Gramofon jako źródło w zestawie słuchawkowym.

Zaczęty przez spalon, Maj 31, 2014, 20:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

spalon

Cytat: lok w Lipiec 11, 2014, 15:51Możesz jeszcze poszukać lampowego Skorpiona HV-1. Świetnie się zgrywa z HD-600

Też słyszałem taką opinię chodź osobiście nie miałem do czynienia z tym wzmacniaczem .

wojtek41

Właściwie u mnie słuchawki w większości w połączeniu z winylem. Mam takiego fajnego twora diy. Może nie piękny, ale ładnie grający. Dziś zapodałem mu 2 lampy Mullarda ECC 82 z 1958 roku + parkę Valvo ECC 88 chyba też z tych samych lat. Wcześniej miałem sowieckie 6N2P, oraz coś Mazdy 82, więc różnica ogromna. Co prawda wzmacniacz grał głośniej, ale nie miał tej barwy i przestrzeni. To już mam plan na wieczór. Dżezik... :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 09, 2016, 19:37To już mam plan na wieczór. Dżezik...

A ja dziś nawrót na Rory'ego Gallaghera mam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

W słuchawkach może dziurę w głowie wywiercić.  :D

moon

Cytat: wojtek41 w Lipiec 03, 2014, 21:20Czy ktos z kolegow uzywa tego wzmacniacza sluchawkowego - FELIKS AUDIO Espressivo-E...?

ja, i ciagle poszukuje jakichs lepszych-niedrogich lamp do niego, chociaz na tych Teslach, ktore mialem 'fabrycznie' wsadzone, nie narzekam.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand