Sprzedam (podwójne) winyle z mojej kolekcji.

Zaczęty przez GalAnonim, Listopad 05, 2017, 18:14

Poprzedni wątek - Następny wątek

GalAnonim

Witam wszystkich   :)

Na sprzedaż płyty z mojej kolekcji - czas zrobić miejsce dla nowych i pozbyć się 'dublerów'.
Zainteresowanym prześlę wykaz w Excelu.
Ponieważ trochę tego jest - a ja nie jestem handlarzem i nie znam cen - poproszę o wskazanie płyt to podam moja propozycję, nie będą 'rekordowe"  :)  ale też nie zamierzam sprzedawać poniżej kosztów samej przesyłki np. z Japonii ...
W przypadku płyt The Beatles - jeżeli nie są opisane Apple - to czerwone OBI z flagą.

Zasady sprzedaży :
- sprzedaję tylko podwójne egzemplarze
- w przypadku stanów EX I NM sprzedaję EX, jeżeli pochodzą z różnych edycji to zostawiam sobie wcześniejszą
- w przypadku różnych tłoczeń, np. japońskie, brytyjskie, amerykańskie, niemieckie, inne - sprzedaję w odwrotnej kolejności
- przesyłka Pocztą Polską 15 zł - w 'pancernym' japońskim kartonie, wchodzą 3/4/5 płyty zależnie od typu okładek

Wszelkie zapytania na audiomaniacy lub waldek0031@wp.pl

Pozdrawiam
WP

ZESTAW 1 : Phast Pre+monoblokiSE + Ad Fontes + Goldring G1042 + Pre MM AndrzejAnalogowy + kolumny Ardento Alter + kable: Ardento + Albedo
ZESTAW 2 : Sony FA70ES + Sony XA555ES + Sennheiser  HD 600 + Ultralink BW-1412 + Albedo + Avcon Tivano

MAC

Cytat: GalAnonim w Listopad 05, 2017, 18:14Zasady sprzedaży :
- w przypadku stanów EX I NM sprzedaję EX, jeżeli pochodzą z różnych edycji to zostawiam sobie wcześniejszą
- w przypadku różnych tłoczeń, np. japońskie, brytyjskie, amerykańskie, niemieckie, inne - sprzedaję w odwrotnej kolejności

Zazwyczaj to kupujący decyduje co chce kupić a tu widzę, że kupuję w ciemno płytę (tytuł) i dopiero w domu sie dowiem po rozpakowaniu paczki co to za wydanie i w jakim jest stanie?
Przynajmniej tak to zrozumiałem  :o

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

GalAnonim

Cytat: masza w Listopad 05, 2017, 18:22
Cytat: GalAnonim w Listopad 05, 2017, 18:14Zasady sprzedaży :
- w przypadku stanów EX I NM sprzedaję EX, jeżeli pochodzą z różnych edycji to zostawiam sobie wcześniejszą
- w przypadku różnych tłoczeń, np. japońskie, brytyjskie, amerykańskie, niemieckie, inne - sprzedaję w odwrotnej kolejności

Zazwyczaj to kupujący decyduje co chce kupić a tu widzę, że kupuję w ciemno płytę (tytuł) i dopiero w domu sie dowiem po rozpakowaniu paczki co to za wydanie i w jakim jest stanie?
Przynajmniej tak to zrozumiałem  :o


Przepraszam - jak to kupuje w ciemno  ??
Jednocześnie proszę o chwilę cierpliwości - system nie chce dodać mi załącznika - do normalnej poczty także - muszę to wyjaśnić/naprawić
ZESTAW 1 : Phast Pre+monoblokiSE + Ad Fontes + Goldring G1042 + Pre MM AndrzejAnalogowy + kolumny Ardento Alter + kable: Ardento + Albedo
ZESTAW 2 : Sony FA70ES + Sony XA555ES + Sennheiser  HD 600 + Ultralink BW-1412 + Albedo + Avcon Tivano

frywolny trucht

Załącznik może mieć maksymalnie 5,1 MB. W oknie dialogowym, gdy piszesz posta na forum, otwierasz Załączniki i opcje dodatkowe, klikasz Przeglądaj i wybierasz plik, który chcesz załączyć.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GalAnonim

 Obiecana lista płyt - odpowiedzi i dodatkowych informacji ze względu na wyjazd na wszelkie zapytania udzielę w sobotę.

ZESTAW 1 : Phast Pre+monoblokiSE + Ad Fontes + Goldring G1042 + Pre MM AndrzejAnalogowy + kolumny Ardento Alter + kable: Ardento + Albedo
ZESTAW 2 : Sony FA70ES + Sony XA555ES + Sennheiser  HD 600 + Ultralink BW-1412 + Albedo + Avcon Tivano

christo

Cytat: GalAnonim w Listopad 08, 2017, 10:43
Obiecana lista płyt - odpowiedzi i dodatkowych informacji ze względu na wyjazd na wszelkie zapytania udzielę w sobotę.


Bardzo fajnie ale gdzie są ceny!?
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

moon

> Ponieważ trochę tego jest - a ja nie jestem handlarzem i nie znam cen - poproszę o wskazanie płyt to podam moja propozycję, nie będą 'rekordowe" 
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

christo

Cytat: moon w Listopad 08, 2017, 10:55
> Ponieważ trochę tego jest - a ja nie jestem handlarzem i nie znam cen - poproszę o wskazanie płyt to podam moja propozycję, nie będą 'rekordowe" 
Nie rozumiem. Nie znam cen - nie jestem handlarzem ale jak spytasz o konkretne tytułu to już znam ceny..?
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

moon

pewnie na zasadzie, w [wulgaryzm] plyt wystawiam, na 50% nie skusi sie pies z kulawa noga, to poczekam na pytania o konkretne rzeczy, zeby nie traci czasu;) ja mam podobnie, wystawione na sprzedaz ze 100 CD i podaje cen, jak ktos zapyta o konkretna pozycje
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

Nieźle. Powtórzyło się ponad 600 płyt  :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

christo

Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

GalAnonim

Zapomniałem poinformować - ruszyłem ze sprzedażą - idzie w sumie nieźle  ;)  wystawiam coś co drugi czwartek.
Może ktoś będzie zainteresowany :
https://allegro.pl/uzytkownik/Galiciusz?order=m
ZESTAW 1 : Phast Pre+monoblokiSE + Ad Fontes + Goldring G1042 + Pre MM AndrzejAnalogowy + kolumny Ardento Alter + kable: Ardento + Albedo
ZESTAW 2 : Sony FA70ES + Sony XA555ES + Sennheiser  HD 600 + Ultralink BW-1412 + Albedo + Avcon Tivano