NEOTECH NEMOI-3220

Zaczęty przez rudy-102, Listopad 03, 2017, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

A i do mnie dotarły.
Szukałem, szukałem i wziąłem w końcu większe Viablue ze względu na Audio Note. Większość współczesnych nie wchodzi w zagłębione gniazda AN.





tatachabera

Cytat: masza w Listopad 08, 2017, 18:24
A i do mnie dotarły.
Szukałem, szukałem i wziąłem w końcu większe Viablue ze względu na Audio Note. Większość współczesnych nie wchodzi w zagłębione gniazda AN.







Wyglądają jak 1milion$ ;) . Design większości ich produktów jest bardzo cieszący oko :)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

Jakub

Nawet nie są takie strasznie drogie. 50 ojro za cztery takie wtyki jest do przełknięcia.

MAC

Kiedy ja kompletnie na wygląd nie patrzyłem.
Weź znajdź wtyk, na tyle wąski z przodu aby go wetknąć do Audio Note i na tyle szeroki od dupy strony żeby Neotecha mu zasadzić  ;D
To jest wyzwanie.



rudy-102

Cytat: masza w Listopad 08, 2017, 18:51Weź znajdź wtyk, na tyle wąski z przodu aby go wetknąć do Audio Note
Można od ViaBlue kupić taką przejściówkę i potem może być już cokolwiek.


McGyver

A jak zamierzasz toto wetknąć do gniazd RCA w Audio Note? Za pomocą kolejnych przejściówek?

frywolny trucht

Audio Note chciało poprawić producentów wtyków i trochę strzeliło sobie w stopę. Niby ukryli część wtyku, która przewodzi i jest odsłonięta. Tymczasem producenci dają bez opamiętania obudowy, które przewodzą i "cała jego praca, wszystko było ch. warte".
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102

Cytat: frywolny trucht w Listopad 08, 2017, 19:46producenci dają bez opamiętania obudowy, które przewodzą i "cała jego praca, wszystko było ch. warte
I właśnie między innymi dla tego preferuję Eichmanna.

MAC

AN w nowych urządzeniach już się opamiętali.



miniabyr

Cytat: McGyver w Listopad 08, 2017, 20:06
...tylko że te nowe IMHO grają gorzej od starych.
Na pewno inaczej . Nie wiem czy gorzej. Przez ostatnią dekadę (jak nie lepiej) wiele się w AN zmieniło. Maciek ja bym rozwiercił ten plastik i już .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

rudy-102

A może wystarczyło by po prostu odkręcić tylną płytę?

miniabyr

Cytat: rudy-102 w Listopad 08, 2017, 20:58
A może wystarczyło by po prostu odkręcić tylną płytę?
Ja pierdziu  to  najprostsze rozwiązanie !
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

McGyver

Cytat: miniabyr w Listopad 08, 2017, 21:00
Cytat: rudy-102 w Listopad 08, 2017, 20:58
A może wystarczyło by po prostu odkręcić tylną płytę?
Ja pierdziu  to  najprostsze rozwiązanie !
A co najważniejsze, całkowicie odwracalne.

McGyver

Neotech NEI-3002/III polutowany.  Niezwykle upierdliwe zajęcie, a przecież twierdzicie że NEMOI są jeszcze bardziej pracochłonne. Niemniej zdołałem go nawet wcisnąć w oplot, i zrobić to estetycznie. Foty jutro. Odsłuch też jutro. Na razie sprawdziłem że działa.

konrado77

Cytat: McGyver w Listopad 09, 2017, 01:34
Neotech NEI-3002/III polutowany.  Niezwykle upierdliwe zajęcie, a przecież twierdzicie że NEMOI są jeszcze bardziej pracochłonne. Niemniej zdołałem go nawet wcisnąć w oplot, i zrobić to estetycznie. Foty jutro. Odsłuch też jutro. Na razie sprawdziłem że działa.
Ciekawe jakie będą Twoje spostrzeżenia. Zastanawiam się nad tym kablem lub Neotech NEI-3001 III.
Porównywałeś może oba kabelki?


Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka


McGyver

Nie porównywałem.
Na  razie foto, odsłuchać nie miałem kiedy.


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

To ja sobie może ukręcę sieciówkę do ARC?
Tyle, że mi sie nie chce...  ???

MAC

W ostateczności wróciłem do srebrnego drutu między pre a końcówkami. Neotechy pracują na źródłach.

cdt

To tak jak u mnie . Sprawdź Maciek tego srebrnego Yarbo . To kabel który w jednych systemach się sprawdzi w innych nie . Mam czuję że u Ciebie wypali . A Paweł go nie kocha ;) .

MAC

#122
Nie jestem w stanie sprawdzić na końcówkach mocy żadnego kabla krótszego niż 140cm  :(

A najchętniej w tym miejscu to bym sprawdził Neo 1220 ale jak se sam nie kupię czech metry (a to lekką rączką ze 2,5 kafla) to se nie sprawdzę. O!

malg

a ja nadal czekam na dostawę  >:( i się slinię ;D
dzwoniłem do nomosu ma być w poniedziałek / wtoek

MAC