Kupię przejściówki 6sn7/6F8G (VT-99)

Zaczęty przez gratefullde, Kwiecień 30, 2016, 18:44

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Z powodu głupoty wrodzonej uszkodziłem, przy przenoszeniu blisko 40 kg wzmacniacza, przejściówki lamp VT-99.
Teraz już wiem, że lampy trzeba po prostu wyciągnąć z gniazd, a nie tachać wzmacniacz wraz z nimi po schodach... Dogiąłem brzuchem lampy  :o

Bardzo kupię zatem dwie przejściówki z lamp 6sn7 na VT-99.

Dziękuję za uwagę  :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Najlepsze robi Piotrek Adamus z B-B
piotradamus@vp.pl
502 365 239
80zł para



gratefullde

Dzięki masza. Widziałem kiedyś w ogłoszeniach, że sprzedaje VT-99 i ma do nich przejściówki. Ale oczywiście zapomniałem :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9



bubusia

Moge koledze oddac swoje, sa mi zbedne

Maciek, kiedy moge przybyc po lampy?
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

MAC


bubusia

Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

gratefullde

Nie kupiłem bo  stwierdziłem, że potrzebuję jeszcze nowe lampy a to kosztowne i musi poczekać.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: bubusia w Maj 13, 2016, 12:20
Moge koledze oddac swoje, sa mi zbedne

Maciek, kiedy moge przybyc po lampy?
:) 

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9