Wtyk do słuchawek

Zaczęty przez vasa, Kwiecień 08, 2020, 16:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

vasa

Czy ktoś z Was spotkał się z takimi wtykami do słuchawek?
Czy takie szajbki można kupić osobno?
Chyba mi się kabelek do Fostexów upierdzielił [emoji19]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie



GP412

Zerknij na wtyki od Sennheiser-ów..może będą pasować.
Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki



Kangie

CH..we te zalewane wtyki. Awaria i 1000zł żądają sobie. Takie czasy panie...

GP412

CytatCH..we te zalewane wtyki. Awaria i 1000zł żądają sobie. Takie czasy panie...
Niestety taka tendencja wszystko jednorazowe..i bylejakie.
Na całe szczęście kupuję tylko sprzęt vintage naprawialny,rozbieralny ;D ;Dtaki MÓJ wybór.
Lubię gramofony..i kukam w wkładeczki

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

Starać się żeby wtyki nie wyginały się. Wytrzymałość zmęczeniowa pewnie na 1000 cykli zginania. Szkoda że nie metalowe rozbierane...

wiki

Cytat: Kangie w Kwiecień 08, 2020, 18:25
Starać się żeby wtyki nie wyginały się. Wytrzymałość zmęczeniowa pewnie na 1000 cykli zginania. Szkoda że nie metalowe rozbierane...
Czyli audiofilu, usiądź wygodnie w fotelu, oprzyj głowę na zagłówku i zaśnij.... nie będziesz się wtedy ruszał i kabel się nie zniszczy.....  ;)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Cytat: Kangie w Kwiecień 08, 2020, 18:25Wytrzymałość zmęczeniowa pewnie na 1000 cykli zginania.
Jakby kabel kosztował 10000 to by wytrzymywał 10000 cykli...  ;)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Kangie

To też sztuka tak zaprojektować żeby po roku czy dwóch lat padło. Czyżby pokolenie młodych inżynierów jest takie zdolne?

vasa

Cytat: Kangie w Kwiecień 08, 2020, 18:25Starać się żeby wtyki nie wyginały się. Wytrzymałość zmęczeniowa pewnie na 1000 cykli zginania.
Wtyki są pancerne i w idealnym stanie.
Upierdzielił się kabelek na styku z wtykiem :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

To miałem na myśli - wąskie gardło.

vasa

Cytat: Kangie w Kwiecień 08, 2020, 19:02
To miałem na myśli - wąskie gardło.
Może wąskie gardło, może najsłabsze ogniwo może coś innego ale w nausznikach za 2,5kzł to nie miało prawa się zdarzyć i ja już na pewno nic od Fostexa nie kupię. Innym też odradzę [emoji19]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Kangie

Nie dziwię się. Porażka.

vasa

Konwersacja z dystrybutorem Fostexa:
- Kabel się upierdzielił [emoji853]
- Kup se nowy za tysiaka [emoji13]
- Ale przecież to produkt premium [emoji45]
- [emoji867]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

vasa

Cytat: vasa w Kwiecień 09, 2020, 14:07
Konwersacja z dystrybutorem Fostexa:
- Kabel się upierdzielił [emoji853]
- Kup se nowy za tysiaka [emoji13]
- Ale przecież to produkt premium [emoji45]
- [emoji867]

[emoji377][emoji1634]
Dostałem kolejnego maila.

- Upierdzielony kabel to zawsze twoja wina [emoji38] Ale damy ci 20% rabatu na kabel żebyś nie podskakiwał [emoji857]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Zawsze możesz pobawić się w rozcięcie wtyczek, przelutowanie przewodów, zaklejenie wtykow  :)

Kangie

I koszulka termokurczliwa na wierzch żeby ładnie wyglądało.

vasa

Cytat: Alexander w Kwiecień 10, 2020, 14:00
Zawsze możesz pobawić się w rozcięcie wtyczek, przelutowanie przewodów, zaklejenie wtykow  :)
Cytat: Kangie w Kwiecień 10, 2020, 14:01
I koszulka termokurczliwa na wierzch żeby ładnie wyglądało.
Oczywiście.
Tylko mi się nie chce [emoji6]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.