NEOTECH NEMOI-3220

Zaczęty przez rudy-102, Listopad 03, 2017, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

McGyver

Dobra, posłuchałem trochę i mam uczucia ambiwalentne. Mam ochotę od razu wrócić do Transparenta Ultra, ale poczekam jeszcze, pomęczę się i w przyszłym tygodniu zmienię. Zobaczymy co z tego wyniknie.

MAC

Trochę mu potrzeba. On się sporo zmienia.
Fakt, że jak emocje ostygły i na zimno porównuję go teraz ze swoimi starymi drutami to nie jest tam żaden wielki postęp. Gra inaczej ale czy lepiej od srebra SO? Nie, raczej nie.
Nie wiem czy ten Neotech to nie chwilowe zauroczenie  ;D
Bardzo lubię stare SO.


MAC

Tak, wiem.
Ja tak w ogóle w temacie wątku  ;D

Póki co u mnie srebro SO pre - końcówki a Neo 3220 źródła - pre.

cdt

Bo Ty zawsze wracasz do śrebra oliwkowego  ;D . Ja jestem bardzo zadowolony . Moje też nie gotowe ale mam ichniejsze na wygrzaniu to mnie siem nie śpiesy
TŁUMACZENIE - Mam ich kable na wygrzaniu to mi się nie śpieszy ;)

Piterski

Cytat: masza w Listopad 09, 2017, 20:22Nie wiem czy ten Neotech to nie chwilowe zauroczenie

Wiele było już objawień na naszym forum, a dziwicie się mi że mam do tego IC tak wstrzemięźliwy stosunek.

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

MAC

Zleciłem Nomosowi do wystrugania dwa icki 3220 więc nie przekreśliłem tych kabli. Są dobre ale w połączeniu z czymś delikatniejszym bo u mnie 3220 grają gruuubooo... ale z jajem.

cdt

Z kabli największym wg mnie był ujowy belden  ;) . A 3220 w moim systemie gra wybornie

rudy-102

Masza. Próbowałeś kiedyś Inakustik NF-202?

MAC

Cytat: rudy-102 w Listopad 09, 2017, 20:56
Masza. Próbowałeś kiedyś Inakustik NF-202?

Już nie kuś proszę bo mam dwie pełne szuflady kabli. Ni e liczę tych trzech kolejnych sprzedanych szuflad  :)

cdt

Cytat: masza w Listopad 09, 2017, 20:58
Już nie kuś proszę bo mam dwie pełne szuflady kabli.
Ja mam tego inakustika ale metrówki . No i musze wymienić wtyki . Może się zmobilizuje bo nervosa mija .

MAC

Cytat: cdt w Listopad 09, 2017, 20:55Z kabli największym wg mnie był ujowy belden
Brązowy? Nie, u mnie fajnie zagrał.
Najgorzej wypadł Duelund na IC. W głośnikowym jestem zakochany a IC wyszły tak sobie.

Piterski

Może to ma coś wspólnego z tym że macie system lampowy od a do zet i lekkie "osuszenie" i "wyostrzenie"wam dobrze w nim robi.

Spokojnie nie mówię to zły IC ale rozwaga i spokój są wskazane  ;D

Ja bym chętnie tego Inakustik NF-202 wypróbował jak to by zagrało w moim systemie.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

rudy-102

Kawosz i Malg go mają. Może Ci pożyczą.

MAC

Cytat: Piterski w Listopad 09, 2017, 21:00Może to ma coś wspólnego z tym że macie system lampowy od a do zet i lekkie "osuszenie" i "wyostrzenie"wam dobrze w nim robi.
Tak może właśnie być.

cdt

Wszystko może być  ;D . Mam głośnikowe Melodika BSC2450 Brown Sugar . Z lampą na końcówce gra w moim odczuciu wybitnie . Z końcówką Luxa M-4000 nie dało się słuchać . Gra system .
Chwale Neotecha bo gra najlepiej jako przyłącze  żródła z kabli ktore do tej pory miałem .

McGyver

Cytat: Piterski w Listopad 09, 2017, 21:00Może to ma coś wspólnego z tym że macie system lampowy od a do zet i lekkie "osuszenie" i "wyostrzenie"wam dobrze w nim robi.
W moim całkowicie lampowym systemie nie potrzeba żadnego wyostrzenia ani osuszenia.

miniabyr

Ja wam mówiłem ,że  neotech  w systemie  zastosowany podwójnie powoduję nerwowość u słuchającego. Ja przeszedłem przez to i wiem ,że nie mogę wpiąć w swój system  kabli podwójnie -bez różnicy jaka marka. Po prostu dublują pewne cechy i to u mnie słychać . Oczywiście u Was może być inaczej. U mnie wygląda to tak - ze źródła do pre mam Neotech'a 3220  ale z pre do końcówek wpięty mam KBL Sound "Zodiak". U mnie to jest najlepsze zestawienia.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Piterski

Cytat: McGyver w Listopad 09, 2017, 21:09W moim całkowicie lampowym systemie nie potrzeba żadnego wyostrzenia ani osuszenia.
To jest duża przenośnia, można powiedzieć że jest szybki i twardy. U mnie jako IC między CD a lampowym preampem też wypada nieźle.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg


malg

Cytat: Piterski w Listopad 09, 2017, 21:00
Ja bym chętnie tego Inakustik NF-202 wypróbował jak to by zagrało w moim systemie.
Mogę pożyczyć

moon

to i ja bym sie pisal, moze po PIterskim? przy oddaniu od razu bym zwrocil mikroskop
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: moon w Listopad 10, 2017, 11:02
to i ja bym sie pisal, moze po PIterskim? przy oddaniu od razu bym zwrocil mikroskop
Piterski bierze dopiero po AVS więc mogę porzeczyeć wcześniej,
np dzis jestem po południu w Warszawie w Twojej okolicy, więc mogłbyś podjęchać.
ale musze to wiedzieć w ciągu 0.5 godziny bo wychodze własnie z domu - najlepiej zadzwoń


moon

jak po 18 i pozniej, to powinienem byc w domu i moge gdzies podjechac
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Moon pożyczył dziś Inakustik NF-202, zobaczymy czy mu się spodoba
@Frywolny:
może te kilka postów o NF-202 trzeba przenieść do tematu "kilka tróznych kabli" bo tam rozmawialiśmy o tym kabelku