd wiesz, że nie lubię cycków ;)

gratefullde

Pisałaś, że niewiele się różnimy (jako męska część użytkowników tego forum) od gówniarzy w Twoim wieku. Znaczy się rażą Cię cycki w wątkach. A my niestety cyckolubni jesteśmy. Audio i cycki, w dowolnej kolejności i ilości. Musisz wiedzieć do jakiego klubu wstąpiłaś ;) Zastanów się dobrze :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

miniabyr

A może zróbmy ukłon w stronę dam i wrzućmy tu kilka  antycznych fallusów :P .Będziemy mieć "czyste" sumienie. (lub coś w tym stylu) ;D .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

merlin1973

Przepraszam, a ile mamy DAM ??? ;)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht


miniabyr

A któż to wie! Przecież to wirtualna rzeczywistość ,tu każdy może być kim chce. No podobno mamy jedną,a przynajmniej przyznaje sie do tego! :o
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

frywolny trucht

Przestraszyłeś mnie. Co jak połowa to hermafrodyci? Oni/one lubią cycki czy nie?

miniabyr

Oddajmy im głos ,niech  same o tym opowiedzą. ;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: miniabyr w Styczeń 22, 2015, 09:33
Oddajmy im głos ,niech  same o tym opowiedzą. ;)

He he... dobre

Z tego co mi się wydaje mamy 2 kobiety na forum i Keef'a ;) Razem czy damy czy nie damy ;)

Jestem za by poopowiadały o tym :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Cytat: gratefullde w Styczeń 22, 2015, 09:36mamy 2 kobiety na forum i Keef'a  Razem czy damy czy nie damy Jestem za by poopowiadały o tym
To mam się opowiedzieć, czy jestem "oddzielnym gatunkiem"? ;)

miniabyr

#36
Cytat: Keef98 w Styczeń 22, 2015, 09:40
Cytat: gratefullde w Styczeń 22, 2015, 09:36mamy 2 kobiety na forum i Keef'a  Razem czy damy czy nie damy Jestem za by poopowiadały o tym
To mam się opowiedzieć, czy jestem "oddzielnym gatunkiem"? ;)

Ależ skąd to twoja prywata sprawa....choć jeśli jesteś, to potraktuj to jak od życia bonus.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Keef98

Cytat: miniabyr w Styczeń 22, 2015, 09:42Ależ skąd to twoja prywata sprawa....choć jeśli jesteś, to potraktuj to jak od życia bonus.
Chodziło mi o to, czy moje zdanie liczy się jako kobiety czy oddzielnego gatunku. Może wyraziłam się mało precyzyjnie. Taka niestety wada osób, które szybciej piszą i mówią niż myślą ;) Choć bynajmniej z tym ostatnim problemów nie mam :D Śmiem twierdzić, że wychodzi mi to dobrze ;)

frywolny trucht

Bardzo lubisz używać zwrotu "bynajmnej", ale przyjrzyj mu się bliżej  ;)

Keef98

#39
"Choć bynajmniej z tym ostatnim problemów nie mam" czyli nie mam problemów z inteligencją, chciałam to łodnie nopisoć a Wy się z dzieciaczka pewnie nabijacie. A co toto znaczy coś inszego? Łups... Przynajmniej teraz macie dowód, że gówniarz jestem :D

P.S. Najbardziej lubię używać tego: plazma kwarkowo-gluonowa, ale nie mam okazji... :(
P.S. 2 Prawie słówka "bynajmniej" nie używam. Tak mi się wydaje, jak używam to znaczy, że niewystana jestem, albo lekko podchmielona :D ;)


vasa

"Lekko podchmielona" to było zawsze ale "niewystana " ????
To nowe jest.
A co znaczy?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98

Miało być niewyspana. Jedna literówka, ale co tam...
Fajny avek :D

frywolny trucht

Dopiero 10 oddanych głosów. Proszę do urny  :-*

SVART


Drizzt

Gratulacje dla Elema bo to jego komentarze wygrały w głosowaniu :)

gratefullde

Zwycięzca zobowiązany jest do... cieszenia się :)

Brawo elem brawo :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

GregWatson

A wystarczyła obsada w składzie: 2 dupencje i 1 chopak. :) I wygrana w ręku.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Zna klucz do sukcesu :)
Gratulacje!

elem

Cytat: GregWatson w Styczeń 24, 2015, 20:11A wystarczyła obsada w składzie: 2 dupencje i 1 chopak.  I wygrana w ręku

Dzięki, cieszę się jak chopek co mu azymut dwie dupencje ustawiają :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe